Název: |
Halové MČR žen by Kuchyně Gorenje |
Datum: |
18.-23.11. |
Pořadatel: |
ČTS (H) |
Dotace: |
100000 |
Kódové číslo: |
206700 |
Dvorců+povrch: |
3 decoturf US open |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
: |
Ostrov Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Poznámka pořadatele: Ředitel HMČR - Vojtěch Flégl 737 215 017, vrchní rozhodčí: Jaroslav Chmelík 606 946 433
Prezentace hlavni soutez Pondeli do 17:00
Rozpis: http://cztenis.cz/docs/rozpis-hmcr-zen-2020.pdf
Změna míčů: HMČR se hraje míči WILSON US OPEN - Leoš Fiala, STÚ ČTS |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Laboutková Aneta |
10.05.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
22 |
35 |
|
|
03.11.2019 00:38:23 |
2. |
Kubáňová Karolína |
28.05.2001 |
TK Slavia Orlová |
24 |
30 |
34 |
|
08.11.2019 18:30:54 |
3. |
Hrabalová Kristýna |
03.04.1996 |
TC Bajda Kroměříž |
27 |
30 |
|
|
07.11.2019 21:34:43 |
4. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
32 |
30 |
|
|
03.11.2019 23:11:57 |
5. |
Hindová Denisa |
17.07.2002 |
I.ČLTK Praha |
34 |
30 |
212 |
|
01.11.2019 20:35:14 |
6. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
36 |
25 |
|
|
01.11.2019 21:34:31 |
7. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
37 |
25 |
|
|
03.11.2019 22:05:18 |
8. |
Kolodziejová Miriam |
11.04.1997 |
RPM Spoje Praha |
38 |
25 |
|
|
06.11.2019 14:39:00 |
9. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
41 |
25 |
|
|
03.11.2019 16:23:46 |
10. |
Šebestová Ivana |
04.03.2001 |
TK ARBREX-OSTRAVA |
42 |
25 |
|
|
01.11.2019 20:32:29 |
11. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
46 |
25 |
89 |
|
01.11.2019 10:43:01 |
12. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
47 |
25 |
|
|
03.11.2019 16:50:19 |
13. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
48 |
25 |
|
|
03.11.2019 15:36:58 |
14. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
49 |
25 |
102 |
|
03.11.2019 18:05:32 |
15. |
Viďmanova Darja |
09.01.2003 |
I.ČLTK Praha |
50 |
25 |
4 |
|
01.11.2019 17:58:37 |
16. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
posledni dle CŽ |
03.11.2019 17:49:48 |
17. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
55 |
20 |
|
nominace SČ |
01.11.2019 20:56:46 |
18. |
Homolková Nikola |
11.04.2001 |
TK Pelhřimov |
60 |
20 |
306 |
nominace JČ |
10.11.2019 12:54:06 |
19. |
Mendesová Pernilla |
06.06.1994 |
SK JC Sport Opava |
69 |
20 |
|
nominace SM |
01.11.2019 12:03:33 |
20. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
76 |
20 |
12 |
volná karta pořadatel |
02.11.2019 09:56:31 |
21. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
84 |
15 |
7 |
volná karta ČTS |
03.11.2019 20:20:31 |
22. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
15 |
25 |
nominace VČ |
05.11.2019 08:57:49 |
23. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
89 |
15 |
|
nominace StČ |
01.11.2019 14:22:49 |
24. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
91 |
15 |
|
volná karta |
02.11.2019 13:30:28 |
25. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
98 |
15 |
19 |
nominace ZČ |
02.11.2019 08:06:25 |
26. |
Fruhvirtová Brenda |
02.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
104 |
15 |
78 |
nominace Praha |
07.11.2019 10:34:56 |
27. |
Tomajková Kristýna |
28.03.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
306 |
6 |
27 |
nominace JM |
02.11.2019 16:43:38 |
28. |
Palicová Barbora |
11.03.2004 |
TK Sparta Praha |
900 |
3 |
5 |
volná karta ČTS |
10.11.2019 19:14:34 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
53 |
20 |
|
|
03.11.2019 16:46:54 |
2. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
54 |
20 |
140 |
|
06.11.2019 06:32:39 |
3. |
Josefová Adéla |
11.05.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
56 |
20 |
|
|
06.11.2019 12:57:08 |
4. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
58 |
20 |
217 |
|
01.11.2019 20:59:52 |
5. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
59 |
20 |
|
|
04.11.2019 21:02:05 |
6. |
Lavičková Kristýna |
24.01.2002 |
TK Sparta Praha |
61 |
20 |
3 |
volná karta pořadatel |
13.11.2019 16:29:06 |
7. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
64 |
20 |
167 |
|
01.11.2019 20:09:52 |
8. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
67 |
20 |
|
1. náhr. SM |
05.11.2019 19:03:59 |
9. |
Lebišová Veronika |
15.05.2001 |
Sokol Letovice |
71 |
20 |
142 |
1. náhradnice JM |
12.11.2019 14:20:08 |
10. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
73 |
20 |
177 |
|
05.11.2019 23:07:24 |
11. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
75 |
20 |
18 |
volná karta ČTS |
08.11.2019 17:05:36 |
12. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
77 |
20 |
14 |
volná karta ČTS |
01.11.2019 13:40:45 |
13. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
102 |
15 |
|
1. náhradnice Praha- prezentovaná náhradnice |
01.11.2019 13:23:24 |
14. |
Mandelíková Kateřina |
13.06.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
129 |
12 |
13 |
volná karta ČTS |
05.11.2019 08:33:03 |
15. |
Hažmuková Viktorie |
14.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
347 |
6 |
84 |
volná karta pořadatel |
