Český tenisový svaz
Název:
Halové Mistrovství ČR
Datum:
19.-24.11.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
Milovice
Kódové číslo:
206700
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Ředitel turnaje: Vojtěch Flégl 737 215 017
Vrchní rozhodčí: Jaroslav Chmelík 606 946 433
Prezence: Q pondělí 19.11.2018 do 10:00 v místě konání
HS dvouhry 19.11.2018 do 17:00 - možno telefonicky 606 946 433
HS čtyřhry 20.11.2018 do 12:00 v kanceláři VR
Míče: Wilson Australian Open
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM OÁZA Říčany
15
35
 
WTA 261.
01.11.2018 11:47:37
2.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
26
30
9
 
04.11.2018 13:55:51
3.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
30
30
 
 
01.11.2018 21:49:39
4.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
35
25
 
 
02.11.2018 23:49:08
5.
Beránková Karolína 04.10.2000 TK Sparta Praha
39
25
51
 
10.11.2018 20:48:03
6.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
40
25
 
 
03.11.2018 09:55:24
7.
Mendesová Pernilla 06.06.1994 SK JC Sport Opava
41
25
 
 
01.11.2018 10:37:02
8.
Křížová Kateřina 12.12.1999 I.ČLTK Praha
42
25
 
 
04.11.2018 12:01:00
9.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
 
01.11.2018 15:13:09
10.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
44
25
 
 
03.11.2018 17:29:46
11.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
45
25
 
 
01.11.2018 09:58:28
12.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
47
25
 
 
03.11.2018 11:37:47
13.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
 
01.11.2018 12:46:11
14.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
 
 
01.11.2018 20:29:48
15.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
03.11.2018 19:49:20
16.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
poslední dle CŽ
08.11.2018 11:43:51
17.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
62
20
 
nominace Praha
02.11.2018 07:36:05
18.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
nominace SČ
01.11.2018 20:46:59
19.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
67
20
 
nominace StČ
10.11.2018 10:11:28
20.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
nominace ZČ
09.11.2018 19:26:26
21.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
100
15
69
nominace VČ
11.11.2018 16:45:10
22.
Lebišová Veronika 15.05.2001 SK Tenis Tišnov
106
15
47
nominace JM
11.11.2018 16:46:29
23.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
110
15
176
nominace JČ
11.11.2018 16:43:56
24.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
nominace SM
03.11.2018 13:57:37
25.
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
126
12
2
volná karta ČTS
06.11.2018 09:30:47
26.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
127
12
13
volná karta pořadatele
09.11.2018 21:05:36
27.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
156
12
33
volná karta ČTS
07.11.2018 20:14:41
28.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
211
9
7
volná karta ČTS
02.11.2018 09:35:39
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kudelová Martina 05.07.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
55
20
 
 
03.11.2018 18:36:14
2.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
 
06.11.2018 09:28:17
3.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
60
20
 
 
01.11.2018 10:36:53
4.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
09.11.2018 18:51:22
5.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
 
11.11.2018 19:39:43
6.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
 
07.11.2018 18:13:45
7.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
71
20
37
 
08.11.2018 18:13:44
8.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
72
20
24
 
06.11.2018 09:06:00
9.
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s.
73
20
 
 
01.11.2018 07:19:17
10.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
poslední dle CŽ
01.11.2018 08:41:15
11.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
volná karta pořadatele
01.11.2018 14:35:55
12.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
98
15
27
volná karta pořadatele
01.11.2018 18:52:17
13.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
111
15
25
volná karta
09.11.2018 18:26:08
14.
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha
121
15
152
volná karta
19.11.2018 09:06:22
15.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
631
4
29
volná karta pořadatele
07.11.2018 12:36:01
16.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
1030
1
 
volná karta pořadatele
18.11.2018 13:00:19

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Martincová Tereza 24.10.1994 I.ČLTK Praha
14
35
 
pouze čtyřhra
08.11.2018 10:45:42
2.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
 
06.11.2018 09:04:02
3.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
06.11.2018 10:49:38
4.
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová
80
20
97
 
06.11.2018 20:03:59
5.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
 
02.11.2018 23:39:14
6.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
99
15
52
1. náhradnice JČ
01.11.2018 22:45:28
7.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
144
 
10.11.2018 10:23:50
8.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
103
15
22
1. náhradnice SM
10.11.2018 22:05:50
9.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
 
02.11.2018 12:33:25
10.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
 
01.11.2018 11:36:54
11.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
108
15
316
 
05.11.2018 17:24:23
12.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
119
15
 
 
02.11.2018 22:12:51
13.
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha
123
15
1
 
07.11.2018 10:37:53
14.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
2. náhradnice ZČ
10.11.2018 06:32:22
15.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
 
01.11.2018 05:00:22
16.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
135
12
86
 
01.11.2018 15:42:35
17.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
140
12
304
 
04.11.2018 07:46:10
18.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
 
01.11.2018 18:12:04
19.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
145
12
36
 
02.11.2018 23:03:06
20.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
158
12
78
 
03.11.2018 18:56:28
21.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
1. náhradnice StČ
04.11.2018 23:58:49
22.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
 
04.11.2018 13:56:31
23.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
 
06.11.2018 11:51:08
24.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
 
05.11.2018 16:33:44
25.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
174
12
43
 
10.11.2018 11:51:41
26.
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé
176
12
 
 
03.11.2018 21:24:50
27.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
178
12
81
 
19.11.2018 09:10:13
28.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
 
03.11.2018 08:46:08
29.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
274
9
42
 
09.11.2018 19:57:53
30.
Slezáková Natálie 30.07.2000 TK Zlín
452
6
34
 
10.11.2018 07:05:38
31.
Vejvodová Zuzana 18.05.2001 TJ Radlice
596
4
379
 
01.11.2018 15:09:02
32.
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha
631
4
311
 
01.11.2018 18:54:27
33.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
631
4
214
 
08.11.2018 09:36:32

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
159
12
654
odhlášeno hráčem
10.11.2018 15:19:09
2.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
odhlášeno hráčem
11.11.2018 11:07:21
3.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
90
15
 
IS: lhůta 5 dní
13.11.2018 12:27:03
4.
Malečková Jesika 16.08.1994 I.ČLTK Praha
16
35
 
odhlášeno hráčem
13.11.2018 14:39:11
5.
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha
38
25
439
odhlášeno hráčem
13.11.2018 21:18:06
6.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
odhlášeno hráčem
17.11.2018 16:37:43
7.
Miklová Barbora 29.03.1998 TK Zlín
36
25
 
odhlášeno hráčem
18.11.2018 08:20:20
8.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
164
12
11
odhlášeno pořadatelem
18.11.2018 10:10:05
9.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
189
12
4
odhlášeno pořadatelem
18.11.2018 13:16:03
10.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
198
9
3
odhlášeno pořadatelem
19.11.2018 09:04:15