Název: |
Memoriál Milana Pastora |
Datum: |
25.-27.07. |
Pořadatel: |
Sokol Brno Žabovřesky (C - 400) |
Kódové číslo: |
216036 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr Zajícová Iva |
Arménská 13 | |
62500 Brno | |
Tel. (1): |
603 318851 |
E-mail: |
Iva.zajic@volny.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bukvaldová Michaela | 08.09.2005 | TK TILIA Brno | 249 |
9 |
234 |
26.05.2020 18:52:07 |
|
2. |
Hradecká Gabriela | 20.05.2001 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 314 |
6 |
750 |
24.07.2020 17:16:19 |
|
3. |
Žílová Petra | 08.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 378 |
6 |
147 |
11.07.2020 11:21:15 |
|
4. |
Kachlířová Adéla | 06.03.2000 | ŽLTC Brno | 481 |
4 |
02.06.2020 19:57:42 |
||
5. |
Hejdová Hana | 02.09.2002 | TK Spartak Jihlava | 508 |
4 |
118 |
24.07.2020 17:16:49 |
|
6. |
Bulantová Adéla | 21.05.1999 | STK Okříšky | 670 |
4 |
23.07.2020 21:17:03 |
||
7. |
Sikorová Klára | 25.10.2005 | TJ Brno-Komín | 736 |
3 |
386 |
26.05.2020 18:02:32 |
|
8. |
Kostelníková Petra | 30.10.1983 | TK Brno Bosonohy,z.s. | 963 |
1 |
01.07.2020 10:55:21 |
||
9. |
Prokopová Dagmar | 17.06.1992 | Mosilana Brno | 963 |
1 |
05.07.2020 19:09:44 |
||
10. |
Davidová Natali | 27.01.2006 | TK Zlín | 963 |
1 |
125 |
15.07.2020 02:17:33 |
|
11. |
Kopečková Barbora | 27.04.2000 | Start Brno | 963 |
1 |
24.07.2020 16:36:50 |
||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jörková Nicol | 29.01.2004 | TK TILIA Brno | 963 |
1 |
750 |
odhlášeno hráčem | 14.04.2020 10:23:24 |
2. |
Svobodová Julie | 26.03.2005 | SK Jundrov Brno | 700 |
4 |
175 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 18:13:13 |
3. |
Heidekerová Lenka | 27.02.2002 | TK Vyškov | 963 |
1 |
373 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2020 08:13:31 |
4. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 561 |
4 |
99 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2020 17:27:45 |
5. |
Pleskačová Renáta | 09.01.1998 | Sokol Lanžhot | 216 |
9 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2020 10:36:44 |
|
6. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 963 |
1 |
73 |
IS: kolizní přihláška | 18.07.2020 12:00:27 |
7. |
Skybová Eliška | 20.06.2005 | SK Zlín-Mladcová | 963 |
1 |
173 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 01:08:40 |
8. |
Vurmová Vendula | 12.08.2005 | Mosilana Brno | 963 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 19.07.2020 12:00:33 |
|
9. |
Neumannová Nikola | 04.10.1999 | HTK Třebíč | 431 |
6 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 17:51:21 |