Český tenisový svaz
Název:
Halové Mistrovství ČR
Datum:
20.-25.11.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
TK Milten Milovice
Kódové číslo:
206700
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace kvalifikace v pondělí 20. 11. 2017 do 10:00 v místě konání.
Prezentace hlavní soutěže v pondělí 20. 11. 2017 do 17:00 hodin, možno telefonicky Jaroslav Chmelík 606 946 433.

!!! OPRAVA ROZPISU SOUTĚŽE !!! Vítězky HOP jednotlivců ze všech oblastí postupují přímo do hlavní soutěže bez ohledu na jejich žebříčkové umístění. !!!
Leoš Fiala, STÚ ČTS, 13. 11. 2017 11:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 I.ČLTK Praha
18
35
 
 
13.11.2017 11:26:11
2.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
22
35
 
 
02.11.2017 22:52:43
3.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
23
30
 
 
01.11.2017 13:25:18
4.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
25
30
 
 
01.11.2017 11:55:39
5.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
27
30
38
 
03.11.2017 23:15:15
6.
Dudláková Dagmar 22.10.1990 TCG Karlovy Vary
28
30
 
 
01.11.2017 20:17:26
7.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
29
30
 
 
01.11.2017 12:50:09
8.
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha
30
30
70
 
04.11.2017 21:47:09
9.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
31
30
 
 
01.11.2017 14:25:50
10.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
40
25
 
 
04.11.2017 19:23:08
11.
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha
42
25
 
 
03.11.2017 09:37:51
12.
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s.
43
25
 
 
08.11.2017 13:31:24
13.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
47
25
 
 
01.11.2017 21:28:54
14.
Mendesová Pernilla 06.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
01.11.2017 07:45:21
15.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
52
25
 
 
03.11.2017 17:01:37
16.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
53
20
 
 
01.11.2017 17:09:26
17.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
64
20
326
nominace StČ
05.11.2017 22:19:10
18.
Maťhová Žaneta 22.02.1998 Tenis Tábor
71
20
 
nominace JČ
04.11.2017 23:08:50
19.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
115
15
28
volná karta pořadatele
02.11.2017 11:01:03
20.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
121
15
6
volná karta ČTS
16.11.2017 09:59:30
21.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
161
12
4
nominace Praha
13.11.2017 14:22:06
22.
Nosková Linda 17.11.2004 TK Na Dolině o.s.
194
12
42
volná karta ČTS
06.11.2017 15:31:04
23.
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha
554
4
220
volná karta ČTS
11.11.2017 21:01:29
24.
nominace Západočeský OTS (1) 00.00.0000 -
1031
1
 
 
13.11.2017 11:01:31
25.
nominace Severočeský OTS (1) 00.00.0000 -
1031
1
 
 
13.11.2017 11:01:54
26.
nominace Východočeský OTS (1) 00.00.0000 -
1031
1
 
 
13.11.2017 11:02:10
27.
nominace Jihomoravský OTS (1) 00.00.0000 -
1031
1
 
 
13.11.2017 11:02:26
28.
nominace Severomoravský OTS (1) 00.00.0000 -
1031
1
 
 
13.11.2017 11:02:47
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
17
 
06.11.2017 20:53:20
2.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
62
20
72
 
05.11.2017 21:52:31
3.
Hejčová Dominika 24.10.2000 SK Vitality Slezsko o.s.
65
20
71
 
02.11.2017 18:58:55
4.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
67
20
181
 
06.11.2017 18:43:36
5.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
68
20
 
 
02.11.2017 09:38:42
6.
Kmošková Natálie 30.10.1998 TO TJ Tesla Pardubice
69
20
 
 
02.11.2017 10:47:49
7.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
72
20
 
 
01.11.2017 08:51:18
8.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
73
20
84
 
02.11.2017 19:10:03
9.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
77
20
22
1. náhradnice Praha
03.11.2017 19:22:17
10.
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s.
80
20
307
 
