Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5 Optim Tour - TC Brno cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  31.08-05.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Kováčová Hana
 
 
 
Švadlenková Tereza
6:4, 6:1
 
Nesvadbová Michaela
6:1, 6:1
 
Kroisová Adéla
6:7 (9), 6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Kocí Kateřina
 
Vančurová Adéla
scr.
 
 
 
Bubeníková Miroslava
6:1, 6:0
 
Jánošíková Jana
6:2, 6:2
 
Charvátová Vivien
6:2, 6:1
 
Vlachopulosová Nelly
6:7 (2), 6:2, 7:6 (2)
 
 
6:3, 6:3
 
Krausová Eliška
 
Dörreová Adéla
7:6 (5), 6:0
 
 
 
Fotrová Lucie
6:2, 7:5
 
Odleváková Zuzana
6:1, 6:2
 
Kohoutková Natálie
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Richtrová Sabina
 
Koláčková Barbora
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Horáková Petra
 
Čižmářová Denisa
6:3, 1:0, scr.
 
Kósová Karolína
6:3, 6:3
 
 
7:5, 2:6, 6:3
 
Kučerová Petra
 
Hejčová Dominika
6:2, 6:1
 
 
 
Silná Alexandra
6:4, 6:2
 
Heinzová Izabela
6:4, 6:1
 
Bencová Veronika
6:1, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Břicháčková Sabina
 
Vondrášková Kristýna
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Masaříková Eliška
 
Kuncková Martina
6:2, 6:1
 
Kasparová Karolína
6:1, 6:1
 
Kudelová Martina
6:2, 6:1
 
 
 
Slivová Markéta
6:2, 6:1
 
 
 
Slezáková Natálie
7:5, 6:2
 
Lebišová Veronika
7:5, 6:0
 
Fiedlerová Kristýna
6:2, 1:6, 6:3
 
 
 
 
5:7, 7:6 (5), 7:5
 
Vajsejtlová Tereza
 
Pektorová Hana
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kopecká Anna Marie
 
Josefová Adéla
2:6, 6:4, 6:1
 
Hlaváčová Kristýna
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Ševčíková Linda
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Počet účastníků41
NasazeníBH
Kováčová Hana 4025
Ševčíková Linda 5620
Kudelová Martina 5820
Dörreová Adéla 6120
Kučerová Petra 6220
Hejčová Dominika 6520
Slivová Markéta 7020
Krausová Eliška 7520
Kategorie : 12Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 212069

Kováčová Hana - Hejčová Dominika
 
 
 
Masaříková Eliška - Vlachopulosová Nelly
scr.
 
Fiedlerová Kristýna - Kopecká Anna Marie
6:2, 6:0
 
Kocí Kateřina - Dörreová Adéla
7:5, 4:6, 1:0 (10)
 
Vančurová Adéla - Pektorová Hana
6:2, 7:5
 
Fotrová Lucie - Kuncková Martina
scr.
 
Josefová Adéla - Lebišová Veronika
6:3, 6:2
 
Hlaváčová Kristýna - Vondrášková Kristýna
6:4, 2:6, 1:0 (2)
 
Silná Alexandra - Vajsejtlová Tereza
scr.
 
Nesvadbová Michaela - Čižmářová Denisa
scr.
 
Kučerová Petra - Odleváková Zuzana
7:5, 7:5
 
Slivová Markéta - Kósová Karolína
scr.
 
Kasparová Karolína - Bubeníková Miroslava
6:3, 6:0
 
Břicháčková Sabina - Richtrová Sabina
scr.
 
Ševčíková Linda - Koláčková Barbora
7:5, scr.
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: finále v úterý 10:00
Počet dvojic15
NasazeníBH
Kováčová Hana 4025
Ševčíková Linda 5620
Dörreová Adéla 6120
Kučerová Petra 6220
Hejčová Dominika 6520
Slivová Markéta 7020
Vančurová Adéla 8315
Vondrášková Kristýna 8515
Kategorie : 12Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 214069

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Přikrylová Eliška14.02.1999TK Spartak Jihlava
Maříková Michaela03.01.1995TK Neridé
Pluhařová Terezie07.08.2002TK AGROFERT Prostějov
Přádová Martina27.01.1991TENIS-CENTRUM DTJ HK
Vlkovská Veronika06.09.1997TENIS-CENTRUM DTJ HK
Svobodová Monika29.06.1992HTK Třebíč
Moravcová Nikola21.06.2000TK Neridé
Talpová Dominika21.09.2001SK OAZA Praha
Křtěnová Sonja21.07.1998SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vajsejtlová Tereza02.03.2002I.ČLTK Praha
Slezáková Natálie30.07.2000TK Zlín
Čižmářová Denisa24.07.2000TJ Sokol Vizovice
Bubeníková Miroslava31.03.2004TC Brno.