Datum: |
11.-14.01. |
Pořadatel: |
LTC Tábor 1903 (B - 700) |
Kódové číslo: |
206023 |
Dvorců+povrch: |
3 umělá tráva |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Němcová Pavla |
: |
9. května 697 |
: |
39002 Tábor |
Tel. (1): |
602661989 |
Tel. (3): |
381254483 |
E-mail: |
bkt@bkt.cz |
Poznámka pořadatele: Hlavní rozhodčí: Jan Fuka
Prezentace v pátek 10.1.2020 přes SMS na tel.777 198 349 ( 15-17 Hodin ). V 18:00 losování, poté bude zveřejněn los a program na sobotu.
Adresa haly: Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
64 |
20 |
167 |
|
23.11.2019 20:25:09 |
2. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
80 |
20 |
26 |
|
10.01.2020 09:46:59 |
3. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
15 |
25 |
|
15.12.2019 12:06:46 |
4. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
97 |
15 |
30 |
|
25.11.2019 11:04:28 |
5. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
103 |
15 |
44 |
|
29.12.2019 18:29:59 |
6. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
110 |
15 |
37 |
|
07.01.2020 10:19:04 |
7. |
Kopecká Anna Marie |
24.11.2000 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
115 |
15 |
|
|
01.12.2019 23:07:09 |
8. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
15 |
56 |
|
01.11.2019 09:39:45 |
9. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
120 |
15 |
53 |
|
29.12.2019 00:48:43 |
10. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
124 |
12 |
80 |
|
04.11.2019 08:58:42 |
11. |
Svobodová Adriana |
06.05.2004 |
TK Pelhřimov |
154 |
12 |
118 |
|
02.12.2019 12:47:30 |
12. |
Vondrášková Kristýna |
26.12.1999 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
155 |
12 |
|
|
02.11.2019 13:32:52 |
13. |
Vašková Monika |
07.11.1996 |
LTC Tábor 1903 |
182 |
12 |
|
|
16.12.2019 11:01:45 |
14. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
185 |
12 |
88 |
|
10.11.2019 17:40:34 |
15. |
Rainke Natálie |
18.04.2004 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
210 |
9 |
69 |
|
25.11.2019 21:48:58 |
16. |
Linhová Zuzana |
17.11.1990 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
219 |
9 |
|
|
31.12.2019 13:34:40 |
17. |
Pešková Johana |
23.01.2002 |
TK Horní Měcholupy |
240 |
9 |
122 |
|
21.12.2019 12:52:27 |
18. |
Matušíková Kateřina |
13.09.1998 |
LTC Tábor 1903 |
256 |
9 |
|
volná karta |
31.12.2019 13:35:49 |
19. |
Zýtová Julie |
01.02.2003 |
TK Neridé |
338 |
6 |
39 |
|
30.12.2019 21:00:48 |
20. |
Dufková Nela |
20.11.2004 |
TK Hlinsko |
583 |
4 |
108 |
|
09.01.2020 08:38:37 |
21. |
Basaraba Lenka |
24.01.1977 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
963 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 08:35:45 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Hýsková Karolína |
23.10.2003 |
BLTC Brno |
963 |
1 |
438 |
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 12:34:51 |
2. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
125 |
12 |
65 |
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 11:29:29 |
3. |
Králová Lucie |
27.09.2000 |
F.H.TK Dobřichovice |
142 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 10:36:58 |
4. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
205 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 11:07:18 |
5. |
Brožová Simona |
14.10.1997 |
LTC Humpolec |
142 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
04.01.2020 12:00:03 |
6. |
Hrbková Nicole Victoria |
16.06.2002 |
ŽLTC Brno |
290 |
9 |
68 |
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 12:29:24 |
7. |
Žílová Petra |
08.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
378 |
6 |
147 |
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 16:26:03 |
8. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
73 |
20 |
177 |
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 21:47:54 |
9. |
Šelmátová Kateřina |
23.06.2001 |
TENISCENTRUM HEAD |
285 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2020 11:33:55 |
10. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
164 |
12 |
232 |
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 09:43:35 |
11. |
Husárová Martina |
18.05.1996 |
ITS Tennis Club, z.s. |
355 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 19:39:56 |
12. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
96 |
15 |
8 |
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 19:54:48 |
13. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
91 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 12:38:29 |
14. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
561 |
4 |
99 |
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 07:27:09 |
15. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
112 |
15 |
155 |
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 17:35:20 |
|