Český tenisový svaz
Název:
A1 ženy
Datum:
29.05-01.06.
Pořadatel:
LTC Pardubice (A - 500)
Kódové číslo:
216117
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D.
Dostihová 1206
530 06 Pardubice
Tel. (1):
777 132 728
Tel. (2):
728 407 725
Tel. (3):
777 401 431
E-mail:
zalabska@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do Q na místě v pátek 29.5. do 10,00, prezentace do HS formou SMS ve tvaru jméno, BH, CŽ, klub v pátek 29.5. do 14,00 na tel. 777132728. Rozhodčí turnaje: Eva Zálabská 777132728 (HS), Oldřich David 730870740 (Q + HS). Vklad do Q 300,- Kč, HS 500,- Kč. Začátek HS v sobotu v 9,00.

Rozdělení WC: HS 2 karty ČTS, 2 karty pořadatel, Q 2 karty ČTS, 2 karty pořadatel.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
20
35
 
 
13.05.2020 22:38:58
2.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
 
16.05.2020 21:14:10
3.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
05.05.2020 13:20:17
4.
Horáčková Gabriela 04.06.1991 TC Brno.
28
30
 
 
15.05.2020 09:02:43
5.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
29
30
 
 
06.05.2020 15:39:34
6.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
 
17.05.2020 22:23:16
7.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
34
30
212
 
15.05.2020 17:54:20
8.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
35
25
 
 
05.05.2020 10:48:09
9.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
 
07.05.2020 23:02:02
10.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
05.05.2020 23:07:30
11.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
 
13.05.2020 14:26:02
12.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
 
06.05.2020 18:37:28
13.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
11.05.2020 15:42:11
14.
Jablonovská Jana 03.02.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
52
25
 
 
17.05.2020 21:35:07
15.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
05.05.2020 21:12:28
16.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
05.05.2020 21:34:31
17.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
 
06.05.2020 13:37:56
18.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
 
18.05.2020 21:12:37
19.
Bc. Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
12.05.2020 21:39:25
20.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
 
 
05.05.2020 10:49:31
21.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
volná karta ČTS
07.05.2020 20:17:01
22.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
 
11.05.2020 10:42:10
23.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
 
17.05.2020 22:27:07
24.
Zálabská Zuzana 24.11.1985 LTC Pardubice
119
15
 
volná karta pořadatel
05.05.2020 13:45:22
25.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
129
12
13
volná karta ČTS
11.05.2020 09:20:35
26.
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
168
12
2
 
12.05.2020 13:50:50
27.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
282
9
9
 
15.05.2020 13:30:12
28.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
290
9
203
volná karta pořadatel
07.05.2020 22:00:23
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
volná karta ČTS
21.05.2020 13:22:30
2.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
06.05.2020 19:37:53
3.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
06.05.2020 03:30:53
4.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
82
15
 
 
15.05.2020 00:34:01
5.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
05.05.2020 15:05:22
6.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
 
10.05.2020 17:40:18
7.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
 
14.05.2020 20:48:24
8.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
105
15
 
 
07.05.2020 22:00:54
9.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
17.05.2020 12:40:09
10.
Kroisová Adéla 21.12.1999 Tenisový klub Eden
120
15
 
 
12.05.2020 12:02:36
11.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
06.05.2020 14:01:10
12.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
155
12
35
 
17.05.2020 20:13:10
13.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
volná karta ČTS
12.05.2020 20:18:55
14.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
 
11.05.2020 14:52:22
15.
Kučerová Tereza 11.12.2001 LTC Pardubice
394
6
322
volná karta pořadatel
07.05.2020 15:16:50
16.
Doležalová Nicol 29.03.2004 LTC Pardubice
963
1
338
volná karta pořadatel
24.05.2020 15:17:14

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
 
05.05.2020 11:28:09
2.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
 
18.05.2020 11:44:50
3.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
 
09.05.2020 22:23:06
4.
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s.
174
12
197
 
15.05.2020 08:24:59
5.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
 
16.05.2020 13:49:46
6.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
 
07.05.2020 14:49:41
7.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
191
12
 
 
14.05.2020 08:10:57
8.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
194
12
476
 
12.05.2020 13:20:10
9.
Bužková Radka 02.03.2000 Tenis Cibulka
197
9
 
 
19.05.2020 10:14:21
10.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
12.05.2020 10:39:13
11.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
347
6
84
 
12.05.2020 17:03:14
12.
Smolíková Klára 08.03.1996 TK Spartak Jihlava
963
1
 
 
08.05.2020 05:21:05
13.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
963
1
237
 
16.05.2020 09:14:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
31
30
141
odhlášeno hráčem
18.05.2020 16:37:53
2.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
492
4
217
odhlášeno hráčem
18.05.2020 21:29:55
3.
Brožová Simona 14.10.1997 LTC Humpolec
142
12
 
odhlášeno hráčem
19.05.2020 12:17:40
4.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
odhlášeno hráčem
19.05.2020 13:53:04
5.
Tocháčková Tereza 22.09.1997 TK Ruzyně Praha
136
12
 
odhlášeno hráčem
19.05.2020 14:33:51
6.
Štětková Klára 14.04.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
211
9
 
odhlášeno hráčem
19.05.2020 14:35:42
7.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
265
9
257
odhlášeno hráčem
19.05.2020 22:11:06
8.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
odhlášeno hráčem
21.05.2020 14:58:59
9.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
odhlášeno hráčem
21.05.2020 23:09:23
10.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
odhlášeno hráčem
22.05.2020 09:05:11
11.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
222
9
28
odhlášeno hráčem
22.05.2020 13:05:06
12.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
odhlášeno hráčem
22.05.2020 17:17:02
13.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
odhlášeno hráčem
22.05.2020 19:48:38
14.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
odhlášeno hráčem
22.05.2020 23:54:53
15.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
odhlášeno hráčem
23.05.2020 11:31:17
16.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
416
6
110
IS: kolizní přihláška
23.05.2020 12:00:04
17.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
142
12
 
odhlášeno hráčem
23.05.2020 18:20:00
18.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
394
6
215
odhlášeno hráčem
25.05.2020 11:28:47
19.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
odhlášeno pořadatelem
25.05.2020 21:47:25
20.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 22:45:05
21.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
201
9
49
odhlášeno hráčem
26.05.2020 08:05:32
22.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
114
15
 
odhlášeno hráčem
26.05.2020 10:44:41
23.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
odhlášeno hráčem
28.05.2020 08:12:41
24.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
odhlášeno hráčem
28.05.2020 09:33:45