Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Jiskra Otrokovice
Datum:  03.-06.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Ševčíková Linda
 
 
 
Paštiková Valentýna
6:1, 5:7, 6:2
 
Prici Viktorie
6:1, 6:1
 
Fížová Vendula
6:4, 6:7, 7:6
 
 
 
Jurková Kristýna
7:5, 6:1
 
 
 
Čecháková Eva
6:2, 6:4
 
 
 
Timofeyeva Anastassia
scr.
 
Koricinová Michaela
4:6, scr.
 
Sušeň Tereza
6:1, 6:0
 
Benešová Nicol
6:1, 7:5
 
Richtrová Sabina
6:2, 6:4
 
 
 
Kováčová Hana
6:3, 6:1
 
 
 
Husárová Martina
scr.
 
Klimovičová Linda
6:3, 6:3
 
Budinová Simona
scr.
 
 
 
Vlachopulosová Nelly
6:3, 4:6, 6:1
 
 
 
Koláčková Barbora
2:6, 3:4, scr.
 
 
 
Wojciková Viktorie
6:4, 6:4
 
 
 
Bubeníková Miroslava
7:5, 6:2
 
Matušková Veronika
6:0, 6:2
 
Machalová Sabina
6:0, 6:2
 
 
 
Kuchařová Michaela
6:2, 6:4
 
 
 
Zástěrová Lucie
6:3, 6:3
 
Břicháčková Sabina
6:3, 6:3
 
Švendová Denisa
6:2, 6:4
 
Kubačáková Laura
7:5, 6:0
 
Kopecká Anna Marie
7:5, 6:0
 
 
 
Kósová Karolína
6:1, 6:4
 
 
 
Jánošíková Jana
6:4, 6:4
 
 
 
Koudelková Veronika
6:1, 6:1
 
Ondroušková Nella Chiara
6:0, 6:2
 
Silná Alexandra
6:1, 6:3
 
 
 
Kocí Kateřina
6:3, 6:4
 
 
 
Charvátová Vivien
6:2, 6:4
 
Masaříková Eliška
6:3, 6:3
 
Slováková Kamila
6:1, 6:4
 
Jacobson Karolina
6:2, 6:2
 
Lebišová Veronika
6:2, 7:6
 
 
 
Horáková Petra
6:3, 6:0
 
 
 
Baďurová Veronika
6:1, 6:4
 
 
 
Cváčková Valentina
scr.
 
Čižmářová Denisa
6:2, 6:2
 
Malatinská Justýna
6:4, 7:5
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Švenda Milan (platná licence B do 27.04.2020)
Počet účastníků43
NasazeníBH
Ševčíková Linda 4425
Malatinská Justýna 5720
Silná Alexandra 5820
Kováčová Hana 6020
Kuchařová Michaela 6820
Kocí Kateřina 7120
Machalová Sabina 7720
Richtrová Sabina 7820
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 212045

Kuchařová Michaela - Koláčková Barbora
 
 
 
Jurková Kristýna - Horáková Petra
2:6, 6:1 (6)
 
Kubačáková Laura - Matušková Veronika
6:1, 6:1
 
Kováčová Hana - Husárová Martina
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
Jánošíková Jana - Koricinová Michaela
6:2, 6:2
 
Kopecká Anna Marie - Kósová Karolína
6:1, 6:0
 
Bubeníková Miroslava - Sušeň Tereza
6:4, 4:6 (5)
 
Charvátová Vivien - Fraňková Nikola
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Cváčková Valentina - Cváčková Natálie
6:1, 6:2
 
Fížová Vendula - Masaříková Eliška
6:4, 4:6 (5)
 
Kocí Kateřina - Wojciková Viktorie
6:0, 6:2
 
Prici Viktorie - Švendová Denisa
7:6 (5), 6:3
 
Baďurová Veronika - Lebišová Veronika
6:2, 6:3
 
Vlachopulosová Nelly - Ondroušková Nella Chiara
6:2, 6:2
 
Břicháčková Sabina - Silná Alexandra
6:3, 3:6 (2)
 
Rozhodčí turnaje: Švenda Milan (platná licence B do 27.04.2020)
Poznámka pořadatele: Pondělí 9:00 singl semi mužů a žen, následuje finále singl a debl
Počet dvojic15
NasazeníBH
Silná Alexandra 5820
Kováčová Hana 6020
Kuchařová Michaela 6820
Kocí Kateřina 7120
Jurková Kristýna 9215
Horáková Petra 10415
Lebišová Veronika 10615
Vlachopulosová Nelly 11415
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 214045

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šulcová Vanesa11.12.2004VSK VŠB-TU Ostrava
Slezáková Natálie30.07.2000TK Zlín
Kopečková Barbora27.04.2000Start Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zástěrová Lucie17.03.2005TK Zlín
Cváčková Natálie18.01.1996TK AGROFERT Prostějov
Fraňková Nikola07.02.1988TK Mokrá-Horákov