Datum:
07.-09.03.
Pořadatel:
TK Znojmo (B - 700)
Kódové číslo:
206043
Dvorců+povrch:
2 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v So do 08:00 hod.


Kontaktní osoba:
Wirgler Martin
:
Vídeňská Třída 28
:
66902 Znojmo
Tel. (1):
602456980
E-mail:
mwirgler@seznam.cz
Internet:
www.tkznojmo.cz

Poznámka pořadatele: !!! POZOR ZMĚNA PREZENTACE !!!

Prezentace žen je telefonická (formou sms na tel.: 602456980) už v pátek 6.3.2020 mezi 17:00 - 17:30. Ihned po prezentaci bude provedeno losování, které je veřejné a proběhne na tenisových dvorcích v klubovně TK Znojmo. Vylosovaný hrací plán a rozpis zápasů najdete na www.cztenis.cz nejpozději do 20:00. První zápasy žen budou začínat v sobotu 7.3.2020 od 8:00 hodin.
Děkujeme za pochopení, šetříme váš strávený čas.

Martin Wirgler - TK Znojmo


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
20
35
 
 
23.02.2020 19:15:19
2.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
24.02.2020 19:04:25
3.
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice
71
20
142
 
19.02.2020 17:36:10
4.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
19.02.2020 07:16:07
5.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
15.12.2019 12:10:26
6.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
100
15
86
volná karta
29.02.2020 18:49:06
7.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
115
15
 
 
05.02.2020 10:14:41
8.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
27.01.2020 13:08:43
9.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
05.01.2020 16:11:17
10.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
137
12
64
 
02.01.2020 12:49:16
11.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
154
12
118
 
16.01.2020 11:48:42
12.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
volná karta
01.03.2020 15:25:33
13.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
158
12
128
 
25.02.2020 09:55:21
14.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
01.11.2019 19:43:49
15.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
190
12
62
 
25.02.2020 05:35:49
16.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
201
9
49
 
25.02.2020 13:16:31
17.
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TENIS SLOVÁCKO z.s.
227
9
 
 
04.01.2020 22:54:32
18.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
249
9
234
 
17.01.2020 11:03:33
19.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
282
9
74
 
26.02.2020 10:01:18
20.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
289
9
131
 
26.11.2019 12:06:40
21.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
336
6
190
 
12.12.2019 20:25:10
22.
Kozáková Kristina 08.01.2001 Sokol Lanžhot
368
6
257
 
05.03.2020 09:36:53
23.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
438
6
66
 
22.02.2020 17:29:03
24.
Mikulcová Ester 25.06.2003 TC Brno.
438
6
202
 
25.02.2020 14:31:29
25.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
508
4
118
 
29.01.2020 21:09:57
26.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
561
4
230
 
25.02.2020 20:35:41
27.
Tvrdá Aneta 02.07.2004 TK Znojmo
561
4
195
 
06.03.2020 09:25:39
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
odhlášeno hráčem
11.02.2020 19:42:05
2.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
235
9
207
odhlášeno hráčem
15.02.2020 23:17:22
3.
Kovačková Kristýna 01.10.1998 TK Spartak Jihlava
634
4
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 21:19:49
4.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
194
12
67
odhlášeno hráčem
21.02.2020 19:44:50
5.
Žílová Petra 08.12.2002 TK EZE Olomouc z.s.
378
6
147
odhlášeno hráčem
26.02.2020 14:32:12
6.
Kramolišová Dominika 14.08.2001 Tennis Hill Havířov o.s.
406
6
481
odhlášeno hráčem
27.02.2020 10:36:34
7.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
88
15
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 21:51:09
8.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
205
9
 
IS: kolizní přihláška
29.02.2020 12:00:04
9.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
odhlášeno hráčem
29.02.2020 17:45:19
10.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
449
6
49
odhlášeno hráčem
29.02.2020 18:13:15
11.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
130
12
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 21:37:52
12.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
01.03.2020 08:49:09
13.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
337
6
133
odhlášeno hráčem
01.03.2020 16:32:59
14.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
odhlášeno hráčem
01.03.2020 19:33:26
15.
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát
269
9
335
odhlášeno hráčem
03.03.2020 19:22:54
16.
Kostelníková Petra 30.10.1983 TK Brno Bosonohy,z.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 18:24:41
17.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
201
9
197
odhlášeno hráčem
05.03.2020 07:16:59