Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  2. Kvalifikace MČR
Pořadatel:  TREND SPORT, z.s.
Datum:  09.-13.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Tomanová Nikola
 
 
 
Augustinová Natálie
6:3, 3:6, 6:2
 
Pokorná Barbora
6:2, 7:5
 
Masaříková Eliška
6:1, 6:2
 
 
 
 
2:6, 6:1, 6:1
 
Lebišová Veronika
 
Kmošková Natálie
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Fričová Martina
 
Slivová Markéta
6:1, 4:6, 6:2
 
 
 
 
2:6, 6:4, 7:6 (5)
 
Kováčová Hana
 
Kubáňová Karolína
6:1, 6:1
 
 
 
Sušeň Tereza
6:3, 6:2
 
Vančurová Sára
6:7 (2), 6:3, 6:3
 
Hejčová Dominika
6:4, 6:2
 
 
 
 
3:6, 7:5, 6:4
 
Petruželová Lucie
 
Šebestová Ivana
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Cinkova Michaela
 
Petruželová Markéta
0:6, 6:4, 6:4
 
Kulhánková Aneta
6:0, 6:0
 
 
7:6 (2), 6:2
 
Novotná Nikola
 
Mendesová Pernilla
6:4, 6:0
 
 
 
Pospíšilová Denisa
5:7, 6:0, 6:4
 
Vančurová Adéla
6:1, 6:4
 
Malatinská Justýna
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Koláčková Barbora
 
Richtrová Sabina
6:0, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Pektorová Hana
 
Vašíčková Adéla
6:3, 6:0
 
Horáková Petra
6:4, 7:5
 
 
4:6, 7:5, 6:4
 
Hrabalová Kristýna
 
Kudelová Martina
7:6 (3), 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Koplová Tereza
 
Kuchařová Michaela
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:7 (2), 6:2, 6:4
 
Vlachopulosová Nelly
 
Rusová Alica
6:3, 3:6, 6:3
 
 
 
 
6:2, 7:6 (4)
 
Jurková Kristýna
 
Dörreová Adéla
6:2, 6:3
 
Barnes Katherine
6:1, 6:1
 
 
7:5, 6:4
 
Svobodová Monika
 
Rozhodčí turnaje: Machovský Dušan (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Hráčky omluveny z turnaje: Jarošová Adéla, Sisková Kateřina, Přádová Martina Hráčky bez omluvy: Kovářová Adriana, Paterová Dominika, Csabi Petra, Doláková Nikola
Počet účastníků38
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2235
Svobodová Monika 2530
Hrabalová Kristýna 3130
Kubáňová Karolína 3725
Kováčová Hana 4025
Novotná Nikola 4925
Mendesová Pernilla 5125
Kudelová Martina 5820
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 212020

Tomanová Nikola - Kubáňová Karolína
 
Kmošková Natálie - Barnes Katherine
6:2, 6:2
 
Vančurová Adéla - Vančurová Sára
6:3, 6:3
 
Vašíčková Adéla - Pospíšilová Denisa
6:0, 3:6, 1:0 (02)
 
Rusová Alica - Slivová Markéta
6:2, 6:2
 
Lebišová Veronika - Hejčová Dominika
6:2, 6:2
 
Horáková Petra - Jurková Kristýna
7:5, 6:3
 
Vlachopulosová Nelly - Masaříková Eliška
6:3, 6:0
 
Kuchařová Michaela - Koláčková Barbora
6:3, 6:3
 
Pokorná Barbora - Malatinská Justýna
6:2, 6:3
 
Cinkova Michaela - Sušeň Tereza
7:5, 4:6, 1:0 (08)
 
Petruželová Markéta - Novotná Nikola
6:1, 6:2
 
Koplová Tereza - Pektorová Hana
6:2, 6:2
 
Dörreová Adéla - Richtrová Sabina
6:4, 6:3
 
Fričová Martina - Augustinová Natálie
6:4, 6:4
 
Kováčová Hana - Hrabalová Kristýna
6:3, 6:1
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2235
Hrabalová Kristýna 3130
Kubáňová Karolína 3725
Kováčová Hana 4025
Novotná Nikola 4925
Dörreová Adéla 6120
Pospíšilová Denisa 6420
Hejčová Dominika 6520
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 214020

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kovářová Adriana06.05.2001TK Česká Třebová, z.s.
Paterová Dominika19.09.1995TK Sparta Praha
Jarošová Adéla16.11.1994TK Neridé
Csabi Petra11.06.2002TK AGROFERT Prostějov
Sisková Kateřina20.02.1974Jiskra Otrokovice
Přádová Martina27.01.1991TENIS-CENTRUM DTJ HK
Doláková Nikola19.03.1997TJ Sokol Vysočany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubáňová Karolína28.05.2001TK Slavia Orlová