Datum:
04.-07.07.
Pořadatel:
LTC Tábor 1903 (B - 500)
Kódové číslo:
216013
Dvorců+povrch:
6 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Němcová Pavla
:
9. května 697
:
39002 Tábor
Tel. (1):
602661989
Tel. (3):
381254483
E-mail:
bkt@bkt.cz

Poznámka pořadatele: Poznámka pořadatele:
Rozhodčí : Jan Fuka
Prezentace: 3.7.2020 od 16 do 18 hod. SMS na tel.číslo - 777 198 349
Losování: 3.7.2020 v 18:00 LTC Tábor 1903
Adresa místa konání : LTC Tábor 1903, K vodopádu 1550, Tábor


V průběhu turnaje volat pana rozhodčího - 777 198 349


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
 
03.07.2020 14:24:20
2.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
 
19.06.2020 13:12:52
3.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
16.06.2020 20:46:14
4.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
30.05.2020 14:55:14
5.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:17:01
6.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
 
16.06.2020 16:33:58
7.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
03.07.2020 14:21:47
8.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
 
23.05.2020 18:39:13
9.
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s.
113
15
 
 
14.06.2020 20:31:50
10.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
 
06.05.2020 12:52:01
11.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
154
12
118
 
15.06.2020 13:14:16
12.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
 
30.05.2020 21:25:10
13.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
22.06.2020 11:26:09
14.
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s.
174
12
197
 
21.06.2020 12:37:05
15.
Vašková Monika 07.11.1996 LTC Tábor 1903
182
12
 
 
30.06.2020 08:43:12
16.
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha
187
12
 
 
14.06.2020 09:43:52
17.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
211
9
112
 
21.06.2020 13:11:22
18.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
213
9
46
 
22.06.2020 20:46:08
19.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
249
9
137
 
10.06.2020 20:49:50
20.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
02.07.2020 10:56:04
21.
Matušíková Kateřina 13.09.1998 LTC Tábor 1903
256
9
 
 
30.06.2020 08:43:35
22.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
 
06.04.2020 18:09:01
23.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
 
11.06.2020 15:14:20
24.
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň
368
6
 
 
30.06.2020 08:46:27
25.
Žílová Petra 08.12.2002 TK EZE Olomouc z.s.
378
6
147
 
17.05.2020 08:24:14
26.
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň
524
4
 
 
30.06.2020 08:46:43
27.
Bezdičková Kateřina 11.07.2004 LTC Tábor 1903
611
4
339
 
03.07.2020 10:57:44
28.
Smolíková Klára 08.03.1996 TK Spartak Jihlava
963
1
 
 
29.04.2020 22:01:10
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Basaraba Lenka 24.01.1977 TK PRECHEZA Přerov o.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
12.06.2020 11:08:21
2.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
odhlášeno hráčem
17.06.2020 18:36:56
3.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
odhlášeno hráčem
22.06.2020 19:18:39
4.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
odhlášeno hráčem
23.06.2020 10:08:35
5.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
odhlášeno hráčem
25.06.2020 21:25:36
6.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
416
6
110
odhlášeno hráčem
25.06.2020 21:47:22
7.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
222
9
28
odhlášeno hráčem
27.06.2020 09:33:00
8.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
368
6
108
IS: lhůta 5 dní
28.06.2020 11:17:12
9.
Melounová Petra 14.07.1997 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 11:25:08
10.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
166
12
 
odhlášeno hráčem
01.07.2020 15:44:55
11.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
odhlášeno hráčem
03.07.2020 16:18:39