Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4 Optim Tour - Juta Cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  26.-30.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Jablonovská Jana
 
 
 
Jelínková Daniela
6:2, 6:0
 
Štětková Klára
6:2, 6:1
 
Kroisová Adéla
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Petruželová Markéta
 
Křtěnová Sonja
6:2, 6:0
 
 
 
Přibylová Veronika
6:2, 7:5
 
Munzarová Lenka
6:4, 7:6 (5)
 
Kohoutková Natálie
7:5, 6:2
 
Nikolovová Vanesa
6:0, 6:2
 
 
6:3, 2:6, 6:4
 
Kováčová Hana
 
Polanská Tereza
7:6 (6), 6:3
 
 
 
Paterová Dominika
7:5, 6:1
 
Zeminová Markéta
5:7, 7:5, 6:2
 
Neradová Kamila
6:2, 6:2
 
Janatová Tereza
7:5, 7:5
 
 
6:4, 6:2
 
Richtrová Sabina
 
Kocí Kateřina
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Richterová Šárka
1:6, 6:4, 6:3
 
Výprachtická Bára
6:0, 6:1
 
Cváčková Valentina
6:2, 6:1
 
Filip Kateřina
6:2, 7:6 (5)
 
 
6:3, 6:1
 
Pektorová Hana
 
Silná Alexandra
6:2, 6:0
 
 
 
Horáková Petra
6:4, 3:6, 6:3
 
Csabi Petra
7:5, 6:2
 
Kopecká Anna Marie
6:2, 6:3
 
Matochová Sandra
6:2, 4:6, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie
 
Kuchařová Michaela
6:3, 5:7, 6:4
 
 
 
Maršálková Nicol
6:4, 3:6, 6:3
 
Břicháčková Sabina
7:6 (5), 6:1
 
Vondrášková Kristýna
0:6, 6:2, 6:4
 
Bezdíčková Hana
5:7, 6:1, 6:4
 
 
6:7 (5), 7:6 (5), 6:1
 
Ševčíková Linda
 
Pokorná Barbora
6:1, 1:6, 6:1
 
 
 
Zýtová Julie
4:6, 7:5, 6:3
 
Josefová Adéla
6:2, 6:1
 
Havrlíková Adéla
7:6 (3), 6:3
 
Bohatová Zuzana
4:6, 6:3, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Slivová Markéta
 
Dörreová Adéla
2:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Holmanová Markéta
6:3, 6:3
 
Lamiová Klára
6:0, 6:0
 
Charvátová Vivien
6:4, 6:3
 
Baďurová Veronika
5:7, 6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Jarošová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Časový rozvrh úterý 30.7. 9,30 F dvouhry žen, NB 12h semifinále čtyřhry žen, následuje F čtyřhry
Počet účastníků47
NasazeníBH
Jablonovská Jana 3230
Jarošová Adéla 4325
Ševčíková Linda 4425
Polanská Tereza 4725
Pektorová Hana 5125
Silná Alexandra 5820
Kováčová Hana 6020
Pokorná Barbora 6120
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 212034

Polanská Tereza - Jablonovská Jana
 
 
 
Výprachtická Bára - Holmanová Markéta
6:1, 6:2
 
Josefová Adéla - Jelínková Daniela
6:1, 6:2
 
Csabi Petra - Ševčíková Linda
6:1, 6:1
 
Pokorná Barbora - Richterová Šárka
2:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Břicháčková Sabina - Horáková Petra
6:2, 6:4
 
Lamiová Klára - Bezdíčková Hana
6:4, 6:7 (5), 1:0 (6)
 
Havrlíková Adéla - Neradová Kamila
7:5, 6:3
 
Zeminová Markéta - Baďurová Veronika
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Kopecká Anna Marie - Munzarová Lenka
7:6 (3), 6:0
 
Kocí Kateřina - Dörreová Adéla
scr.
 
Cváčková Valentina - Sirotková Šarlota Sofie
6:2, 6:4
 
Kuchařová Michaela - Richtrová Sabina
7:5, 7:6 (2)
 
Petruželová Markéta - Janatová Tereza
6:1, 6:2
 
Kováčová Hana - Pektorová Hana
6:4, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Munzarová skreč pro nevolnost
Počet dvojic15
NasazeníBH
Jablonovská Jana 3230
Ševčíková Linda 4425
Polanská Tereza 4725
Pektorová Hana 5125
Kováčová Hana 6020
Pokorná Barbora 6120
Dörreová Adéla 6420
Petruželová Markéta 6520
Kategorie : 12Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 214034

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vlkovská Veronika06.09.1997TENIS-CENTRUM DTJ HK
Bužková Radka02.03.2000I.ČLTK Praha
Nováková Karolína26.10.2002TK Slavia Plzeň
Svobodová Monika29.06.1992HTK Třebíč
Malatinská Justýna09.10.2001VSK VŠB-TU Ostrava