Český tenisový svaz
Název:
A3 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
27.-31.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60
Kódové číslo:
216036
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

POKYNY POŘADATELE

stav k 27.7. 17,00h
prezentována: Tomanová,Jarošová,Svobodová,Laboutková,Polanská,Machalová,Novotná N.,
, Bužková,Dörreová,Kučerová Petra,Pospíšilová,Petruželová,Kmošková,Slivová,Zeminová,
Krausová,Malíková,,Lamiová T.,Vajsejtlová,Pektorová,Kroisová,Fiedlerová,
Richterová,Kuchařová,Dohnalová,Lamiová K.,Masaříková,Kulhánková,
Pokorná,Bezdíčková,Josefová,Knutsonová,
Hönigová,Hubičková,Malatínská,Markvartová,Hájková,Szmit,Barnes,Švadlenková,Kvochová,Kohoutková
,Husárová,Hlaváčová,Vašíčková,Jelínková,Bíbová,Kohoutová,Ivandič,Kučerová Tereza,Kopecká,
Holmanová,Roháčová

KVALIFIKACE ZRUŠENA
Všechna děvčata uvedená v IS (kvalifikace) jsou přijata do hlavní soutěže.

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 27. 7. do 17:00 formou SMS na mobil 602 295 746. Seznam prezentovaných bude průběžně zveřejňován v IS ČTS.
Losování v pátek 27. 7. v 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00, nasazení zápasů předkola resp. prvního kola na dvorce na hracích plánech.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

PŘEDPOKLÁDANÝ ČASOVÝ PROGRAM
Hrací doba hlavní soutěže 8:30 – 20:30, poslední nasazení zápasů v 19:30, první den se hraje předkolo a 1.kolo dvouher a poté dle možností čtyřhry, dvouhry mužů a žen se hrají střídavě.

Parkování za kurty č. 4,5,1,6
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
22
35
 
volná karta
25.07.2018 23:09:03
2.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
23
30
 
 
03.05.2018 22:05:02
3.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
25
30
 
 
03.07.2018 14:58:18
4.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
27
30
38
 
26.06.2018 16:51:50
5.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
29
30
 
 
06.06.2018 10:50:14
6.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
46
25
 
 
03.04.2018 09:26:18
7.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
47
25
 
pouze čtyřhra
25.06.2018 08:57:08
8.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
49
25
 
 
08.06.2018 22:26:51
9.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
52
25
 
 
11.04.2018 12:16:42
10.
Novotná Karolína 22.12.1997 I.ČLTK Praha
54
20
 
 
10.07.2018 22:49:21
11.
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha
60
20
116
 
07.07.2018 13:42:36
12.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
17
 
27.03.2018 22:31:04
13.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
62
20
72
 
01.07.2018 08:43:38
14.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
64
20
326
 
28.06.2018 16:46:28
15.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
67
20
181
 
09.07.2018 12:20:33
16.
Kmošková Natálie 30.10.1998 TO TJ Tesla Pardubice
69
20
 
 
08.07.2018 21:21:41
17.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
70
20
 
 
13.07.2018 10:45:06
18.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
72
20
 
 
21.03.2018 11:24:17
19.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
14.07.2018 19:42:07
20.
Krausová Eliška 26.02.1999 Lokomotiva Plzeň
75
20
291
 
13.07.2018 14:34:22
21.
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s.
80
20
307
 
06.07.2018 17:28:17
22.
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad
84
15
54
 
13.06.2018 08:38:25
23.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha
91
15
18
 
15.07.2018 11:40:56
24.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
15
 
 
24.06.2018 21:41:13
25.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
111
15
168
 
24.05.2018 21:34:04
26.
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s.
112
15
159
volná karta
23.07.2018 09:16:38
27.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
116
15
43
 
24.06.2018 12:03:03
28.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
12
60
volná karta ČTS
06.07.2018 10:57:11
29.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
25
 
20.05.2018 08:54:37
30.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
137
12
80
 
15.03.2018 19:05:29
31.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
145
12
40
volná karta ČTS
10.07.2018 18:49:56
32.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
147
12
 
přijata do HS
18.06.2018 12:09:05
33.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
188
12
33
 
21.06.2018 09:34:07
34.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
210
9
80
 
25.06.2018 15:25:27
35.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
236
9
24
 
16.07.2018 21:15:15
36.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
323
6
 
volná karta
17.06.2018 21:55:54
37.
Hönigová Sandra 15.05.1996 TK AGROFERT Prostějov
339
6
 
volná karta
23.07.2018 09:19:33
38.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha
382
6
76
 
15.07.2018 13:25:14
39.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
394
6
36
 
