Název: |
A2q MORAV Cup 2019 - kvalifikace MČR |
Datum: |
08.-12.07. |
Pořadatel: |
TREND SPORT, z.s. (A - 900) |
Místo konání: |
Karlovecká 1B, Opava |
Kódové číslo: |
216021 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Machovský Dušan |
Hlavní náměstí 96/1 | |
794 01 Krnov | |
Tel. (1): |
+420 602 704 959 |
E-mail: |
machovsky.d@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bužková Radka | 02.03.2000 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 38 |
25 |
439 |
volná karta | 05.07.2019 12:14:31 |
2. |
Mendesová Pernilla | 06.06.1994 | SK JC Sport Opava | 41 |
25 |
01.06.2019 11:47:38 |
||
3. |
Ševčíková Linda | 09.06.1998 | ŽLTC Brno | 44 |
25 |
06.06.2019 07:13:52 |
||
4. |
Pektorová Hana | 12.02.1997 | TC Bajda Kroměříž | 51 |
25 |
16.06.2019 22:08:35 |
||
5. |
Novotná Nikola | 01.11.1998 | LTC Modřany 2005 | 52 |
25 |
11.06.2019 08:10:55 |
||
6. |
Kudelová Martina | 05.07.1999 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 55 |
20 |
05.05.2019 10:28:49 |
||
7. |
Malatinská Justýna | 09.10.2001 | VSK VŠB-TU Ostrava | 57 |
20 |
66 |
20.06.2019 09:34:20 |
|
8. |
Kováčová Hana | 12.05.1992 | TC Brno. | 60 |
20 |
16.04.2019 17:44:16 |
||
9. |
Pokorná Barbora | 09.11.2001 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 61 |
20 |
82 |
04.06.2019 09:13:42 |
|
10. |
Dörreová Adéla | 28.09.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 64 |
20 |
17 |
29.03.2019 20:46:18 |
|
11. |
Petruželová Markéta | 09.04.2000 | LTK Liberec | 65 |
20 |
258 |
31.03.2019 15:35:49 |
|
12. |
Pospíšilová Denisa | 08.06.1999 | TK Neridé | 67 |
20 |
21.06.2019 00:03:17 |
||
13. |
Kuchařová Michaela | 21.11.2001 | SK JC Sport Opava | 68 |
20 |
75 |
07.06.2019 12:22:53 |
|
14. |
Richtrová Sabina | 27.12.2000 | TK Na Dolině o.s. | 78 |
20 |
38 |
20.03.2019 12:55:11 |
|
15. |
Odleváková Zuzana | 10.04.2000 | SLOVAN HRANICE, z.s. | 98 |
15 |
27 |
12.06.2019 14:29:06 |
|
16. |
Josefová Adéla | 11.05.2000 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 100 |
15 |
69 |
14.06.2019 19:33:53 |
|
17. |
Čecháková Eva | 19.09.2000 | TJ Zbrojovka Vsetín | 103 |
15 |
22 |
25.04.2019 09:49:55 |
|
18. |
Horáková Petra | 26.09.2001 | TK Zlín | 104 |
15 |
54 |
16.03.2019 11:28:41 |
|
19. |
Csabi Petra | 11.06.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 105 |
15 |
28 |
30.05.2019 18:37:31 |
|
20. |
Hubičková Magdalena | 19.08.2000 | TK FZŠ Trávníčkova | 111 |
15 |
272 |
06.04.2019 17:17:43 |
|
21. |
Kurovská Nelly | 06.06.1999 | Městský tenisový klub Karviná | 114 |
15 |
02.06.2019 19:24:51 |
||
22. |
Petruželová Lucie | 30.08.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 116 |
15 |
72 |
02.06.2019 05:27:08 |
|
23. |
Koláčková Barbora | 18.12.1999 | SK JC Sport Opava | 117 |
15 |
volná karta | 30.03.2019 07:39:08 |
|
24. |
Maršálková Nicol | 01.07.2001 | Sokol Letovice | 118 |
15 |
26 |
21.05.2019 16:18:56 |
|
25. |
Vašíčková Adéla | 02.01.2001 | I.ČLTK Praha | 121 |
15 |
152 |
volná karta | 18.06.2019 18:17:10 |
26. |
Kopecká Anna Marie | 24.11.2000 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 129 |
12 |
206 |
volná karta | 10.06.2019 23:46:43 |
27. |
Břicháčková Sabina | 24.07.2001 | Tenisklub Cheb | 132 |
12 |
49 |
31.03.2019 19:06:24 |
|
28. |
Cváčková Valentina | 29.07.2000 | TK AGROFERT Prostějov | 133 |
12 |
398 |
volná karta | 18.03.2019 16:01:05 |
29. |
Masaříková Eliška | 15.10.2000 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 158 |
12 |
78 |
přijata do hl. soutěže | 01.05.2019 07:30:33 |
30. |
Bedrnová Kristýna | 06.09.2001 | TC VŠ Praha | 163 |
12 |
103 |
přijata do hl. soutěže | 25.03.2019 15:31:29 |
31. |
Richterová Šárka | 16.05.2000 | TO SK Mělník | 166 |
12 |
290 |
volná karta | 05.06.2019 08:02:09 |
32. |
Jelínková Daniela | 02.10.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 172 |
12 |
62 |
28.05.2019 13:54:42 |
|
33. |
Kulhavá Veronika | 20.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 215 |
9 |
195 |
přijata do hl. soutěže | 16.04.2019 21:45:28 |
34. |
Sisková Kateřina | 20.02.1974 | Jiskra Otrokovice | 219 |
9 |
přijata do hl. soutěže | 17.05.2019 20:55:43 |
|
35. |
Svozilová Marie | 06.12.2002 | LTC Modřany 2005 | 286 |
9 |
76 |
přijata do hl. soutěže | 14.06.2019 11:35:45 |
36. |
Ondroušková Nella Chiara | 10.06.2003 | Městský tenisový klub Karviná | 334 |
6 |
127 |
přijata do hl. soutěže | 27.05.2019 14:35:14 |
37. |
Krahulíková Tereza | 16.08.2003 | I.NTC Olomouc | 346 |
6 |
138 |
přijata do hl. soutěže | 13.04.2019 17:56:20 |
38. |
Hrubanová Gabriela | 20.01.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 380 |
6 |
41 |
26.06.2019 07:14:13 |
|
39. |
Abeldinova Alla | 25.04.2004 | Tenisklub Cheb | 410 |
6 |
45 |
02.05.2019 21:59:04 |
|
40. |
Sušeň Tereza | 25.03.1995 | SK Jundrov Brno | 459 |
4 |
přijata do hl. soutěže | 21.06.2019 18:09:14 |
|
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pulchartová Laetitia | 18.01.2001 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 31 |
30 |
