Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim tour - TC Brno cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  17.-21.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Hrabalová Kristýna
 
 
 
Kováčová Hana
6:2, 1:0, scr.
 
Hrdinková Denise
6:2, 6:1
 
Melounová Petra
6:4, 6:0
 
Nováková Klára
6:3, 3:6, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Pokorná Barbora
 
Pektorová Hana
6:2, 7:5
 
 
 
Zýtová Julie
6:1, 6:2
 
Slivová Markéta
6:3, 6:4
 
Richterová Šárka
6:2, 6:2
 
Kněžková Nelly
6:1, 6:3
 
 
6:3, 7:5
 
Polanská Tereza
 
Hájková Klára
6:3, 6:2
 
 
 
Křtěnová Sonja
5:0, scr.
 
Křenková Tereza
5:7, 6:2, 7:6 (2)
 
Břicháčková Sabina
7:6 (2), 3:6, 6:4
 
Krýslová Vendula
6:4, 7:6 (3)
 
 
6:0, 7:6 (3)
 
Novotná Nikola
 
Augustinová Natálie
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
Pávková Katrin
6:0, 7:5
 
Mandelíková Kateřina
6:0, 6:2
 
Koplová Tereza
7:6 (6), 6:4
 
Kulhavá Veronika
5:7, 6:4, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Šebestová Ivana
 
Csabi Petra
5:7, 6:3, 6:1
 
 
 
Tomajková Kristýna
6:2, 6:3
 
Vajsejtlová Tereza
6:3, 7:5
 
Strebkova Mariya
6:4, 4:6, 6:3
 
Kubíková Patricie
7:6 (1), 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Kuchařová Michaela
 
Petruželová Lucie
6:3, 1:6, 7:6 (2)
 
 
 
Abeldinova Alla
6:2, 2:6, 6:2
 
Horáková Petra
6:0, 6:1
 
Havlíčková Lucie
6:1, 6:3
 
Šumová Diana Bc.
4:6, 7:5, 6:1
 
 
6:4, 7:5
 
Pulchartová Laetitia
 
Ševčíková Linda
6:4, 6:1
 
 
 
Svozilová Marie
6:2, 6:1
 
Jančíková Gabriela
6:4, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:7 (5), 7:5, 6:4
 
Ondroušková Nella Chiara
3:6, 7:5, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Lavičková Kristýna
 
Richtrová Sabina
7:6 (8), 7:5
 
 
 
Štruplová Julie
6:1, 7:6 (3)
 
Knutsonová Gabriela Andrea
7:5, 6:1
 
Filip Kateřina
6:2, 6:2
 
Lebišová Veronika
6:4, 6:3
 
 
6:1, 7:5
 
Horáčková Gabriela
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Časový program je zveřejněn v poznámce nad seznamem startujících.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Hrabalová Kristýna 2730
Horáčková Gabriela 2830
Hájková Klára 3230
Pulchartová Laetitia 3525
Polanská Tereza 3725
Šebestová Ivana 4225
Csabi Petra 4625
Ševčíková Linda 4825
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 212028

Polanská Tereza - Hrabalová Kristýna
 
 
 
Havlíčková Lucie - Pávková Katrin
6:1, 6:4
 
Hrdinková Denise - Tomajková Kristýna
4:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Koplová Tereza - Pulchartová Laetitia
scr.
 
 
 
 
6:4, 1:6, 1:0 (9)
 
Csabi Petra - Nováková Klára
 
Hájková Klára - Kubíková Patricie
scr.
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
Kulhavá Veronika - Břicháčková Sabina
 
Kněžková Nelly - Richtrová Sabina
6:0, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Mandelíková Kateřina - Petruželová Lucie
 
Kováčová Hana - Slivová Markéta
6:1, 7:5
 
 
 
 
scr.
 
Ševčíková Linda - Hönigová Sandra
 
Knutsonová Gabriela Andrea - Novotná Nikola
6:3, 6:4
 
Abeldinova Alla - Štruplová Julie
3:3, scr.
 
 
6:2, 6:3
 
Horáková Petra - Kuchařová Michaela
 
Pokorná Barbora - Dohnalová Rozálie
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Sirotková Šarlota Sofie - Krýslová Vendula
 
Richterová Šárka - Pospíšilová Denisa
6:3, 6:2
 
Lebišová Veronika - Vajsejtlová Tereza
7:6 (6), 6:2
 
 
scr.
 
Šebestová Ivana - Lavičková Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Hrabalová Kristýna 2730
Hájková Klára 3230
Pulchartová Laetitia 3525
Polanská Tereza 3725
Šebestová Ivana 4225
Csabi Petra 4625
Ševčíková Linda 4825
Petruželová Lucie 4925
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 214028

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vlkovská Veronika06.09.1997LTC Pardubice
Masaříková Eliška15.10.2000TK DEZA Valašské Meziříčí
Svatíková Laura29.04.1994TCV Strání
Jánošíková Jana24.10.1997SHARK Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hönigová Sandra15.05.1996TK AGROFERT Prostějov