17.07.2018 08:37:18
40.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
451
6
52
 
25.03.2018 22:59:48
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
50
25
144
přijata do HS
23.07.2018 09:18:45
2.
Szmit Karolina 05.03.1999 Severočeská tenisová o.s.
140
12
 
přijata do HS
23.07.2018 09:17:20
3.
Barnes Katherine 29.08.2001 TK PTA Kolín
153
12
230
přijata do HS
29.05.2018 11:56:27
4.
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice
156
12
275
přijata do HS
13.07.2018 11:37:03
5.
Kvochová Kristýna 05.02.2000 TO SK Mělník
162
12
307
přijata do HS
01.07.2018 11:47:49
6.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
180
12
553
přijata do HS
15.07.2018 21:15:43
7.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
199
9
 
přijata do HS
10.05.2018 19:57:26
8.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
199
9
 
přijata do HS
12.06.2018 04:33:27
9.
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé
215
9
297
přijata do HS
19.06.2018 20:21:20
10.
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha
222
9
206
přijata do HS
04.07.2018 21:12:52
11.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
313
6
32
přijata do HS
23.07.2018 09:19:14
12.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
433
6
216
přijata do HS
23.07.2018 09:20:29
13.
Kohoutová Barbora 10.07.2000 TC Spořilov Praha
451
6
218
přijata do HS
02.07.2018 15:56:42
14.
Ivandič Renata 26.09.1998 ITS Tennis Club, z.s.
554
4
 
přijata do HS
24.07.2018 22:09:57
15.
Kučerová Tereza 11.12.2001 LTC Pardubice
897
3
381
přijata do HS
23.07.2018 09:18:23
16.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1031
1
87
přijata do HS
26.03.2018 15:13:10
17.
Holmanová Markéta 12.04.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
1031
1
 
přijata do HS
01.04.2018 09:28:43
18.
Smolíková Klára 08.03.1996 TK Spartak Jihlava
1031
1
 
přijata do HS
10.04.2018 04:28:24
19.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
1031
1
599
přijata do HS
23.07.2018 09:19:58
20.
Fričová Martina 14.12.1998 TK TENNISPOINT FM
1031
1
 
přijata do HS
25.07.2018 10:07:39
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
731
3
85
odhlášeno hráčem
26.06.2018 19:43:36
2.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
197
9
39
odhlášeno hráčem
28.06.2018 06:03:32
3.
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
97
15
88
odhlášeno hráčem
08.07.2018 23:00:18
4.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
86
15
41
odhlášeno hráčem
09.07.2018 13:37:40
5.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
191
12
136
odhlášeno hráčem
10.07.2018 00:48:56
6.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TC Realsport Nymburk o.s.
170
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2018 08:16:25
7.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
279
9
29
odhlášeno hráčem
13.07.2018 08:57:09
8.
Doláková Nikola 19.03.1997 TJ Sokol Vysočany
1031
1
 
odhlášeno hráčem
13.07.2018 17:57:01
9.
Žambůrková Ana Carmen 16.03.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
315
6
100
odhlášeno hráčem
14.07.2018 18:00:04
10.
Tverdosztup Anasztázia 26.10.2001 TJ Sokol Vysočany
299
9
553
odhlášeno hráčem
18.07.2018 07:58:08
11.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
77
20
 
odhlášeno hráčem
19.07.2018 12:27:18
12.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
106
15
10
odhlášeno hráčem
20.07.2018 11:42:02
13.
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha
99
15
247
odhlášeno hráčem
20.07.2018 19:14:18
14.
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary
162
12
37
odhlášeno hráčem
21.07.2018 11:30:53
15.
Kudelová Martina 05.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
20
112
odhlášeno hráčem
21.07.2018 15:23:21
16.
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé
167
12
 
odhlášeno hráčem
22.07.2018 11:20:36
17.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
168
12
 
odhlášeno hráčem
22.07.2018 18:40:04
18.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
135
12
46
odhlášeno hráčem
24.07.2018 11:02:49
19.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
53
20
 
odhlášeno hráčem
24.07.2018 11:52:09
20.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
115
15
28
odhlášeno hráčem
24.07.2018 13:15:06
21.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
183
12
159
odhlášeno hráčem
24.07.2018 17:37:06
22.
Horáčková Gabriela 04.06.1991 TC Brno.
45
25
 
odhlášeno hráčem
25.07.2018 22:58:31
23.
Vosečková Marie 10.10.1996 TK Dynamo Hradec Králové
600
4
 
odhlášeno pořadatelem
26.07.2018 13:49:59
24.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
40
25
 
odhlášeno hráčem
26.07.2018 15:44:37