Český tenisový svaz
Název:
A4 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
24.-28.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600)
Kódové číslo:
216034
Dvorců + povrch:
12 A-B Zlín
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

Další letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020 a jubilejní 20.ročník turnaje ve Dvoře Králové nad Labem pod názvem JUTA CUP.
Turnaj se hraje na antuce.

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

Vzhledem k velkému zájmu Vás žádáme, abyste případné
odhlášení z turnaje provedli včas!!!

V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500)

KVALIFIKACE
10 00 hod.: všechny hráčky prezentované do kvalifikace, NB 11 00 hod. Vrbenská, Šulcová
NB 12 30 hod.: Lamiová, Munzarová a Krýslová
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.

Rozehra možná od 8 30 - 9 45 hod. na kurtech 1-5

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 12:00 - 17:00 pouze SMS na mobil 602 295 746 (budou potvrzovány). Losování v pátek po 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00, nasazení zápasů předkola resp. prvního kola na dvorce na hracích plánech.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
27.06.2020 10:50:51
2.
Horáčková Gabriela 04.06.1991 TC Brno.
28
30
 
 
17.06.2020 22:12:44
3.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
 
11.07.2020 18:44:03
4.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
35
25
 
 
12.07.2020 08:47:19
5.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
 
19.06.2020 11:48:58
6.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
40
25
 
 
31.05.2020 10:20:35
7.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
05.05.2020 23:10:07
8.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
 
13.07.2020 08:12:44
9.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
 
17.06.2020 12:17:13
10.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
13.07.2020 16:47:13
11.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
06.07.2020 15:35:58
12.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
31.05.2020 08:31:51
13.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
 
21.05.2020 20:11:14
14.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
21.06.2020 22:37:03
15.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
61
20
3
volná karta ČTS
20.07.2020 12:11:06
16.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
 
20.06.2020 19:53:39
17.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
67
20
 
 
06.07.2020 17:03:50
18.
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice
71
20
142
 
25.06.2020 22:24:10
19.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
30.05.2020 14:57:52
20.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
19.04.2020 13:51:07
21.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
25.05.2020 21:09:12
22.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
30.05.2020 19:09:30
23.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
20
76
 
09.06.2020 08:08:58
24.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
 
10.07.2020 18:31:53
25.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
82
15
 
 
10.07.2020 13:47:11
26.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
 
07.07.2020 13:08:21
27.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
13.07.2020 13:02:05
28.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:09:18
29.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
 
02.07.2020 20:35:04
30.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
 
26.05.2020 12:35:54
31.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
17.05.2020 23:19:45
32.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
11.05.2020 19:49:56
33.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
volná karta
18.05.2020 11:47:21
34.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
129
12
13
 
04.07.2020 13:59:17
35.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
 
11.07.2020 13:30:26
36.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
201
9
49
volná karta
08.07.2020 09:00:07
37.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
282
9
9
 
12.07.2020 10:40:28
38.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
volná karta ČTS
08.07.2020 19:44:38
39.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
volná karta ČTS
12.05.2020 22:46:39
40.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
volná karta
07.05.2020 22:31:17
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
90
15
 
pouze čtyřhra
14.05.2020 15:44:38
2.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
92
15
165
 
29.04.2020 10:28:50
3.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
93
15
40
 
12.07.2020 08:19:26
4.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
 
09.07.2020 07:58:36
5.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
 
29.06.2020 10:27:48
6.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
106
15
 
 
01.07.2020 13:42:58
7.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
01.07.2020 18:32:41
8.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
112
15
155
 
24.06.2020 10:51:08
9.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
05.04.2020 17:55:42
10.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
01.04.2020 17:26:47
11.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
138
12
 
 
16.05.2020 08:53:53
12.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
146
12
31
 
01.07.2020 21:16:38
13.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
155
12
35
 
10.05.2020 11:16:43
14.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
volná karta ČTS
23.06.2020 22:25:16
15.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
12.07.2020 08:07:44
16.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
29.04.2020 18:32:18
17.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
volná karta
16.05.2020 14:00:37
18.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
 
07.05.2020 14:52:59
19.
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha
187
12
 
 
14.06.2020 09:47:11
20.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
 
09.07.2020 18:10:29
21.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
213
9
46
 
22.06.2020 20:48:06
22.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
 
05.07.2020 10:28:50
23.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
14.07.2020 08:57:50
24.
Kubačáková Laura 11.06.2004 Městský tenisový klub Karviná
306
6
426
 
15.07.2020 09:53:58
25.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
309
6
 
přijata do Q
13.07.2020 19:41:07
26.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
 
20.05.2020 13:13:59
27.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
338
6
102
volná karta
13.06.2020 17:35:30
28.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TK FZŠ Trávníčkova
963
1
 
 
22.05.2020 17:33:37
29.
Melounová Petra 14.07.1997 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
volná karta
22.05.2020 23:04:37
30.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
963
1
73
volná karta ČTS
05.07.2020 00:53:13
31.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
963
1
70
volná karta ČTS
05.07.2020 22:27:13

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
963
1
116
odhlášeno hráčem
06.07.2020 16:37:39
2.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
561
4
169
odhlášeno hráčem
07.07.2020 20:58:42
3.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
114
15
 
odhlášeno hráčem
08.07.2020 10:02:51
4.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
odhlášeno hráčem
09.07.2020 19:28:22
5.
Kolowrotkiewicz Jowana 23.06.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2020 14:48:01
6.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
322
6
17
odhlášeno hráčem
14.07.2020 20:37:38
7.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
963
1
125
odhlášeno hráčem
16.07.2020 00:20:18
8.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha
963
1
21
odhlášeno hráčem
16.07.2020 19:07:23
9.
Kroisová Adéla 21.12.1999 Tenisový klub Eden
120
15
 
odhlášeno hráčem
17.07.2020 07:13:07
10.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
963
1
84
odhlášeno hráčem
17.07.2020 13:39:17
11.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
449
6
49
odhlášeno hráčem
17.07.2020 20:38:32
12.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
29
30
 
odhlášeno hráčem
17.07.2020 21:59:02
13.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
odhlášeno hráčem
17.07.2020 22:05:29
14.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
18.07.2020 11:14:41
15.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
31
30
141
odhlášeno hráčem
18.07.2020 11:20:42
16.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
963
1
157
odhlášeno hráčem
18.07.2020 19:15:41
17.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
135
12
20
odhlášeno hráčem
19.07.2020 12:14:36
18.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
odhlášeno hráčem
19.07.2020 16:18:10
19.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
50
25
4
odhlášeno hráčem
19.07.2020 17:36:48
20.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
odhlášeno hráčem
20.07.2020 10:50:51
21.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
odhlášeno hráčem
20.07.2020 21:00:31
22.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
406
6
330
odhlášeno hráčem
20.07.2020 23:30:05
23.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
odhlášeno hráčem
21.07.2020 12:37:18
24.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
odhlášeno hráčem
21.07.2020 14:24:41
25.
Jablonovská Jana 03.02.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
38
25
 
odhlášeno pořadatelem
22.07.2020 06:56:41
26.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2020 10:27:36
27.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2020 11:16:52
28.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
odhlášeno hráčem
22.07.2020 13:44:16
29.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
odhlášeno hráčem
22.07.2020 22:23:12
30.
Sasinka Victoria 14.11.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
963
1
101
odhlášeno hráčem
23.07.2020 02:46:37
31.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 07:38:59
32.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
odhlášeno hráčem
23.07.2020 15:06:30
33.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 16:24:29
34.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
166
12
 
odhlášeno pořadatelem
23.07.2020 17:20:59