Český tenisový svaz
Název:
A2q Kvalifikace MČR
Datum:
06.-10.07.
Pořadatel:
TREND SPORT, z.s. (A - 900)
Místo konání:
Karlovecká 1B, Opava
Kódové číslo:
216020
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Machovský Dušan
Hlavní náměstí 96/1
794 01 Krnov
Tel. (1):
602704959
E-mail:
machovsky.d@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Informace pro hráčky:
- KVALIFIKACE JE ZRUŠENA
- prezentace do hlavní soutěže 6.7. v čase 15,00 - 17,00 formou SMS včetně podpisu
SMS budou potvrzeny, zasílejte na tel.: 602 704 959,
- losování turnaje po ukončení prezentace 17,30 hod + následné info a časový program I. hracího dne na stránkách IS
- požadavek na pondělní trénink 6.7. sdělte e-mailem do soboty 4.7. děkuji dm
- odhlášení z turnaje proveďte včas !!!


Možnosti na ubytování:
- Tenis centrum Opava, www.teniscentrumopava.cz, recepce: 724 777 843,
- Parkhotel Opava, Lipová 105/2, 746 01 Opava, www.parkhotelopava.cz, recepce: 606 674 032,
- Wellness Hotel Opava, Žižkova 2904/8, Opava, Předměstí, 737 286 016

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
08.06.2020 21:37:47
2.
Horáčková Gabriela 04.06.1991 TC Brno.
28
30
 
 
05.06.2020 18:27:54
3.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
31
30
141
 
20.06.2020 16:32:57
4.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
35
25
 
 
18.06.2020 18:02:53
5.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
 
08.05.2020 09:19:08
6.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
13.04.2020 15:21:22
7.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
 
19.06.2020 11:17:25
8.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
 
07.06.2020 12:00:21
9.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
volná karta
01.07.2020 06:01:01
10.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
22.06.2020 21:51:10
11.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
30.05.2020 08:20:55
12.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
21.05.2020 17:41:27
13.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
 
20.06.2020 19:52:25
14.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
 
22.05.2020 08:14:46
15.
Bc. Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
25.04.2020 14:34:17
16.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
19.04.2020 13:49:26
17.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
25.05.2020 21:08:30
18.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
14.05.2020 15:01:03
19.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:08:11
20.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
11.05.2020 19:47:32
21.
Koláčková Barbora 18.12.1999 SK JC Sport Opava
99
15
 
přijata do hl. turnaje
16.05.2020 10:00:22
22.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
100
15
86
volná karta
18.06.2020 20:00:57
23.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
 
10.06.2020 15:17:31
24.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
106
15
 
přijata do hl. turnaje
18.06.2020 20:28:12
25.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
přijata do hl. turnaje
05.04.2020 17:53:16
26.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
123
15
76
přijata do hl. turnaje
31.05.2020 19:40:40
27.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
přijata do hl. turnaje
18.05.2020 11:46:47
28.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
129
12
13
 
11.05.2020 09:25:32
29.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
130
12
 
přijata do hl. turnaje
04.07.2020 10:16:34
30.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
146
12
31
 
05.06.2020 22:55:30
31.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
158
12
128
přijata do hl. turnaje
01.07.2020 21:34:53
32.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
volná karta
07.04.2020 07:16:31
33.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
volná karta
01.05.2020 16:13:52
34.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
201
9
49
přijata do hl. turnaje
10.06.2020 07:31:19
35.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
282
9
9
 
24.06.2020 20:20:11
36.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
298
9
138
přijata do hl. turnaje
01.07.2020 21:34:28
37.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
406
6
330
volná karta
23.05.2020 18:38:03
38.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
963
1
84
přijata do hl. turnaje
04.05.2020 18:15:36
39.
Smolíková Klára 08.03.1996 TK Spartak Jihlava
963
1
 
přijata do hl. turnaje
08.05.2020 05:21:54
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jablonovská Jana 03.02.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
38
25
 
přijata do hl. turnaje
05.07.2020 10:50:54
2.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
508
4
235
přijata do hl. turnaje
05.07.2020 10:53:58
3.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
508
4
118
přijata do hl. turnaje
05.07.2020 12:32:16
4.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
963
1
317
odhlášeno hráčem
15.05.2020 17:30:04
2.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
odhlášeno hráčem
02.06.2020 21:05:53
3.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
438
6
66
odhlášeno hráčem
19.06.2020 11:16:26
4.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
201
9
197
odhlášeno hráčem
20.06.2020 19:49:40
5.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
odhlášeno hráčem
22.06.2020 10:41:59
6.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 22:26:28
7.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
odhlášeno hráčem
25.06.2020 17:34:26
8.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
odhlášeno hráčem
28.06.2020 08:01:19
9.
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
152
12
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 17:11:02
10.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
28.06.2020 18:58:00
11.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
odhlášeno hráčem
29.06.2020 09:44:50
12.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
50
25
4
odhlášeno hráčem
29.06.2020 13:14:03
13.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
odhlášeno hráčem
29.06.2020 21:05:59
14.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
29
30
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 21:43:10
15.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
odhlášeno hráčem
29.06.2020 22:29:21
16.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
odhlášeno hráčem
30.06.2020 06:29:22
17.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
odhlášeno hráčem
30.06.2020 09:24:27
18.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
135
12
20
odhlášeno hráčem
01.07.2020 11:07:42
19.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
166
12
 
IS: lhůta 5 dní
01.07.2020 15:44:53
20.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
40
25
 
odhlášeno hráčem
01.07.2020 19:07:43
21.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
02.07.2020 09:38:39
22.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
odhlášeno hráčem
02.07.2020 16:54:14
23.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
odhlášeno hráčem
02.07.2020 21:25:41
24.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
odhlášeno hráčem
03.07.2020 11:46:01
25.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
odhlášeno hráčem
03.07.2020 12:20:30
26.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
odhlášeno hráčem
03.07.2020 18:50:44
27.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
odhlášeno hráčem
04.07.2020 19:54:28
28.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
odhlášeno hráčem
04.07.2020 20:48:15
29.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
odhlášeno hráčem
05.07.2020 06:42:31
30.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
138
12
 
odhlášeno pořadatelem
05.07.2020 11:27:26
31.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
odhlášeno hráčem
05.07.2020 16:59:51