Název: |
O Pohár města Dvora Králové |
Datum: |
14.-17.09. |
Pořadatel: |
TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300) |
Kódové číslo: |
216093 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr Hrma Radko |
: |
17. Listopadu 485 |
: |
54401 Dvůr Králové n.L. |
Tel. (1): |
603861640 |
E-mail: |
radko.hrma@gmail.com |
Internet: |
www.tcdvurkralove.cz |
Poznámka pořadatele: POZOR - ZMĚNA PREZENTACE!!
PREZENTACE V PÁTEK 13.9.2019 DO 18 HOD. NA TEL.: 604 555 064 A NÁSLEDNĚ BUDE V KLUBOVNĚ TCDK PROVEDENO LOSOVÁNÍ TURNAJE.
ROZPIS ZÁPASŮ BUDE VYVĚŠEN V SYSTÉMU CZTENIS DO 19 30 HOD.
HRÁČI, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ DO TURNAJE DOHLÁSIT KONTAKTUJTE ROMANA NÁPRAVNÍKA - TEL.: 604 555 064
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ..
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
SOBOTA 9 00 PRVNÍ KOLO DVOUHRY, PO PAUZE DRUHÉ KOLO DVOUHRY, ODPOLEDNE ČTYŘHRA
PREZENTACE DO ČTYŘHER DO 12 00 HOD.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
64 |
20 |
17 |
|
28.08.2019 19:44:35 |
2. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
82 |
15 |
|
|
19.08.2019 21:16:46 |
3. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
87 |
15 |
30 |
|
03.04.2019 18:37:07 |
4. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
101 |
15 |
|
|
18.03.2019 10:46:06 |
5. |
Maršálková Nicol |
01.07.2001 |
Sokol Letovice |
118 |
15 |
26 |
|
05.09.2019 16:22:26 |
6. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
127 |
12 |
13 |
|
24.03.2019 17:41:09 |
7. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
128 |
12 |
66 |
|
27.06.2019 12:30:02 |
8. |
Lamiová Klára |
14.06.2001 |
TJ Lázně Bělohrad |
146 |
12 |
53 |
|
17.03.2019 09:54:14 |
9. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
172 |
12 |
62 |
|
28.08.2019 23:19:43 |
10. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
182 |
12 |
85 |
|
26.07.2019 12:08:38 |
11. |
Švadlenková Tereza |
25.06.1999 |
LTC Pardubice |
185 |
12 |
|
|
12.09.2019 12:10:47 |
12. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
215 |
9 |
195 |
|
16.04.2019 21:49:49 |
13. |
Talpová Dominika |
21.09.2001 |
SK OAZA Praha |
291 |
9 |
229 |
|
09.09.2019 13:35:33 |
14. |
Jeřábková Vanesa |
16.05.2001 |
LTC Kolín |
312 |
6 |
298 |
|
11.09.2019 15:01:05 |
15. |
Holmanová Markéta |
12.04.2001 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
394 |
6 |
320 |
|
23.06.2019 09:11:12 |
16. |
Kmínková Zuzana |
03.04.2003 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
403 |
6 |
93 |
|
16.04.2019 19:09:16 |
17. |
Seifertová Lucie |
01.05.2003 |
TK PTA Kolín |
544 |
4 |
110 |
|
27.08.2019 09:49:52 |
18. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
631 |
4 |
214 |
|
12.09.2019 09:42:19 |
19. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
973 |
3 |
187 |
|
12.08.2019 21:06:34 |
20. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1030 |
1 |
118 |
|
28.03.2019 09:13:03 |
21. |
Mervartová Michaela |
18.12.2002 |
TK Česká Skalice |
1030 |
1 |
388 |
|
05.05.2019 19:48:47 |
22. |
Těhníková Ema |
03.09.2004 |
TK Start Praha-Topolka |
1030 |
1 |
159 |
|
18.08.2019 15:54:36 |
23. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1030 |
1 |
111 |
|
01.09.2019 10:34:04 |
24. |
Výprachtická Bára |
17.04.2003 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1030 |
1 |
570 |
|
02.09.2019 20:10:45 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Bedrnová Kristýna |
06.09.2001 |
TC VŠ Praha |
163 |
12 |
103 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2019 20:35:44 |
2. |
Prouzová Anna-Marie |
30.04.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1030 |
1 |
240 |
odhlášeno hráčem |
02.09.2019 13:02:16 |
3. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
154 |
odhlášeno hráčem |
05.09.2019 17:32:49 |
4. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
1030 |
1 |
238 |
odhlášeno hráčem |
06.09.2019 09:47:11 |
5. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
155 |
12 |
134 |
odhlášeno hráčem |
06.09.2019 16:32:44 |
6. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
150 |
12 |
16 |
odhlášeno hráčem |
07.09.2019 00:12:23 |
7. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
135 |
12 |
86 |
odhlášeno hráčem |
07.09.2019 08:56:57 |
8. |
Kroisová Adéla |
21.12.1999 |
Tenisový klub Eden HK |
123 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.09.2019 21:17:25 |
9. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
165 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.09.2019 23:20:13 |
10. |
Štětková Klára |
14.04.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
471 |
4 |
122 |
odhlášeno hráčem |
08.09.2019 11:14:17 |
11. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
143 |
12 |
250 |
odhlášeno hráčem |
09.09.2019 12:06:23 |
12. |
Dam Phuong Hang |
24.07.1995 |
Spartak Vrchlabí |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2019 14:31:30 |
13. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
161 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2019 17:15:58 |
14. |
Homolková Nikola |
11.04.2001 |
TK Pelhřimov |
110 |
15 |
176 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2019 12:39:07 |
|