Český tenisový svaz
Název:
KOSKA CUP II. ročník
Datum:
17.-19.08.
Pořadatel:
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300)
Kódové číslo:
216062
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Koskuba Jakub
Jablonského 37
32600 Plzeň
Tel. (1):
776 097 386
E-mail:
koskuba@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Pozor!!! prezentace žen je v sobotu do 12:00 !!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kryčová Tereza 03.03.2001 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
147
12
312
 
23.07.2019 17:49:00
2.
Jiráňová Kateřina 19.08.1981 Tsport Votice o.s.
243
9
 
 
15.08.2019 12:32:11
3.
Ťoukálková Barbora 25.11.1998 TK Pelhřimov
255
9
 
 
16.08.2019 09:06:46
4.
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň
340
6
 
 
10.06.2019 17:26:52
5.
Klusáková Lucie 14.04.1981 Tenis klub FÉNIX Nedvězí
471
4
 
 
15.08.2019 21:07:23
6.
Peroutková Lucie 27.04.2002 Lokomotiva Karlovy Vary
843
3
737
 
14.08.2019 15:09:05
7.
Pavlová Kateřina 20.07.2004 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1030
1
 
 
15.03.2019 09:56:37
8.
Bradová Sabina 02.05.2003 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1030
1
 
 
06.07.2019 18:28:56
9.
Goslerová Božena 07.03.1977 Sokol Plzeň Doudlevce
1030
1
 
 
01.08.2019 09:38:00
10.
Trnková Denisa 12.01.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1030
1
 
 
13.08.2019 14:52:39
11.
Císařová Barbora 10.01.2001 TK Ruzyně Praha
1030
1
446
 
13.08.2019 20:33:03
12.
Nevšímalová Denisa 03.12.2006 Lokomotiva Karlovy Vary
1030
1
 
 
14.08.2019 12:31:13
13.
Jindrová Martina 26.01.1991 TK Kaznějov
1030
1
 
 
15.08.2019 21:07:52
14.
Haberová Tereza 08.04.1999 TK Horažďovice
1030
1
 
 
16.08.2019 09:07:05
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pleskotová Silvie 02.09.2008 TK Slavia Plzeň
1030
1
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 08:05:41
2.
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň
1030
1
359
odhlášeno pořadatelem
13.08.2019 23:12:06
3.
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk
152
12
173
odhlášeno hráčem
15.08.2019 14:20:12
4.
Šindelková Michaela 24.03.1998 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1030
1
 
odhlášeno pořadatelem
16.08.2019 13:23:54