Název: |
A4 Optim Tour - Juta Cup |
Datum: |
26.-30.07. |
Pořadatel: |
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500) |
Dotace: |
60000 |
Kódové číslo: |
216034 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Vágner Michal |
: |
ul. 17. listopadu 485 |
: |
544 01 Dvůr Králové n.L. |
Tel. (1): |
602 295 746 |
E-mail: |
vagnerm@juta.cz |
Poznámka pořadatele: Další letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019 a 19.ročník turnaje ve Dvoře Králové nad Labem pod názvem JUTA CUP
Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.
Vzhledem k velkému zájmu Vás žádáme, abyste případné
odhlášení z turnaje provedli včas!!!
KVALIFIKACE
POZOR – kvalifikace zrušena!!! Všechny hráčky přijaty do hlavní soutěže!!!
HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 26. 7. do 17:00 formou SMS na mobil 602 295 746 (budou potvrzovány).
Losování v pátek 26. 7. po 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00 včetně časového harmonogramu nasazení zápasů předkola.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.
PŘEDPOKLÁDANÝ ČASOVÝ PROGRAM
Hrací doba hlavní soutěže 8:30 – 20:30, poslední nasazení zápasů nejpozději v 19:30, první den se hraje předkolo a 1.kolo dvouher a poté dle možností čtyřhry, dvouhry mužů a žen se hrají střídavě.
Příjezd k areálu po místní komunikaci mezi hypermarketem KAUFLAND a čerpací stanicí OMV. Parkování na louce u haly.
UBYTOVÁNÍ
Hostel Student, tel.: 499 320 195, mobil: 739 615 930, mail: lukasova.katerina@ssis.cz.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vrbová Jana |
03.02.1996 |
TK Kunštát |
32 |
30 |
|
volná karta |
18.07.2019 14:36:30 |
2. |
Bužková Radka |
02.03.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
38 |
25 |
439 |
|
04.07.2019 09:00:56 |
3. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
40 |
25 |
|
|
11.07.2019 13:45:16 |
4. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
43 |
25 |
|
|
18.03.2019 08:22:05 |
5. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
44 |
25 |
|
|
06.07.2019 11:35:48 |
6. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
47 |
25 |
|
|
28.06.2019 14:43:39 |
7. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
50 |
25 |
|
|
18.03.2019 16:03:01 |
8. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
volná karta ČTS |
17.07.2019 18:58:27 |
9. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
57 |
20 |
66 |
|
15.07.2019 21:15:08 |
10. |
Silná Alexandra |
10.01.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
58 |
20 |
8 |
volná karta ČTS |
17.07.2019 19:40:57 |
11. |
Kováčová Hana |
12.05.1992 |
TC Brno. |
60 |
20 |
|
|
16.04.2019 17:45:50 |
12. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
61 |
20 |
82 |
|
04.06.2019 09:14:27 |
13. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
64 |
20 |
17 |
|
24.03.2019 21:49:53 |
14. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
258 |
|
31.03.2019 15:36:21 |
15. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
68 |
20 |
75 |
|
01.07.2019 21:56:13 |
16. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
69 |
20 |
20 |
|
15.07.2019 19:52:06 |
17. |
Kocí Kateřina |
15.07.2002 |
BLTC Brno |
71 |
20 |
37 |
|
21.06.2019 19:37:04 |
18. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
74 |
20 |
|
|
04.07.2019 16:47:42 |
19. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
76 |
20 |
15 |
|
06.07.2019 16:08:47 |
20. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
78 |
20 |
38 |
|
14.06.2019 14:42:50 |
21. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
82 |
15 |
|
|
07.07.2019 18:15:15 |
22. |
Filip Kateřina |
01.09.1999 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
85 |
15 |
|
|
20.04.2019 08:52:34 |
23. |
Vondrášková Kristýna |
26.12.1999 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
86 |
15 |
|
|
25.06.2019 12:16:59 |
24. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
99 |
15 |
52 |
|
07.07.2019 23:08:23 |
25. |
Josefová Adéla |
11.05.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
100 |
15 |
69 |
|
09.07.2019 22:14:48 |
26. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
101 |
15 |
|
|
18.03.2019 10:42:23 |
27. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
104 |
15 |
54 |
|
16.03.2019 11:32:33 |
28. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
105 |
15 |
28 |
|
10.07.2019 16:04:08 |
29. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
113 |
15 |
46 |
|
11.07.2019 08:52:39 |
30. |
Maršálková Nicol |
01.07.2001 |
Sokol Letovice |
118 |
15 |
26 |
|
09.07.2019 11:52:19 |
31. |
Kroisová Adéla |
21.12.1999 |
Tenisový klub Eden HK |
123 |
15 |
|
přijata do HS |
14.05.2019 15:19:16 |
32. |
Nikolovová Vanesa |
17.07.2001 |
TK Ústí n.Labem |
123 |
15 |
1 |
|
10.07.2019 09:16:10 |
33. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
128 |
12 |
66 |
přijata do HS |
27.06.2019 12:29:25 |
34. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
132 |
12 |
49 |
|
31.03.2019 19:07:12 |
35. |
Lamiová Klára |
14.06.2001 |
TJ Lázně Bělohrad |
146 |
12 |
53 |
|
17.03.2019 09:55:32 |
36. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
172 |
12 |
62 |
|
29.05.2019 11:57:52 |
37. |
Zýtová Julie |
01.02.2003 |
TK Neridé |
174 |
12 |
43 |
volná karta ČTS |
19.07.2019 07:38:40 |
38. |
Paterová Dominika |
19.09.1995 |
LTC Slovan Kladno |
210 |
9 |
|
volná karta |
13.05.2019 20:05:37 |
39. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
263 |
9 |
64 |
přijata do HS |
02.07.2019 06:22:19 |
40. |
Janatová Tereza |
29.08.1995 |
LTK Liberec |
1030 |
1 |
|
volná karta |
27.04.2019 15:14:00 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
125 |
12 |
74 |
přijata do HS |
05.07.2019 17:05:10 |
2. |
