Český tenisový svaz
Název:
GOSI CUP 3. ročník
Datum:
13.-15.07.
Pořadatel:
Sokol Plzeň Doudlevce (C - 300)
Kódové číslo:
216024
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 13:00 hod.
Kontaktní osoba:
Gosler Karel
Luďka Pika 468/11
30100 Plzeň
Tel. (1):
603244984
Tel. (2):
734793462
E-mail:
orkam@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň
148
12
88
 
26.05.2019 07:24:08
2.
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk
152
12
173
 
29.06.2019 12:41:54
3.
Kupková Alena 18.01.2002 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
329
6
385
 
03.07.2019 11:14:05
4.
Eliášová Zuzana 16.02.1966 LTC Modřany 2005
367
6
 
 
27.06.2019 09:28:29
5.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
403
6
99
 
12.07.2019 13:37:02
6.
Prunerová Dagmar 01.12.1975 TK Kaznějov
519
4
 
 
08.04.2019 07:38:33
7.
Reitspiesová Hana 12.06.1992 Tenisový klub Rokycany
653
4
 
 
08.07.2019 17:09:55
8.
Štěpánová Petra 14.04.1977 Sokol Plzeň Doudlevce
776
3
 
 
08.07.2019 12:40:51
9.
Viktorová Jana 24.01.1993 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
973
3
 
 
08.07.2019 12:27:50
10.
Goslerová Božena 07.03.1977 Sokol Plzeň Doudlevce
1030
1
 
 
29.04.2019 19:06:09
11.
Pavlová Kateřina 20.07.2004 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1030
1
 
 
19.05.2019 16:45:19
12.
Bradová Sabina 02.05.2003 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1030
1
 
 
23.06.2019 11:59:07
13.
Jindrová Martina 26.01.1991 TK Kaznějov
1030
1
 
 
01.07.2019 13:43:45
14.
Císařová Barbora 10.01.2001 TK Ruzyně Praha
1030
1
446
 
08.07.2019 21:50:06
15.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
1030
1
327
 
09.07.2019 18:53:33
16.
Týnovská Veronika 26.09.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
1030
1
135
 
12.07.2019 17:12:50
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Válková Nikol 24.03.1999 TJ Sokol Vysočany
1030
1
 
odhlášeno hráčem
19.04.2019 00:41:24
2.
Pleskotová Silvie 02.09.2008 TK Slavia Plzeň
1030
1
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 08:05:41