Český tenisový svaz
Název:
A2 Kvalifikace MČR Morava Cup 2017
Datum:
05.-09.07.
Pořadatel:
TREND SPORT, z.s. (A - 800)
Místo konání:
TC Opava
Kódové číslo:
216014
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Machovský Dušan
Hlavní náměstí 96/1
794 01 Krnov
Tel. (1):
602704959
E-mail:
machovsky.d@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Informace pro hráčky:
-
- místo konání TENIS CENTRUM OPAVA, Karlovecká 2628/1, www.teniscentrumopava.cz
- požadavek na středeční trénink 5.7. sdělte e-mailem do neděle 2.7. děkuji
- KVALIFIKACE JE ZRUŠENA !!!
- telefonická prezentace do hl. soutěže ve středu 5.7.2017 v čase 17,30-18,00hod
- po prezentaci losování, v 19,30hod bude uveden časový program I. hracího dne

Možnosti na ubytování:
- Tenis centrum Opava, www.teniscentrumopava.cz, recepce: 724 777 843,
- Parkhotel Opava, Lipová 105/2, 746 01 Opava, www.parkhotelopava.cz, recepce: 606 674 032,

Program 6.7.2017
- rozehrávka 8,00 -8,50 hod po dohodě.
- zahájení hry v 9,00 hod
Pokorná Barbora/Pánová Karolina, Čecháková Eva/Kmošková Natálie, Cváčková Valentina/Paštiková Valentýna,
Dörreová Adéla/Dudláková Dagmar, Kolářová Tereza/Kuchařová Michaela, Wasserbauerová Adéla/Hejčová Dominika,
Kučerová Petra/Richterová Šárka, Heinzová Izabela/Novotná Nikola, Křtěnová Sonja/Kudelová Martina

- zahájení hry v 10,00 hod
Cváčková Natálie/Petruželová Markéta, Malická Hana/Richtrová Sabina, Kulhánková Aneta/Hrabalová Kristýna,
Jankovská Tereza/Pospíšilová Denisa, Ševčíková Linda/Břečková Nikola, Wojciková Viktorie/Kijasová Barbora,
Budinová Simona/Mendesová Pernilla,

- zahájení hry v 11,00 hod.
Tomanová Nikola

- 12,00 hod - přihlášky do čtyřhry

Omluva - rozlosování nelze vložit do systému IS !!!

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
23
30
 
 
25.06.2017 14:47:29
2.
Mendesová Pernilla 06.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
30
 
 
18.04.2017 21:50:44
3.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
34
25
260
 
12.06.2017 21:37:17
4.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
37
25
 
 
20.06.2017 18:32:01
5.
Kolářová Tereza 20.02.1998 TK AGROFERT Prostějov
40
25
232
volná karta
29.06.2017 14:07:11
6.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
41
25
 
 
18.04.2017 20:14:51
7.
Dudláková Dagmar 22.10.1990 TCG Karlovy Vary
42
25
 
 
18.06.2017 15:42:36
8.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
45
25
 
 
07.05.2017 16:36:53
9.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
47
25
29
 
05.06.2017 10:25:37
10.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
50
25
 
 
30.05.2017 09:45:18
11.
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha
51
20
 
 
11.06.2017 16:17:17
12.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
55
20
91
 
26.04.2017 13:53:29
13.
Stloukalová Kateřina 24.01.1997 ŽLTC Brno
57
20
 
volná karta
30.06.2017 09:44:17
14.
Procházková Lucie 03.01.1998 I.ČLTK Praha
60
20
19
 
16.06.2017 12:49:52
15.
Kvapilová Hana 05.08.1997 Slovan Moravská Třebová
61
20
 
 
15.05.2017 23:43:38
16.
Pánová Karolina 23.06.1998 TK TENNISPOINT FM
74
20
187
 
12.06.2017 11:21:54
17.
Křížová Kateřina 12.12.1999 TK Neridé
80
15
23
 
24.06.2017 13:03:42
18.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
83
15
205
 
14.06.2017 22:45:41
19.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
89
15
22
 
10.04.2017 07:09:27
20.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
90
15
80
 
20.06.2017 18:10:57
21.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
99
15
45
 
12.06.2017 09:26:30
22.
Kudelová Martina 05.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
100
15
65
 
03.06.2017 12:26:39
23.
Hejčová Dominika 24.10.2000 SK Vitality Slezsko o.s.
101
15
15
 
14.06.2017 07:35:36
24.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
109
15
18
 
22.06.2017 09:04:48
25.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
117
15
38
 
13.04.2017 16:10:50
26.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis centre s.r.o.
122
12
43
 
23.06.2017 11:37:10
27.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
126
12
24
 
03.07.2017 10:08:23
28.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
128
12
31
 
15.06.2017 21:19:53
29.
Přibylová Veronika 24.12.1999 SK HAMR, z.s.
134
12
7
 
25.03.2017 14:45:41
30.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
145
12
56
přijata do turnaje
03.05.2017 15:06:03
31.
Kmošková Natálie 30.10.1998 TO TJ Tesla Pardubice
174
12
14
 
27.05.2017 16:44:43
32.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
184
12
456
přijata do turnaje
26.03.2017 10:17:34
33.
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
200
9
94
přijata do turnaje
16.06.2017 13:14:22
34.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
211
9
98
přijata do turnaje
16.03.2017 18:21:35
35.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
248
9
35
 
31.05.2017 12:51:30
36.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
289
9
75
přijata do turnaje
22.03.2017 08:16:24
37.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 TC VŠ Praha
397
6
143
přijata do turnaje
24.06.2017 12:29:23
38.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
657
4
73
přijata do turnaje
24.06.2017 13:41:39
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
94
15
42
přijata do turnaje
03.07.2017 21:17:45
2.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis centre s.r.o.
203
9
184
přijata do turnaje
02.07.2017 23:58:49
3.
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha
261
9
 
přijata do turnaje
23.06.2017 15:21:39
4.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
263
9
20
přijata do turnaje
28.06.2017 08:09:04
5.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
999
1
207
přijata do turnaje
25.06.2017 20:09:32
6.
Budinová Simona 01.07.2001 TK Mohelnice, z.s.
999
1
213
přijata do turnaje
04.07.2017 12:27:13
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Neumannová Nikola 04.10.1999 HTK Třebíč
357
6
158
odhlášeno hráčem
19.04.2017 16:33:58
2.
Vančurová Sára 04.01.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí
78
20
218
odhlášeno hráčem
08.06.2017 12:52:17
3.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
30
IS: lhůta 5 dní
27.06.2017 08:32:40
4.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
97
15
10
IS: lhůta 5 dní
27.06.2017 21:25:59
5.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
315
6
75
odhlášeno hráčem
27.06.2017 22:07:36
6.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
85
15
 
odhlášeno hráčem
29.06.2017 21:01:23
7.
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha
98
15
5
IS: lhůta 5 dní
30.06.2017 10:28:12
8.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
360
6
117
odhlášeno hráčem
30.06.2017 22:51:46
9.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
59
20
155
IS: lhůta 5 dní
01.07.2017 15:12:52
10.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
226
9
105
odhlášeno hráčem
01.07.2017 15:24:57
11.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
27
30
 
odhlášeno hráčem
03.07.2017 08:23:49
12.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
33
30
12
odhlášeno hráčem
03.07.2017 13:35:56
13.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK AGROFERT Prostějov
70
20
 
odhlášeno hráčem
03.07.2017 13:54:35
14.
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
12
 
odhlášeno pořadatelem
04.07.2017 12:26:07
15.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
179
12
49
odhlášeno hráčem
04.07.2017 17:35:37