Název: | VITÁLNÍ TURNAJ | Pořadatel: | SK Vitality Slezsko o.s. | Datum: | 17.-21.03. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Tomanová Nikola | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hořavková Nicole | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mecová Nikola | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kožušníková Miriam | | | 6:2, 0:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Bazgierová Agáta | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Čecháková Eva | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pospíšilová Denisa | 7:6 (3), 6:1 | | | | |
| | | | | |
Horáčková Gabriela | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sojková Tina | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Popova Elizabeth | 4:6, scr. | | | | |
| | | | | |
Porubská Karolína | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Masaříková Eliška | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Žilinská Sára | | | | | |
| | | | | |
Koplová Tereza | | | | | 6:4, 7:6 (4) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nosková Linda | | scr. | | | |
| | | | | |
Kuriaková Janka | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Slezáková Natálie | | | 3:6, 6:2, 7:6 (3) | | |
| | | | | |
Husáková Regina | 6:2, 6:7 (6), 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vančurová Adéla | | | | | |
| | | | | |
Pánová Karolina | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | |
Švadlenková Tereza | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kareisová Ludmila | | 5:7, 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Wawrzyczková Monika | 6:2, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sisková Anna | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Kurovská Nelly | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:7 (1), 6:3 | | | |
| | | | | |
Kolářová Tereza | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Roman Sikora, Jiří Pytela |
Poznámka pořadatele: Plán hry na neděli 19.3.2017- NB 14:30 hod. čtvrtfinále dvouhry ženy, následuje semifinále dvouhry ženy.
Plán hry na pondělí 20.3.2017 - 9:00 hod. finále dvouhry ženy.
Omluvy pro nemoc: Kostka, Mafková,Kudelová,Šafránková |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Tomanová Nikola | 23 | 30 | Kolářová Tereza | 40 | 25 | Horáčková Gabriela | 46 | 25 | Vančurová Adéla | 71 | 20 | Pánová Karolina | 74 | 20 | Žilinská Sára | 78 | 20 | Pospíšilová Denisa | 83 | 15 | Koplová Tereza | 103 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 202034 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kudelová Martina | 05.07.1999 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Škodáčková Katarína | 03.03.1996 | TCV Strání | Kostka Paulina | 14.11.1998 | SK Vitality Slezsko o.s. | Šafránková Karin | 14.10.1998 | TK TILIA Brno | Jánošíková Jana | 24.10.1997 | SHARK Brno | Mafková Tereza | 23.12.1997 | TK Spartak Jihlava |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kareisová Ludmila | 20.02.2002 | LTK Liberec | Nosková Linda | 17.11.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Bazgierová Agáta | 19.02.2004 | Městský tenisový klub Karviná |
|