Název:
A5 Optim Tour - BPBP cup
Datum:
23.-27.08.
Pořadatel:
LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500)
Dotace:
50000
Kódové číslo:
216067
Dvorců+povrch:
10 antuka
Kvalifikace  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 10:00 hod.
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Nezavdal Jiří
:
Smetanova 987
:
293 01 Mladá Boleslav
Tel. (1):
603 548 071
E-mail:
j.nezavdal@seznam.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
0
 
18.03.2019 16:03:57
2.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
60
20
0
 
16.04.2019 17:46:49
3.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
04.06.2019 09:14:54
4.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
 
29.03.2019 20:47:43
5.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
 
31.03.2019 15:37:04
6.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
14.06.2019 14:43:37
7.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
86
15
0
 
29.04.2019 08:41:59
8.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
 
29.03.2019 13:34:15
9.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
15
0
 
07.04.2019 21:52:15
10.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
 
03.06.2019 21:07:56
11.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
 
16.03.2019 11:30:46
12.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
 
02.06.2019 05:29:13
13.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
118
15
26
 
21.05.2019 16:21:09
14.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
 
10.05.2019 22:22:53
15.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
 
18.03.2019 15:59:43
16.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
 
24.03.2019 16:57:48
17.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
146
12
53
 
17.03.2019 09:54:30
18.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
 
04.06.2019 23:30:34
19.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
152
12
323
 
17.03.2019 11:53:51
20.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
 
16.03.2019 16:53:14
21.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
161
12
0
 
19.04.2019 22:17:23
22.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
 
25.03.2019 15:34:39
23.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
 
11.04.2019 13:45:18
24.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
192
12
0
 
04.06.2019 19:28:51
25.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
210
9
0
 
13.05.2019 20:03:04
26.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
 
16.04.2019 21:48:43
27.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
263
9
64
 
31.03.2019 09:37:55
28.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
 
02.05.2019 22:02:52
29.
Kozáková Kristina 08.01.2001 Sokol Lanžhot
897
3
0
 
09.05.2019 11:29:48
30.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
 
24.03.2019 16:51:31
31.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
181
 
01.05.2019 19:47:50
32.
Koricinová Michaela 12.09.2000 TC-MJ TENIS Líšeň
1030
1
0
 
27.05.2019 18:38:04

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
odhlášeno hráčem
01.06.2019 19:21:11