přijata do hl. soutěže | 05.07.2019 12:42:24 |
|
2. |
Šebestová Ivana | 04.03.2001 | TK ARBREX-OSTRAVA | 72 |
20 |
24 |
přijata do hl. soutěže | 06.07.2019 17:27:46 |
3. |
Jurková Kristýna | 19.04.1997 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 92 |
15 |
přijata do hl. soutěže | 02.07.2019 21:29:57 |
|
4. |
Wojciková Viktorie | 19.07.2001 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 142 |
12 |
61 |
přijata do hl. soutěže | 06.07.2019 17:06:02 |
5. |
Paštiková Valentýna | 25.06.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 253 |
9 |
150 |
přijata do hl. soutěže | 03.07.2019 19:26:13 |
6. |
Hrbková Nicole Victoria | 16.06.2002 | ŽLTC Brno | 259 |
9 |
194 |
přijata do hl. soutěže | 07.07.2019 09:18:21 |
7. |
Melnikova Aleksandra | 31.07.2002 | TO SK Mělník | 1030 |
1 |
přijata do hl. soutěže | 06.05.2019 23:40:31 |
|
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Janatová Tereza | 29.08.1995 | LTK Liberec | 1030 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2019 19:45:09 |
|
2. |
Machalová Sabina | 10.12.1997 | TK Zlín | 77 |
20 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2019 19:33:25 |
|
3. |
Stejskalová Iva | 20.07.2000 | TJ Zbrojovka Vsetín | 156 |
12 |
23 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2019 11:03:45 |
4. |
Koplová Tereza | 23.06.1998 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 83 |
15 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2019 18:25:44 |
|
5. |
Markvartová Anna | 28.04.2000 | TK Olymp Praha | 120 |
15 |
90 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 09:18:35 |
6. |
Heinzová Izabela | 11.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 182 |
12 |
85 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 13:50:43 |
7. |
Kovářová Adriana | 06.05.2001 | TK Česká Třebová, z.s. | 108 |
15 |
316 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2019 13:32:14 |
8. |
Křenková Tereza | 30.08.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 685 |
4 |
60 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2019 16:48:54 |
9. |
Fížová Monika | 17.02.2005 | TK Na Dolině o.s. | 1030 |
1 |
215 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2019 10:08:10 |
10. |
Přecechtělová Darina | 29.07.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 1030 |
1 |
181 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2019 22:48:48 |
11. |
Šulcová Vanesa | 11.12.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 560 |
4 |
73 |
IS: lhůta 5 dní | 01.07.2019 09:11:55 |
12. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 155 |
12 |
134 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2019 09:26:49 |
13. |
Charvátová Vivien | 24.07.2001 | LTC Hodonín | 263 |
9 |
64 |
IS: lhůta 5 dní | 01.07.2019 17:11:32 |
14. |
Přádová Martina | 27.01.1991 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 94 |
15 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 10:19:38 |
|
15. |
Havrlíková Adéla | 28.10.2001 | LTK TEPLICE o.s. | 113 |
15 |
46 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 11:05:04 |
16. |
Dohnalová Rozálie | 25.07.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 143 |
12 |
250 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 13:57:00 |
17. |
Sedláčková Petra | 07.08.2001 | TK Olymp Praha | 66 |
20 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 14:06:34 |
|
18. |
Šalková Dominika | 28.06.2004 | TK Sparta Praha | 1030 |
1 |
39 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 14:09:51 |
19. |
Pobořilová Aneta | 12.03.2004 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1030 |
1 |
128 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 21:20:41 |
20. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 87 |
15 |
30 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2019 11:05:20 |
21. |
Bezdíčková Hana | 18.06.2001 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 128 |
12 |
66 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2019 21:50:04 |
22. |
Vlkovská Veronika | 06.09.1997 | LTC Pardubice | 50 |
25 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2019 21:53:09 |
|
23. |
Jarošová Adéla | 16.11.1994 | Slavoj Český Brod | 43 |
25 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2019 14:05:45 |
|
24. |
Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | 74 |
20 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2019 16:45:17 |
|
25. |
Cinková Natálie | 24.09.2005 | SK LAMA o.s. | 529 |
4 |
226 |
IS: lhůta 5 dní | 04.07.2019 21:34:45 |
26. |
Cinkova Michaela | 31.12.2000 | SK LAMA o.s. | 204 |
9 |
255 |
IS: lhůta 5 dní | 04.07.2019 21:36:08 |
27. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 48 |
25 |
32 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2019 09:56:41 |
28. |
Rutarová Eva | 21.07.1995 | TK Start Praha-Topolka | 185 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2019 16:57:58 |
|
29. |
Maršálková Aneta | 06.03.2005 | Sokol Letovice | 1030 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2019 09:56:05 |