Název: |
A2q Kvalifikace MČR |
Datum: |
06.-10.07. |
Pořadatel: |
TREND SPORT, z.s. (A - 900) |
Místo konání: |
Karlovecká 1B, Opava |
Kódové číslo: |
216020 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Machovský Dušan |
Hlavní náměstí 96/1 | |
794 01 Krnov | |
Tel. (1): |
602704959 |
E-mail: |
machovsky.d@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrabalová Kristýna | 03.04.1996 | TC Bajda Kroměříž | 27 |
30 |
08.06.2020 21:37:47 |
||
2. |
Horáčková Gabriela | 04.06.1991 | TC Brno. | 28 |
30 |
05.06.2020 18:27:54 |
||
3. |
Sisková Anna | 01.07.2001 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 31 |
30 |
141 |
20.06.2020 16:32:57 |
|
4. |
Pulchartová Laetitia | 18.01.2001 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 35 |
25 |
18.06.2020 18:02:53 |
||
5. |
Šebestová Ivana | 04.03.2001 | TK ARBREX-OSTRAVA | 42 |
25 |
08.05.2020 09:19:08 |
||
6. |
Csabi Petra | 11.06.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 46 |
25 |
89 |
13.04.2020 15:21:22 |
|
7. |
Ševčíková Linda | 09.06.1998 | ŽLTC Brno | 48 |
25 |
19.06.2020 11:17:25 |
||
8. |
Petruželová Lucie | 30.08.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 49 |
25 |
102 |
07.06.2020 12:00:21 |
|
9. |
Pektorová Hana | 12.02.1997 | TC Bajda Kroměříž | 51 |
25 |
volná karta | 01.07.2020 06:01:01 |
|
10. |
Novotná Nikola | 01.11.1998 | LTC Modřany 2005 | 53 |
20 |
22.06.2020 21:51:10 |
||
11. |
Pokorná Barbora | 09.11.2001 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 54 |
20 |
140 |
30.05.2020 08:20:55 |
|
12. |
Kuchařová Michaela | 21.11.2001 | SK JC Sport Opava | 58 |
20 |
217 |
21.05.2020 17:41:27 |
|
13. |
Augustinová Natálie | 29.01.2003 | ITS Tennis Club, z.s. | 63 |
20 |
491 |
20.06.2020 19:52:25 |
|
14. |
Kareisová Ludmila | 20.02.2002 | LTK Liberec | 65 |
20 |
525 |
22.05.2020 08:14:46 |
|
15. |
Bc. Šumová Diana | 25.09.1994 | TK AGROFERT Prostějov | 68 |
20 |
25.04.2020 14:34:17 |
||
16. |
Horáková Petra | 26.09.2001 | TK Zlín | 74 |
20 |
82 |
19.04.2020 13:49:26 |
|
17. |
Nováková Karolína | 26.10.2002 | TK Slavia Plzeň | 75 |
20 |
18 |
25.05.2020 21:08:30 |
|
18. |
Štruplová Julie | 16.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 77 |
20 |
14 |
14.05.2020 15:01:03 |
|
19. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 86 |
15 |
25 |
26.04.2020 20:08:11 |
|
20. |
Abeldinova Alla | 25.04.2004 | Tenisklub Cheb | 98 |
15 |
19 |
11.05.2020 19:47:32 |
|
21. |
Koláčková Barbora | 18.12.1999 | SK JC Sport Opava | 99 |
15 |
přijata do hl. turnaje | 16.05.2020 10:00:22 |
|
22. |
Silná Alexandra | 10.01.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 100 |
15 |
86 |
volná karta | 18.06.2020 20:00:57 |
23. |
Svozilová Marie | 06.12.2002 | LTC Modřany 2005 | 103 |
15 |
44 |
10.06.2020 15:17:31 |
|
24. |
Pospíšilová Denisa | 08.06.1999 | TK Neridé | 106 |
15 |
přijata do hl. turnaje | 18.06.2020 20:28:12 |
|
25. |
Dohnalová Rozálie | 25.07.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 117 |
15 |
56 |
přijata do hl. turnaje | 05.04.2020 17:53:16 |
26. |
Ondroušková Nella Chiara | 10.06.2003 | Městský tenisový klub Karviná | 123 |
15 |
76 |
přijata do hl. turnaje | 31.05.2020 19:40:40 |
27. |
Kulhavá Veronika | 20.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 126 |
12 |
přijata do hl. turnaje | 18.05.2020 11:46:47 |
|
28. |
Mandelíková Kateřina | 13.06.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 129 |
12 |
13 |
11.05.2020 09:25:32 |
|
29. |
Masaříková Eliška | 15.10.2000 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 130 |
12 |
přijata do hl. turnaje | 04.07.2020 10:16:34 |
|
30. |
Křenková Tereza | 30.08.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 146 |
12 |
31 |
05.06.2020 22:55:30 |
|
31. |
Paštiková Valentýna | 25.06.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 158 |
12 |
128 |
přijata do hl. turnaje | 01.07.2020 21:34:53 |
32. |
Heinzová Izabela | 11.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 164 |
12 |
232 |
volná karta | 07.04.2020 07:16:31 |
33. |
Šulcová Vanesa | 11.12.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 201 |
9 |
163 |
volná karta | 01.05.2020 16:13:52 |
34. |
Hrubanová Gabriela | 20.01.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 201 |
9 |
49 |
přijata do hl. turnaje | 10.06.2020 07:31:19 |
35. |
Klimovičová Linda | 18.06.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 282 |
9 |
9 |
24.06.2020 20:20:11 |
|
36. |
Benešová Nicol | 16.09.2004 | SK JC Sport Opava | 298 |
9 |
138 |
přijata do hl. turnaje | 01.07.2020 21:34:28 |
37. |
Kareisová Jana | 19.01.2006 | LTK Liberec | 406 |
6 |
330 |
volná karta | 23.05.2020 18:38:03 |
38. |
Kajabová Klára | 24.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 963 |
1 |
84 |
přijata do hl. turnaje | 04.05.2020 18:15:36 |
39. |
Smolíková Klára | 08.03.1996 | TK Spartak Jihlava | 963 |
1 |
přijata do hl. turnaje | 08.05.2020 05:21:54 |
|
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vrbová Jana | 03.02.1996 | TK Kunštát | 38 |