14.11.2019 15:30:14 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
74 |
20 |
82 |
|
01.11.2019 13:34:55 |
2. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
79 |
20 |
76 |
1. náhradnice StČ |
02.11.2019 15:41:58 |
3. |
Bedrnová Kristýna |
06.09.2001 |
TC VŠ Praha |
80 |
20 |
438 |
|
09.11.2019 09:52:46 |
4. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
83 |
15 |
33 |
|
07.11.2019 11:56:12 |
5. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
85 |
15 |
93 |
|
08.11.2019 17:42:27 |
6. |
Cváčková Valentina |
29.07.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
88 |
15 |
|
|
07.11.2019 14:44:45 |
7. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
93 |
15 |
40 |
|
04.11.2019 12:43:36 |
8. |
Bartůňková Nikola |
25.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
93 |
15 |
16 |
|
07.11.2019 12:39:59 |
9. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
95 |
15 |
15 |
|
06.11.2019 08:26:39 |
10. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
97 |
15 |
30 |
1. náhradnice ZČ |
08.11.2019 08:29:13 |
11. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
103 |
15 |
44 |
|
07.11.2019 10:00:59 |
12. |
Odleváková Zuzana |
10.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
107 |
15 |
|
|
08.11.2019 19:33:18 |
13. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
108 |
15 |
32 |
1. náhradnice JČ |
07.11.2019 21:30:52 |
14. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
110 |
15 |
37 |
|
08.11.2019 12:09:48 |
15. |
Maťhová Žaneta |
22.02.1998 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
113 |
15 |
|
|
05.11.2019 20:24:00 |
16. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
15 |
56 |
|
01.11.2019 09:37:23 |
17. |
Kováčová Hana |
12.05.1992 |
TC Brno. |
117 |
15 |
|
|
07.11.2019 10:37:33 |
18. |
Zálabská Zuzana |
24.11.1985 |
LTC Pardubice |
119 |
15 |
|
|
01.11.2019 20:21:30 |
19. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
120 |
15 |
53 |
|
04.11.2019 00:22:44 |
20. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
124 |
12 |
80 |
|
10.11.2019 12:14:01 |
21. |
Přecechtělová Darina |
29.07.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
128 |
12 |
71 |
|
08.11.2019 07:02:41 |
22. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
134 |
12 |
398 |
|
01.11.2019 12:12:39 |
23. |
Wirglerová Simona |
22.09.2004 |
TK Znojmo |
137 |
12 |
64 |
2. náhradnice JM |
12.11.2019 14:20:35 |
24. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
161 |
12 |
160 |
|
04.11.2019 08:02:34 |
25. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
164 |
12 |
232 |
|
01.11.2019 11:46:10 |
26. |
Nováčková Karolína |
26.02.2003 |
TK Sport Kolovraty |
185 |
12 |
58 |
|
02.11.2019 06:53:35 |
27. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
205 |
9 |
|
|
11.11.2019 12:06:37 |
28. |
Mihoková Petra |
04.11.2004 |
TCG Karlovy Vary |
245 |
9 |
45 |
|
04.11.2019 10:40:49 |
29. |
Bukvaldová Michaela |
08.09.2005 |
TK TILIA Brno |
249 |
9 |
234 |
|
07.11.2019 09:07:08 |
30. |
Jungwirthová Tereza |
02.10.2002 |
LTK TEPLICE o.s. |
252 |
9 |
55 |
|
07.11.2019 22:26:30 |
31. |
Havlová Libuše |
28.05.2005 |
TJ Spoje Praha |
265 |
9 |
257 |
|
05.11.2019 17:38:49 |
32. |
Klimovičová Linda |
18.06.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
282 |
9 |
9 |
|
01.11.2019 07:41:41 |
33. |
Zýtová Julie |
01.02.2003 |
TK Neridé |
338 |
6 |
39 |
|
02.11.2019 08:33:47 |
34. |
Neumannová Lucie |
02.07.2003 |
SK Aritma Praha |
368 |
6 |
108 |
|
05.11.2019 11:14:25 |
35. |
Kareisová Jana |
19.01.2006 |
LTK Liberec |
406 |
6 |
330 |
|
07.11.2019 12:02:20 |
36. |
Kostelná Kristýna |
02.10.2004 |
BLTC Brno |
449 |
6 |
49 |
|
05.11.2019 08:47:24 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
963 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.11.2019 19:33:27 |
2. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
116 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.11.2019 00:08:12 |
3. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
39 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
16.11.2019 16:50:12 |
4. |
Rutarová Eva |
21.07.1995 |
TK Start Praha-Topolka |
70 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 13:04:32 |
5. |
Kareisová Ludmila |
20.02.2002 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
525 |
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 13:46:37 |
6. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
131 |
12 |
11 |
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 16:02:23 |
7. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
80 |
20 |
26 |
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 17:41:58 |
8. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
43 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 18:08:05 |
9. |
Bc. Šumová Diana |
25.09.1994 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 22:29:36 |
10. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
561 |
4 |
457 |
odhlášeno hráčem |
05.12.2019 18:10:28 |
11. |
Petáková Helena |
21.04.2004 |
F.H.TK Dobřichovice |
736 |
3 |
116 |
odhlášeno hráčem |
28.05.2020 18:50:13 |
12. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
66 |
20 |
24 |
odhlášeno hráčem |
12.08.2020 20:32:23 |
|