Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  05.-08.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Zeminová Markéta
 
 
 
Kalinová Tereza
6:2, 6:4
 
Štruplová Julie
6:1, 6:0
 
Kubíková Lucie Marie
6:1, 6:0
 
Persánová Klára
6:2, 6:2
 
Látalová Adéla
6:3, 6:4
 
Bedrnová Kristýna
6:3, 6:1
 
Ondráčková Nikola
6:2, 6:2
 
Kulhavá Veronika
6:3, 7:6
 
Mauerová Andrea
6:4, 6:3
 
Švadlenková Tereza
3:6, 6:4, 1:0
 
Štětková Klára
7:6, 6:0
 
Ferfecká Valentina
6:4, 7:5
 
Elichová Sára
6:1, 6:2
 
Šafářová Zdena
6:0, 6:1
 
Baďurová Veronika
6:4, 6:1
 
Mitterová Hana
6:2, 6:2
 
Eliášová Zuzana
6:2, 7:6
 
Zámečníková Kristina
6:0, 6:1
 
Leipnerová Anna
scr.
 
Kotrčová Eliška
6:7, 6:0, 1:0
 
 
6:4, 6:0
 
Dejnožková Tereza
 
Bohatová Zuzana
5:7, 6:2, 1:0
 
Dvořáková Kristýna
2:6, 6:4, 1:0
 
Sváčková Veronika
6:1, 6:2
 
Martincová Julie
6:4, 4:6, 1:0
 
Sedláková Barbora
6:2, 6:0
 
Flašarová Zuzana
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Kopecká Anna Marie
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: NEREG. HRÁČ : ŠVADLENKOVÁ TEREZA - LTC PARDUBICE 12BB, REGISTRACE V ŘÍZENÍ
Počet účastníků29
NasazeníBH
Zeminová Markéta 10115
Kopecká Anna Marie 12912
Dejnožková Tereza 14512
Ondráčková Nikola 15112
Bohatová Zuzana 15512
Baďurová Veronika 16112
Bedrnová Kristýna 16312
Šafářová Zdena 16412
Kategorie : 5Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 202021

Baďurová Veronika - Zeminová Markéta
 
Mauerová Andrea - Persánová Klára
7:6, 6:1
 
Zámečníková Kristina - Štruplová Julie
scr.
 
Kulhavá Veronika - Ondráčková Nikola
6:2, 1:6, 1:0
 
Ferfecká Valentina - Leipnerová Anna
4:6, 6:1, 1:0
 
Kalinová Tereza - Mitterová Hana
6:1, 6:3
 
Elichová Sára - Kotrčová Eliška
6:1, 6:0
 
Bohatová Zuzana - Kubíková Lucie Marie
6:2, 6:2
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Zeminová Markéta 10115
Ondráčková Nikola 15112
Bohatová Zuzana 15512
Baďurová Veronika 16112
Kubíková Lucie Marie 17812
Kulhavá Veronika 2159
Ferfecká Valentina 3806
Kalinová Tereza 4594
Kategorie : 5Součet BH: 82
Kódové číslo akce: 204021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Menclová Dominika13.04.1996TK Lomnice n.Pop.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bohatová Zuzana15.04.2001TJ Sokol Vysočany
Dejnožková Tereza17.07.2002SK HAMR, z.s.
Šafářová Zdena20.08.2003I.ČLTK Praha
Švadlenková Tereza25.06.1999LTC Pardubice
Látalová Adéla20.02.2005SK HAMR, z.s.
Bedrnová Kristýna06.09.2001TC VŠ Praha
Štruplová Julie16.11.2004Severočeská tenisová o.s.
Kubíková Lucie Marie04.09.2003TK Neridé