Kopecká Anna Marie |
24.11.2000 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
129 |
12 |
206 |
přijata do HS |
10.06.2019 23:47:47 |
3. |
Cváčková Valentina |
29.07.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
133 |
12 |
398 |
přijata do HS |
18.03.2019 16:00:32 |
4. |
Kohoutková Natálie |
08.02.1999 |
LTK Liberec |
141 |
12 |
|
|
25.07.2019 16:35:28 |
5. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
155 |
12 |
134 |
přijata do HS |
16.03.2019 16:50:40 |
6. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
161 |
12 |
|
přijata do HS |
19.04.2019 22:14:49 |
7. |
Matochová Sandra |
30.12.2000 |
TK Turnov |
162 |
12 |
270 |
přijata do HS |
17.07.2019 19:39:27 |
8. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
166 |
12 |
290 |
přijata do HS |
19.07.2019 07:43:19 |
9. |
Přibylová Veronika |
24.12.1999 |
TK Sparta Praha |
176 |
12 |
|
přijata do HS |
19.05.2019 20:55:10 |
10. |
Holmanová Markéta |
12.04.2001 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
394 |
6 |
320 |
přijata do HS |
23.06.2019 09:09:17 |
11. |
Štětková Klára |
14.04.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
471 |
4 |
122 |
přijata do HS |
28.06.2019 18:16:39 |
12. |
Výprachtická Bára |
17.04.2003 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1030 |
1 |
570 |
přijata do HS |
25.07.2019 17:32:14 |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Machalová Sabina |
10.12.1997 |
TK Zlín |
77 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2019 19:33:25 |
2. |
Markvartová Anna |
28.04.2000 |
TK Olymp Praha |
120 |
15 |
90 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 09:18:52 |
3. |
Přecechtělová Darina |
29.07.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
1030 |
1 |
181 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2019 22:49:14 |
4. |
Güttlerová Viktorie |
25.05.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
1030 |
1 |
247 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2019 16:38:28 |
5. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
87 |
15 |
30 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2019 20:25:57 |
6. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
410 |
6 |
45 |
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 07:37:08 |
7. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
95 |
15 |
70 |
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 13:05:54 |
8. |
Husárová Martina |
18.05.1996 |
ITS Tennis Club, z.s. |
192 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 19:24:36 |
9. |
Přádová Martina |
27.01.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
94 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 22:19:08 |
10. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
973 |
3 |
187 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2019 14:18:27 |
11. |
Zdrůbecká Dagmar |
11.11.2000 |
TJ Radlice z.s. |
184 |
12 |
279 |
odhlášeno hráčem |
19.07.2019 06:52:52 |
12. |
Kostelná Kristýna |
02.10.2004 |
BLTC Brno |
394 |
6 |
175 |
odhlášeno hráčem |
19.07.2019 12:17:02 |
13. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
150 |
12 |
16 |
odhlášeno hráčem |
19.07.2019 13:49:12 |
14. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
165 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2019 18:03:25 |
15. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1030 |
1 |
111 |
odhlášeno hráčem |
20.07.2019 14:25:19 |
16. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
143 |
12 |
250 |
odhlášeno hráčem |
21.07.2019 19:06:38 |
17. |
Melnikova Aleksandra |
31.07.2002 |
TO SK Mělník |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 11:32:14 |
18. |
Koricinová Michaela |
12.09.2000 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 11:39:47 |
19. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
54 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 18:18:13 |
20. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
39 |
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 10:48:29 |
21. |
Bíbová Tereza |
09.04.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
228 |
9 |
432 |
IS: lhůta 8 dní |
23.07.2019 11:45:23 |
22. |
Jurková Kristýna |
19.04.1997 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
92 |
15 |
|
IS: lhůta 8 dní |
23.07.2019 12:12:35 |
23. |
Bedrnová Kristýna |
06.09.2001 |
TC VŠ Praha |
163 |
12 |
103 |
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 22:35:52 |
24. |
Kovářová Adriana |
06.05.2001 |
TK Česká Třebová, z.s. |
108 |
15 |
316 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2019 08:36:07 |
25. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
48 |
25 |
32 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2019 10:31:32 |
26. |
Hrabalová Kristýna |
03.04.1996 |
TC Bajda Kroměříž |
35 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2019 14:43:36 |
27. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
116 |
15 |
72 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2019 17:48:47 |
28. |
Hubičková Magdalena |
19.08.2000 |
TK FZŠ Trávníčkova |
111 |
15 |
272 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2019 20:46:25 |
29. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
182 |
12 |
85 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2019 23:33:57 |
30. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
66 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 09:06:59 |
31. |
Paterová Natálie |
28.06.2005 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
244 |
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 16:28:26 |
32. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
215 |
9 |
195 |
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 17:02:14 |
|