Český tenisový svaz
Datum:
04.-06.07.
Pořadatel:
TJ Solidarita Praha 10 (C - 350)
Kódové číslo:
216016
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jakoubek Petr
Dobročovická 66
100 00 Praha 10
Tel. (1):
731435513
E-mail:
jacki@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je rozšířen na 24 hráček.

Prezentace v patek 3.6. do 18h pres sms (preferuji) ci telefonicky, sms bude potvrzena, nasledne bude turnaj vylosovan a po 19h bude hraci plan a program na sobotu k dispozici na webu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brožová Simona 14.10.1997 LTC Humpolec
142
12
 
 
15.06.2020 19:17:00
2.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
240
9
122
volná karta
25.06.2020 09:53:33
3.
Mauerová Andrea 15.01.1996 LTC Velešín
276
9
 
 
22.06.2020 21:09:03
4.
Klusáková Lucie 14.04.1981 Tenis klub FÉNIX Nedvězí
277
9
 
 
03.06.2020 14:54:56
5.
Matušková Veronika 26.05.1996 SK JC Sport Opava
311
6
 
 
16.06.2020 13:03:53
6.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
326
6
229
 
28.06.2020 20:34:18
7.
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha
387
6
 
přijata
30.06.2020 12:23:53
8.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
492
4
217
 
30.06.2020 10:24:12
9.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
561
4
457
 
13.06.2020 22:19:52
10.
PeadDr. Mrázová Pavla 24.05.1964 Tenis Banka Praha
561
4
 
volná karta
25.06.2020 14:40:39
11.
Zemanová Kristýna 05.03.1994 SK HAMR, z.s.
700
4
 
 
07.06.2020 09:52:21
12.
Mitterová Hana 15.12.1979 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
771
3
 
volná karta
29.06.2020 19:39:54
13.
Weinberg Julianne 20.03.1968 SK Meteor Praha
963
1
 
volná karta
23.05.2020 15:03:58
14.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
963
1
241
 
03.06.2020 08:18:59
15.
Římalová Tereza 04.12.2003 Sportclub Řevnice, z.s.
963
1
354
 
26.06.2020 13:08:34
16.
Kvochová Kristýna 05.02.2000 TO SK Mělník
963
1
 
 
29.06.2020 09:25:03

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haluzíková Veronika 10.05.1996 TJ Solidarita Praha 10
233
9
 
přijata
30.06.2020 14:36:22
2.
Kroisová Adéla 21.12.1999 Tenisový klub Eden
120
15
 
přijata
30.06.2020 22:16:33
3.
Buličková Aneta 05.04.1995 TO Bohemians Praha
900
3
 
přijata
30.06.2020 22:20:53
4.
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice
963
1
613
přijata
01.07.2020 23:21:42
5.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
přijata
02.07.2020 11:35:39
6.
Alexandrova Anna 21.04.2002 TJ Spoje Praha
963
1
 
přijata
03.07.2020 14:30:41
7.
Hradecká Gabriela 20.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
314
6
750
přijata
03.07.2020 14:33:02
8.
Bencová Veronika 30.07.1998 TK FZŠ Trávníčkova
670
4
 
přijata
03.07.2020 15:29:22
9.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
1.nahradnice
03.07.2020 15:56:22
10.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
2.nahradnice
03.07.2020 16:54:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Marvanová Kateřina 01.09.1994 TJ Solidarita Praha 10
809
3
 
odhlášeno pořadatelem
10.06.2020 09:48:44
2.
Herčíková Barbora 07.02.1993 TJ Solidarita Praha 10
963
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.06.2020 09:49:04
3.
Dibáková Ingrid 17.05.1994 TJ Solidarita Praha 10
963
1
 
odhlášeno pořadatelem
21.06.2020 16:04:51
4.
Jakoubková Kateřina 09.02.1999 TJ Solidarita Praha 10
670
4
 
odhlášeno pořadatelem
21.06.2020 16:05:01
5.
Vodičková Tereza 16.03.1995 TJ Solidarita Praha 10
406
6
 
odhlášeno pořadatelem
21.06.2020 16:05:09
6.
Směřičková Barbora 23.04.2001 TK Uherské Hradiště
963
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 20:08:22
7.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
416
6
110
odhlášeno hráčem
25.06.2020 21:47:23
8.
Vejdovcová Tereza 09.08.2001 SK HAMR, z.s.
237
9
750
IS: lhůta 5 dní
27.06.2020 19:37:52
9.
Hajšmanová Klára 01.10.2003 TK Kročehlavy
900
3
518
odhlášeno hráčem
28.06.2020 09:04:18
10.
Masárová Iveta 18.12.1992 TJ Solidarita Praha 10
963
1
 
odhlášeno pořadatelem
30.06.2020 12:24:35
11.
Svobodová Petra 23.07.1997 Slavoj Litoměřice
962
3
 
odhlášeno hráčem
30.06.2020 21:12:03