Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
10.-12.11. |
Pořadatel: |
Praha (P - 500) |
Místo konání: |
PTS-Jednota Praha Orel - Balkán |
Kódové číslo: |
206800 |
Dvorců + povrch: |
2 decoturf |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Flégl Vojtěch |
Na Balkáně 450/25 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
601026050 |
E-mail: |
vyvadil@webtenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Laboutková Aneta | 10.05.2000 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 30 |
30 |
03.11.2018 19:26:28 |
||
2. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 48 |
25 |
32 |
03.11.2018 13:55:07 |
|
3. |
Hájková Klára | 16.04.1999 | SK OAZA Praha | 62 |
20 |
03.11.2018 19:27:01 |
||
4. |
Sirotková Šarlota Sofie | 17.09.2001 | TJ Sokol Vysočany | 69 |
20 |
20 |
volná karta | 05.11.2018 09:02:11 |
5. |
Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | 74 |
20 |
01.11.2018 08:43:04 |
||
6. |
Hubičková Magdalena | 19.08.2000 | TK FZŠ Trávníčkova | 111 |
15 |
272 |
03.11.2018 15:33:03 |
|
7. |
Mamicová Kristýna | 16.02.2000 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 119 |
15 |
03.11.2018 15:32:24 |
||
8. |
Vašíčková Adéla | 02.01.2001 | I.ČLTK Praha | 121 |
15 |
152 |
07.11.2018 11:24:16 |
|
9. |
Nikolovová Vanesa | 17.07.2001 | TK Ústí n.Labem | 123 |
15 |
1 |
04.11.2018 12:31:47 |
|
10. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 127 |
12 |
13 |
03.11.2018 13:40:42 |
|
11. |
Kalousková Sylvie | 08.10.2002 | SK Aritma Praha | 135 |
12 |
86 |
02.11.2018 18:19:28 |
|
12. |
Dejnožková Tereza | 17.07.2002 | SK HAMR, z.s. | 145 |
12 |
36 |
03.11.2018 13:42:25 |
|
13. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 155 |
12 |
134 |
01.11.2018 08:49:48 |
|
14. |
Černá Agáta | 25.03.2004 | I.ČLTK Praha | 156 |
12 |
33 |
volná karta PTS | 05.11.2018 09:38:52 |
15. |
Richterová Šárka | 16.05.2000 | TO SK Mělník | 166 |
12 |
290 |
03.11.2018 13:41:11 |
|
16. |
Ing. Klimešová Vendula | 21.08.1985 | TopTennis Xaverov s.r.o. | 182 |
12 |
01.11.2018 09:27:12 |
||
17. |
Lavičková Kristýna | 24.01.2002 | TK Sparta Praha | 198 |
9 |
3 |
volná karta | 05.11.2018 09:01:55 |
18. |
Fruhvirtová Brenda | 02.04.2007 | TJ Spoje Praha | 231 |
9 |
196 |
01.11.2018 07:40:41 |
|
19. |
Paroulková Sára | 06.11.2002 | TJ Radlice z.s. | 274 |
9 |
42 |
02.11.2018 15:41:33 |
|
20. |
Hořejší Vladimíra | 19.01.2001 | TJ Spoje Praha | 312 |
6 |
257 |
volná karta pořadatele | 06.11.2018 13:08:31 |
21. |
Elichová Sára | 07.04.2000 | SK Aritma Praha | 631 |
4 |
311 |
01.11.2018 18:40:50 |
|
22. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 631 |
4 |
214 |
04.11.2018 12:29:46 |
|
23. |
Mrázová Laura | 29.01.2003 | TK Sparta Praha | 897 |
3 |
276 |
02.11.2018 09:49:00 |
|
24. |
Bartůňková Nikola | 25.02.2006 | I.ČLTK Praha | 1030 |
1 |
05.11.2018 09:00:21 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Talpová Dominika | 21.09.2001 | SK OAZA Praha | 291 |
9 |
229 |
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 28 hráček | 05.11.2018 19:04:45 |
2. |
Štěpánová Terezie | 01.06.2003 | TJ Spoje Praha | 364 |
6 |
108 |
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 28 hráček | 07.11.2018 09:46:27 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Palicová Barbora | 11.03.2004 | TK Sparta Praha | 1030 |
1 |
31 |
odhlášeno hráčem | 06.11.2018 19:11:52 |
2. |
Vejvodová Zuzana | 18.05.2001 | TJ Radlice z.s. | 596 |
4 |
379 |
odhlášeno hráčem | 08.11.2018 19:06:49 |
3. |
Šotová Andrea | 22.08.2002 | TK Start Praha-Topolka | 278 |
9 |
367 |
odhlášeno hráčem | 09.11.2018 08:57:53 |