Český tenisový svaz
Název:
A2 - Optim tour Milten Cup
Datum:
31.01-04.02.
Pořadatel:
T.K.MILTEN (A - 1000)
Místo konání:
Milten Milovice
Dotace:
20000
Kódové číslo:
206027
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
Sportovní 588
289 23 Milovice
Tel. (1):
775 169 048
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:


MILTEN CUP 2020
Druhý halový turnaj žen tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020
Celková dotace je 20 000 Kč.

Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly nejpozději
ve čtvrtek 30.ledna do 18 hodin !!!

Pokud se hráčka prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------

Kvalifikace:
Prezentace se koná ve čtvrtek 30.ledna do 18 hodin na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráčky z řad náhradnic.
Kvalifikace začíná v pátek 31.ledna v 9.45 hodin osobní prezentací všech
hráček, které se telefonicky prezentovaly o den dříve.

Hlavní soutěž:
Prezentace se koná v pátek 31.ledna do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Turnaj bude probíhat v areálu TK Milten, Sportovní 588, Milovice.

Předběžný plán turnaje:
Sobota 1.února: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 2.února: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 3.února: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 4.února: finále dvouhry

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS !

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
 
19.01.2020 22:28:01
2.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
 
20.01.2020 12:03:05
3.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
 
19.12.2019 16:09:41
4.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
 
09.12.2019 14:02:59
5.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
 
10.01.2020 09:09:35
6.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
47
25
 
 
23.12.2019 09:17:04
7.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
25.11.2019 11:07:31
8.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
05.12.2019 12:11:28
9.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
 
26.11.2019 11:08:35
10.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
24.11.2019 10:18:03
11.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
09.11.2019 20:49:08
12.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
 
02.12.2019 18:26:43
13.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
 
05.11.2019 15:21:13
14.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
67
20
 
 
05.11.2019 19:06:12
15.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
29.12.2019 10:54:36
16.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
01.11.2019 13:36:13
17.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
28.11.2019 07:20:45
18.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
 
12.01.2020 22:09:32
19.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
79
20
76
 
04.12.2019 19:38:53
20.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
 
02.01.2020 09:35:13
21.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
 
15.12.2019 15:57:42
22.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
 
03.01.2020 13:49:15
23.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
11.11.2019 20:11:39
24.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
volná karta
07.01.2020 19:29:24
25.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
volná karta
09.01.2020 22:19:44
26.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
 
04.01.2020 20:34:02
27.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
135
12
20
volná karta ČTS
06.01.2020 08:08:38
28.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
volná karta ČTS
28.12.2019 14:36:42
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
prezentována Q
13.01.2020 20:28:57
2.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
prezentována Q
08.11.2019 17:43:46
3.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
prezentována Q
07.11.2019 01:15:59
4.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
prezentována Q
06.01.2020 14:58:51
5.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
prezentována Q
31.12.2019 09:13:47
6.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
prezentována Q
28.11.2019 17:36:47
7.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
93
15
40
prezentována Q
31.12.2019 21:37:30
8.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
prezentována Q
17.12.2019 11:42:03
9.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
prezentována Q
04.12.2019 10:47:40
10.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
prezentována Q
18.01.2020 19:05:33
11.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
106
15
 
WC prezentována Q
15.01.2020 19:26:40
12.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
WC prezentována Q
29.11.2019 21:35:25
13.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
WC prezentována Q
04.11.2019 08:59:37
14.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
WC prezentována Q
04.01.2020 23:08:01
15.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
146
12
31
prezentována Q
05.12.2019 20:36:45
16.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
222
9
28
prezentována Q
17.01.2020 20:50:43

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
01.11.2019 09:40:41
2.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
 
01.11.2019 12:14:03
3.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
17.01.2020 22:27:22
4.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
01.11.2019 19:45:32
5.
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s.
174
12
197
 
17.01.2020 13:24:51
6.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
194
12
476
 
03.01.2020 18:39:44
7.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
205
9
 
 
03.12.2019 14:44:28
8.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
 
02.01.2020 11:59:12
9.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
20.12.2019 15:09:36
10.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
290
9
68
 
19.01.2020 13:03:16
11.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
1.náhradnice dle CŽn
25.11.2019 20:26:22
12.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
406
6
330
 
31.12.2019 22:19:19
13.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
900
3
170
 
30.11.2019 12:56:10
14.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
pouze čtyřhra
23.01.2020 10:40:30

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
155
12
35
odhlášeno hráčem
20.12.2019 19:57:02
2.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
368
6
108
odhlášeno hráčem
14.01.2020 14:45:45
3.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
14.01.2020 18:39:04
4.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
201
9
197
odhlášeno hráčem
19.01.2020 07:45:35
5.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
117
15
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 13:18:01
6.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
338
6
102
odhlášeno hráčem
21.01.2020 15:35:08
7.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
odhlášeno hráčem
22.01.2020 19:41:39
8.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 19:59:44
9.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
88
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 07:38:42
10.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
odhlášeno hráčem
25.01.2020 15:51:09
11.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
539
4
407
odhlášeno hráčem
25.01.2020 23:04:13
12.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
150
12
80
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:27:03
13.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
odhlášeno hráčem
26.01.2020 23:27:41
14.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
120
15
53
odhlášeno hráčem
27.01.2020 09:10:59
15.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
231
9
59
odhlášeno hráčem
27.01.2020 12:51:43
16.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
355
6
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 20:35:51
17.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
112
15
155
odhlášeno hráčem
27.01.2020 21:04:32
18.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 21:33:01
19.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
333
6
104
odhlášeno pořadatelem
28.01.2020 11:13:40
20.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
265
9
257
odhlášeno hráčem
28.01.2020 17:32:38
21.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
142
12
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 19:10:48
22.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
odhlášeno hráčem
28.01.2020 20:57:37
23.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 22:27:49
24.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
12
71
odhlášeno hráčem
29.01.2020 07:34:36
25.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
219
9
29
odhlášeno pořadatelem
29.01.2020 15:02:38
26.
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM OÁZA Říčany
38
25
 
odhlášeno pořadatelem
29.01.2020 16:06:11
27.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
92
15
165
odhlášeno hráčem
29.01.2020 16:24:23
28.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
130
12
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 22:03:51
29.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 09:06:21
30.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 09:15:31
31.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
123
15
76
odhlášeno hráčem
30.01.2020 16:03:10
32.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 16:26:25