25 |
přijata do hl. turnaje | 05.07.2020 10:50:54 |
|
2. |
Mrowiecová Karolína | 18.04.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | 508 |
4 |
235 |
přijata do hl. turnaje | 05.07.2020 10:53:58 |
3. |
Hejdová Hana | 02.09.2002 | TK Spartak Jihlava | 508 |
4 |
118 |
přijata do hl. turnaje | 05.07.2020 12:32:16 |
4. |
volná karta | volná karta |
||||||
5. |
volná karta | volná karta |
||||||
6. |
volná karta | volná karta |
||||||
7. |
volná karta | volná karta |
||||||
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Heiderová Karolína | 04.10.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 963 |
1 |
317 |
odhlášeno hráčem | 15.05.2020 17:30:04 |
2. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 76 |
20 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2020 21:05:53 |
3. |
Šimonová Sára | 20.06.2003 | ŽLTC Brno | 438 |
6 |
66 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2020 11:16:26 |
4. |
Krahulíková Tereza | 16.08.2003 | I.NTC Olomouc | 201 |
9 |
197 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2020 19:49:40 |
5. |
Panchartek Anna | 12.03.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 249 |
9 |
47 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2020 10:41:59 |
6. |
Odleváková Zuzana | 10.04.2000 | SLOVAN HRANICE, z.s. | 107 |
15 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2020 22:26:28 |
|
7. |
Jelínková Daniela | 02.10.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 83 |
15 |
33 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2020 17:34:26 |
8. |
Krýslová Vendula | 05.12.2002 | TK Škoda Plzeň z.s. | 97 |
15 |
30 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2020 08:01:19 |
9. |
Kurovská Nelly | 06.06.1999 | Městský tenisový klub Karviná | 152 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2020 17:11:02 |
|
10. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 561 |
4 |
99 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2020 18:58:00 |
11. |
Tomajková Kristýna | 28.03.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 306 |
6 |
27 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 09:44:50 |
12. |
Viďmanova Darja | 09.01.2003 | I.ČLTK Praha | 50 |
25 |
4 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 13:14:03 |
13. |
Šafářová Zdena | 20.08.2003 | I.ČLTK Praha | 155 |
12 |
52 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 21:05:59 |
14. |
Rusová Alica | 05.02.1998 | Tennis Hill Havířov o.s. | 29 |
30 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 21:43:10 |
|
15. |
Havrlíková Adéla | 28.10.2001 | LTK TEPLICE o.s. | 85 |
15 |
93 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 22:29:21 |
16. |
Charvátová Vivien | 24.07.2001 | LTC Hodonín | 124 |
12 |
80 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2020 06:29:22 |
17. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 36 |
25 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2020 09:24:27 |
|
18. |
Havlíčková Lucie | 13.03.2005 | TK Sparta Praha | 135 |
12 |
20 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2020 11:07:42 |
19. |
Hubičková Magdalena | 19.08.2000 | TK FZŠ Trávníčkova | 166 |
12 |
IS: lhůta 5 dní | 01.07.2020 15:44:53 |
|
20. |
Břečková Nikola | 14.07.2001 | ITS Tennis Club, z.s. | 40 |
25 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2020 19:07:43 |
|
21. |
Kopecká Anna Marie | 24.11.2000 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 115 |
15 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2020 09:38:39 |
|
22. |
Dörreová Adéla | 28.09.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 66 |
20 |
24 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2020 16:54:14 |
23. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 96 |
15 |
8 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2020 21:25:41 |
24. |
Nováková Klára | 10.05.2002 | TK Slavia Plzeň | 95 |
15 |
15 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2020 11:46:01 |
25. |
Petruželová Markéta | 09.04.2000 | LTK Liberec | 55 |
20 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2020 12:20:30 |
|
26. |
Vlkovská Veronika | 06.09.1997 | LTC Pardubice | 39 |
25 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2020 18:50:44 |
|
27. |
Kučmová Aneta | 23.05.2000 | TK AGROFERT Prostějov | 41 |
25 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2020 19:54:28 |
|
28. |
Zýtová Julie | 01.02.2003 | TK Neridé | 338 |
6 |
39 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2020 20:48:15 |
29. |
Malatinská Justýna | 09.10.2001 | VSK VŠB-TU Ostrava | 43 |
25 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2020 06:42:31 |
|
30. |
Filip Kateřina | 01.09.1999 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 138 |
12 |
odhlášeno pořadatelem | 05.07.2020 11:27:26 |
|
31. |
Břicháčková Sabina | 24.07.2001 | Tenisklub Cheb | 73 |
20 |
177 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2020 16:59:51 |