Český tenisový svaz
Název:
Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč
Datum:
28.08-01.09.
Pořadatel:
TK Frýdlant v Čechách (B - 500)
Kódové číslo:
216070
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hübner Petr
Jizerská 4077
46401 Frýdlant
Tel. (1):
777573947
E-mail:
hubner.petr001@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Celková dotace turnaje žen 24.500 Kč.

Vítěz - 10.000 Kč
Finalista - 5.000 Kč
Semifinalisté - 2.500 Kč

Čtyřhra

Vítěz - 3.000 Kč
Finalista - 1.500 Kč

Pro prvních 55 hráčů a hráček zajištěno ubytování v areálu v chatkách, rezervace výhradně na mail prochazka.lukas@volny.cz
V sobotu večer doprovodný program a hráčská párty.

PREZENTACE do hlavní soutěže formou SMS 16.00 - 18.00 na číslo : 777 573 947 !!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
 
21.05.2020 20:13:08
2.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
volná karta
26.08.2020 18:40:13
3.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
 
10.08.2020 21:32:02
4.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
10.08.2020 22:52:02
5.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
20.08.2020 14:59:38
6.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
20
76
 
09.06.2020 08:10:43
7.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
82
15
 
 
24.08.2020 21:01:23
8.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
volná karta
26.08.2020 18:41:04
9.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
22.07.2020 13:53:36
10.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
90
15
 
volná karta
24.08.2020 21:05:40
11.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
17.05.2020 23:21:56
12.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
106
15
 
 
24.08.2020 20:58:05
13.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
 
13.08.2020 22:40:34
14.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
05.04.2020 17:58:58
15.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
 
15.08.2020 15:50:41
16.
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s.
127
12
 
 
31.07.2020 17:43:35
17.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
11.08.2020 20:02:31
18.
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s.
174
12
197
 
16.08.2020 18:47:35
19.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
 
02.04.2020 11:25:55
20.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
 
22.08.2020 20:25:39
21.
Matoušová Markéta 06.09.2002 Severočeská tenisová o.s.
247
9
367
 
22.07.2020 07:39:24
22.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
 
03.07.2020 11:37:28
23.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
18.08.2020 07:05:22
24.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
309
6
 
 
26.07.2020 15:10:54
25.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
326
6
229
 
15.08.2020 21:18:31
26.
Vodičková Denisa 08.11.1993 Tenisový klub Černošice
368
6
 
 
10.08.2020 14:50:29
27.
Kučerová Tereza 11.12.2001 LTC Pardubice
394
6
322
volná karta
26.08.2020 18:41:42
28.
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s.
416
6
164
 
21.08.2020 14:44:13
29.
Houdková Martina 03.10.1996 Tenisový klub Černošice
419
6
 
 
09.06.2020 21:59:07
30.
Kumštová Tereza 12.01.2001 TK Mimoň
449
6
647
 
16.08.2020 12:55:16
31.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
561
4
457
 
02.04.2020 19:21:30
32.
Vodičková Lucie 09.03.1991 Sportclub Řevnice, z.s.
611
4
 
 
10.08.2020 07:38:18
33.
Závětová Lucie 03.05.2004 TK Frýdlant v Čechách
809
3
346
 
29.06.2020 18:19:59
34.
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
962
3
224
 
21.08.2020 14:43:10
35.
Benešová Sára 08.07.2002 TK Frýdlant v Čechách
963
1
346
 
21.06.2020 18:03:23
36.
Weinberg Julianne 20.03.1968 SK Meteor Praha
963
1
 
 
19.07.2020 15:23:49
37.
Drahošová Eliška 15.10.2003 TK Frýdlant v Čechách
963
1
 
 
24.08.2020 20:56:32
38.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
 
25.08.2020 18:50:06
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
114
15
 
odhlášeno hráčem
10.05.2020 20:53:21
2.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
odhlášeno hráčem
16.08.2020 15:38:35
3.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
963
1
241
odhlášeno hráčem
17.08.2020 09:29:35
4.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
odhlášeno hráčem
19.08.2020 12:12:37
5.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
odhlášeno hráčem
19.08.2020 22:21:06
6.
Molchanova Olga 27.04.2004 TK Sparta Praha
963
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 10:34:25
7.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
odhlášeno hráčem
20.08.2020 11:02:36
8.
Matušková Veronika 26.05.1996 SK JC Sport Opava
311
6
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 18:03:07
9.
Kulhánková Denisa 28.09.1995 TJ Spoje Praha
368
6
 
odhlášeno hráčem
22.08.2020 08:27:59
10.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
odhlášeno hráčem
22.08.2020 22:49:15
11.
Šimáčková Agáta 30.10.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
851
3
192
odhlášeno hráčem
25.08.2020 18:27:59