03.11.2017 12:54:58
11.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha
91
15
18
volná karta ČTS
01.11.2017 20:38:31
12.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
106
15
10
volná karta ČTS
06.11.2017 19:30:50
13.
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha
160
12
34
volná karta ČTS
01.11.2017 17:53:13
14.
Bartošová Anežka 14.03.1999 TJ Spoje Praha
346
6
580
volná karta pořadatele
16.11.2017 11:00:24
15.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
1031
1
92
volná karta pořadatele
14.11.2017 15:53:55
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
20
 
 
01.11.2017 12:55:17
2.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
86
15
41
 
01.11.2017 08:26:21
3.
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň
88
15
 
 
18.11.2017 16:48:15
4.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
89
15
442
 
02.11.2017 17:50:09
5.
Kocí Kateřina 15.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň
93
15
30
 
04.11.2017 19:13:06
6.
Stuchlá Karolína 24.02.1994 LTK Liberec
95
15
 
 
02.11.2017 09:57:14
7.
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
97
15
88
 
15.11.2017 11:13:34
8.
Brůchová Lenka 22.04.1993 LTC Mladá Boleslav o.s.
99
15
 
 
05.11.2017 15:31:59
9.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
15
 
 
14.11.2017 16:03:09
10.
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny
104
15
717
 
04.11.2017 15:02:16
11.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
116
15
43
 
01.11.2017 21:16:16
12.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis centre s.r.o.
118
15
176
 
07.11.2017 07:47:54
13.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
123
15
8
 
07.11.2017 08:05:13
14.
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s.
125
12
185
 
04.11.2017 12:07:14
15.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
12
60
 
03.11.2017 13:58:49
16.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
135
12
46
 
11.11.2017 19:43:23
17.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
145
12
40
 
06.11.2017 16:59:04
18.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
147
12
 
 
04.11.2017 20:19:45
19.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis centre s.r.o.
149
12
31
 
12.11.2017 09:50:24
20.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
151
12
 
 
03.11.2017 07:03:36
21.
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov
157
12
20
 
12.11.2017 07:33:39
22.
Nováková Karolína 26.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
162
12
37
 
10.11.2017 08:54:30
23.
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé
167
12
 
 
07.11.2017 22:54:09
24.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
170
12
27
 
06.11.2017 20:00:04
25.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
197
9
39
 
03.11.2017 06:17:28
26.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
201
9
64
 
03.11.2017 23:45:41
27.
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé
215
9
297
 
02.11.2017 22:34:34
28.
Popova Elizabeth 05.07.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
217
9
352
 
12.11.2017 06:32:01
29.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
228
9
98
 
02.11.2017 16:39:38
30.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
279
9
29
 
11.11.2017 10:58:56
31.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK OAZA Praha
282
9
48
 
10.11.2017 11:00:19
32.
Šafářová Zdena 20.08.2003 TJ Spoje Praha
299
9
35
 
11.11.2017 23:15:03
33.
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha
352
6
536
 
12.11.2017 08:03:28
34.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
394
6
36
 
06.11.2017 10:54:00
35.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
451
6
52
 
01.11.2017 05:06:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
49
25
 
odhlášeno hráčem
11.11.2017 14:20:20
2.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
554
4
273
IS: lhůta 5 dní
13.11.2017 06:59:10
3.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
168
12
 
odhlášeno hráčem
13.11.2017 18:38:45
4.
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha
99
15
247
odhlášeno hráčem
15.11.2017 09:58:29
5.
Krausová Eliška 26.02.1999 Lokomotiva Plzeň
75
20
291
IS: lhůta 5 dní
17.11.2017 12:28:56
6.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
264
9
78
odhlášeno hráčem
17.11.2017 18:46:49
7.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
70
20
 
odhlášeno hráčem
18.11.2017 14:18:24
8.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
85
15
74
odhlášeno pořadatelem
18.11.2017 16:00:32