Český tenisový svaz
Název:
TJ Radlice
Datum:
19.-22.01.
Pořadatel:
TJ Radlice (B - 600)
Kódové číslo:
206026
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Braun Tomáš
Holubice 213
25265 Holubice
Tel. (1):
604143702
E-mail:
braun.tomas@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do turnaje v pátek mezi 10-11 na tel.: 604143702 prosím přes SMS.
Následně bude v IS zveřejněn hrací plán a pořadí zápasů na sobotu 19.1.2019.

Tomáš Braun
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
47
25
 
 
12.12.2018 19:56:23
2.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
 
05.01.2019 17:02:12
3.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
 
30.12.2018 11:01:41
4.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
15.12.2018 14:25:01
5.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
 
15.12.2018 20:17:23
6.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
 
02.01.2019 11:51:35
7.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
25.11.2018 12:44:01
8.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
 
29.12.2018 16:28:47
9.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
02.01.2019 11:13:17
10.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
85
15
 
 
28.11.2018 09:46:55
11.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
 
02.01.2019 18:25:53
12.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
 
27.12.2018 13:52:27
13.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
 
02.01.2019 15:25:37
14.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
 
25.11.2018 06:31:22
15.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
123
15
 
 
10.12.2018 18:35:59
16.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
125
12
74
 
01.01.2019 15:12:45
17.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
127
12
13
 
06.11.2018 09:27:59
18.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
206
 
27.12.2018 23:40:49
19.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
 
01.01.2019 23:12:32
20.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
152
12
323
 
07.01.2019 19:13:23
21.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
 
02.11.2018 13:54:37
22.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
159
12
654
 
06.11.2018 18:29:14
23.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
161
12
 
volná karta
12.11.2018 08:56:57
24.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
164
12
11
 
30.12.2018 23:26:19
25.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
volná karta
15.12.2018 16:46:52
26.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
 
02.01.2019 10:24:05
27.
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s.
271
9
80
 
18.01.2019 10:20:47
28.
Slavíčková Markéta 09.01.1995 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
274
9
 
volná karta
25.11.2018 21:00:29
29.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
274
9
42
 
27.11.2018 22:40:49
30.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
 
16.11.2018 20:08:33
31.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
620
4
48
 
19.12.2018 23:21:35
32.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
715
3
83
 
07.11.2018 21:02:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štětková Klára 14.04.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
471
4
122
odhlášeno hráčem
29.12.2018 20:44:28
2.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
odhlášeno hráčem
01.01.2019 13:00:59
3.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
odhlášeno hráčem
02.01.2019 11:24:27
4.
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice
1030
1
382
odhlášeno hráčem
03.01.2019 10:24:41
5.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
200
9
84
odhlášeno hráčem
08.01.2019 21:12:07
6.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
odhlášeno hráčem
09.01.2019 19:21:54
7.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
631
4
214
odhlášeno hráčem
10.01.2019 12:00:36
8.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
403
6
99
odhlášeno hráčem
11.01.2019 20:13:17
9.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
685
4
60
odhlášeno hráčem
11.01.2019 21:35:25
10.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
135
12
86
odhlášeno hráčem
12.01.2019 12:14:19
11.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
odhlášeno hráčem
12.01.2019 13:10:07
12.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
178
12
81
odhlášeno hráčem
12.01.2019 14:13:09
13.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
181
12
58
odhlášeno hráčem
12.01.2019 15:40:08
14.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
odhlášeno hráčem
13.01.2019 10:04:05
15.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
776
3
156
odhlášeno hráčem
13.01.2019 11:39:17
16.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
33
30
613
odhlášeno hráčem
13.01.2019 11:53:02
17.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
228
9
432
odhlášeno hráčem
15.01.2019 19:08:54
18.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
odhlášeno hráčem
15.01.2019 20:51:44
19.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
119
15
 
odhlášeno hráčem
16.01.2019 12:07:27
20.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
odhlášeno hráčem
16.01.2019 17:44:40
21.
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň
148
12
88
odhlášeno hráčem
16.01.2019 19:31:17
22.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
odhlášeno hráčem
16.01.2019 21:17:41
23.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
odhlášeno hráčem
17.01.2019 11:14:53
24.
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha
121
15
152
odhlášeno hráčem
17.01.2019 20:51:27
25.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
471
4
167
odhlášeno pořadatelem
18.01.2019 10:14:29