Český tenisový svaz
Název:
Lokomotiva Cup
Datum:
09.-12.03.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (B - 600)
Místo konání:
Pod Plynojemem 164, Praha 8
Kódové číslo:
206042
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607 540 815
E-mail:
mirovana@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR !!!
Prezentace v pátek 8.3.2019 na tel. č. 728 270 522 mezi 17.00 - 18.00 hod. - paní Kateřina Hejnová, pouze formou sms, bude potvrzeno OK. Po 18.00 hod. bude provedeno losování, do 20.00 hod. bude los a pořadí zápasů zveřejněno na internetu. Přihlášky do čtyřher budou v sobotu 9.3.2019 do 15.00 hod.
Miroslav Váňa
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žovincová Vendula 15.04.1997 SK HAMR, z.s.
34
30
 
 
25.01.2019 15:07:29
2.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
 
27.01.2019 08:42:49
3.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
20.02.2019 09:41:43
4.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
 
20.02.2019 13:38:18
5.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
29.01.2019 15:01:26
6.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
86
15
 
 
13.02.2019 12:29:01
7.
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny
88
15
 
 
05.02.2019 18:45:13
8.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
89
15
18
 
09.02.2019 10:53:11
9.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
 
13.11.2018 21:09:16
10.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
98
15
27
 
20.12.2018 20:27:19
11.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
 
05.11.2018 09:47:28
12.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
108
15
316
 
12.01.2019 16:33:33
13.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
111
15
25
 
18.01.2019 17:14:47
14.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
 
23.02.2019 10:25:55
15.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
128
12
66
 
18.01.2019 08:51:20
16.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
206
 
19.02.2019 09:47:52
17.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
 
30.11.2018 20:49:48
18.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
135
12
86
 
01.11.2018 15:43:33
19.
Tocháčková Tereza 22.09.1997 TK Ruzyně Praha
137
12
 
 
08.03.2019 17:23:30
20.
Kryčová Tereza 03.03.2001 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
147
12
312
 
09.11.2018 11:06:44
21.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
 
02.11.2018 13:57:38
22.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
156
12
33
volná karta
06.03.2019 20:45:26
23.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
159
12
654
 
19.01.2019 17:48:26
24.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
161
12
 
volná karta
12.11.2018 08:57:39
25.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
 
22.02.2019 20:36:12
26.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
274
9
42
 
27.11.2018 22:42:29
27.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
715
3
83
 
07.11.2018 21:05:05
28.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
776
3
156
 
05.01.2019 21:00:10
29.
Ondrášová Lucia 09.01.1997 LTC Hodonín
843
3
 
 
11.02.2019 10:59:33
30.
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 Lokomotiva Praha
1030
1
 
volná karta
22.02.2019 19:22:16
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
odhlášeno hráčem
13.12.2018 10:21:13
2.
Štětková Klára 14.04.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
471
4
122
odhlášeno hráčem
29.12.2018 20:51:02
3.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
146
12
53
odhlášeno hráčem
10.02.2019 16:32:55
4.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
99
15
52
odhlášeno hráčem
11.02.2019 22:35:05
5.
Kozáková Kristina 08.01.2001 Sokol Lanžhot
897
3
 
odhlášeno hráčem
14.02.2019 09:29:03
6.
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň
148
12
88
odhlášeno hráčem
16.02.2019 15:53:44
7.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
152
12
323
odhlášeno hráčem
16.02.2019 20:03:13
8.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
123
15
 
odhlášeno hráčem
23.02.2019 16:37:01
9.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
odhlášeno hráčem
24.02.2019 11:47:58
10.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
127
12
13
odhlášeno hráčem
24.02.2019 19:35:18
11.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
119
15
 
odhlášeno hráčem
25.02.2019 09:19:43
12.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
120
15
90
odhlášeno hráčem
26.02.2019 12:05:41
13.
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice
185
12
 
odhlášeno hráčem
26.02.2019 23:39:54
14.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
odhlášeno hráčem
28.02.2019 15:29:24
15.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
odhlášeno hráčem
28.02.2019 19:40:50
16.
Bartošová Anežka 14.03.1999 TJ Spoje Praha
266
9
 
odhlášeno hráčem
03.03.2019 09:05:41
17.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
85
15
 
odhlášeno hráčem
03.03.2019 11:24:06
18.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
IS: kolizní přihláška
03.03.2019 12:01:27
19.
Strebkova Mariya 16.08.2001 TCG Karlovy Vary
221
9
135
IS: kolizní přihláška
03.03.2019 12:01:29
20.
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Start Praha-Topolka
278
9
367
odhlášeno hráčem
03.03.2019 16:54:37
21.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
odhlášeno hráčem
04.03.2019 17:33:08
22.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
odhlášeno hráčem
06.03.2019 12:04:45
23.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
odhlášeno hráčem
07.03.2019 07:19:32
24.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
odhlášeno hráčem
07.03.2019 17:46:50
25.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
62
20
 
odhlášeno hráčem
07.03.2019 21:25:43
26.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
30
30
 
odhlášeno hráčem
08.03.2019 12:54:39
27.
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha
631
4
311
odhlášeno hráčem
08.03.2019 14:08:32
28.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
620
4
48
odhlášeno hráčem
08.03.2019 14:39:15
29.
Novotná Karolína 22.12.1997 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
109
15
 
odhlášeno pořadatelem
08.03.2019 17:58:49