Český tenisový svaz
Název:
Optim Tour - Milten Cup
Datum:
02.-06.02.
Pořadatel:
T.K.MILTEN (A - 800)
Místo konání:
Milovice, Sportovní
Dotace:
20000
Kódové číslo:
206021
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zohner Tobias
Sportovní 588
289 24 Milovice
Tel. (1):
724 417 037
E-mail:
tobias.zohner@jakimic.com

Poznámka pořadatele:

MILTEN CUP 2018
Druhý halový turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2018
Celková dotace je 20 000 Kč.

Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Jan Struž – 603 417 797

Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly
nejpozději ve čtvrtek 1.února do 18 hodin !!

Kvalifikace:
Prezentace se koná telefonicky ve čtvrtek 1.února od 16-18 hodin.
Osloveni budou případně i hráčky z řad náhradnic.
Kvalifikace začíná v pátek 3.února v 10 hodin prezentací všech hráček.

Hlavní soutěž:
Prezentace proběhne telefonicky v pátek 2.února od 15-17 hodin.
SMS budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
Pokud se hráčka prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
Turnaj bude probíhat v areálu TK Milten, Sportovní 588, Milovice.

Předběžný plán turnaje:
Sobota 3.února: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 4.února: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 5.února: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 6.února: finále dvouhry

Finanční odměny:
Viítězka dvouhry – 7 000 Kč
Finalistka dvouhry – 4 000 Kč
Semifinalistky dvouhry – 2000 Kč
Vítězky čtyřhry (pár) – 3 400 Kč
Finalistky čtyřhry (pár) – 1 600 Kč

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
23
30
 
 
19.12.2017 09:11:37
2.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
25
30
 
 
01.11.2017 11:56:23
3.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
29
30
 
 
07.01.2018 11:32:21
4.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
37
25
5
 
21.01.2018 08:28:56
5.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
40
25
 
 
04.11.2017 19:24:55
6.
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s.
43
25
 
 
22.11.2017 22:37:54
7.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
52
25
 
 
03.11.2017 17:03:39
8.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
56
20
 
 
08.01.2018 14:20:29
9.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
62
20
72
 
14.01.2018 14:26:05
10.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
66
20
136
 
12.12.2017 20:24:32
11.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
67
20
181
 
06.11.2017 18:44:56
12.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
68
20
 
 
12.12.2017 13:02:52
13.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
70
20
 
 
04.01.2018 19:40:32
14.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
77
20
22
 
06.01.2018 14:49:32
15.
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s.
80
20
307
 
24.12.2017 10:12:40
16.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
20
 
 
01.11.2017 12:58:39
17.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
86
15
41
 
01.11.2017 08:27:01
18.
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň
88
15
 
 
20.01.2018 15:08:42
19.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
90
15
15
 
22.01.2018 13:00:15
20.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha
91
15
18
 
18.12.2017 09:46:19
21.
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny
104
15
717
volná karta
08.11.2017 09:15:42
22.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
106
15
10
 
01.12.2017 12:47:36
23.
Křížová Kateřina 12.12.1999 TK Neridé
110
15
240
volná karta
11.01.2018 21:56:09
24.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
123
15
8
 
02.01.2018 11:20:57
25.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
149
12
31
volná karta ČTS
05.01.2018 12:52:46
26.
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha
160
12
34
volná karta ČTS
03.12.2017 11:25:18
27.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
166
12
9
 
19.11.2017 11:58:23
28.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
271
9
7
 
22.01.2018 09:05:24
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
97
15
88
prezentována do kvalifikace
04.01.2018 15:11:10
2.
Brůchová Lenka 22.04.1993 LTC Mladá Boleslav o.s.
99
15
 
prezentována do kvalifikace
17.01.2018 10:27:51
3.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
111
15
168
prezentována do kvalifikace
14.12.2017 10:48:22
4.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
115
15
28
prezentována do kvalifikace
02.11.2017 10:58:55
5.
Szmit Karolina 05.03.1999 Severočeská tenisová o.s.
140
12
 
 
08.01.2018 19:00:41
6.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
151
12
 
prezentována do kvalifikace
03.11.2017 06:24:01
7.
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice
156
12
275
prezentována do kvalifikace
16.01.2018 12:53:05
8.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
168
12
22
prezentována do kvalifikace
21.12.2017 01:38:55
9.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
170
12
27
prezentována do kvalifikace
30.12.2017 22:22:15
10.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
188
12
33
prezentována do kvalifikace
31.01.2018 14:45:57
11.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
201
9
64
prezentována do kvalifikace
03.11.2017 23:51:11
12.
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé
215
9
297
prezentována do kvalifikace
09.11.2017 12:02:29
13.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
323
6
21
prezentována do kvalifikace
01.01.2018 22:06:20
14.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
394
6
36
prezentována do kvalifikace
25.11.2017 19:18:48
15.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
451
6
52
prezentována do kvalifikace
08.11.2017 16:20:32
16.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé
493
4
13
prezentována do kvalifikace
03.12.2017 12:11:03

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha
382
6
76
 
06.11.2017 17:23:36
2.
Kučerová Martina 20.12.2001 BLTC Brno
464
4
 
 
07.01.2018 16:43:48
3.
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha
475
4
194
 
20.01.2018 21:49:52
4.
Ivandič Renata 26.09.1998 ITS Tennis Club, z.s.
554
4
 
 
09.01.2018 11:22:03
5.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1031
1
87
 
23.12.2017 23:02:15
6.
Barnes Katherine 29.08.2001 TK PTA Kolín
153
12
230
prezentována do kvalifikace
25.01.2018 14:30:55
7.
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha
201
9
 
 
31.01.2018 16:53:57

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
288
9
47
odhlášeno hráčem
26.12.2017 21:50:43
2.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
25
odhlášeno hráčem
09.01.2018 09:05:33
3.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
433
6
216
odhlášeno hráčem
17.01.2018 20:28:09
4.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
731
3
85
odhlášeno hráčem
19.01.2018 11:19:43
5.
Mervartová Michaela 18.12.2002 TK Česká Skalice
509
4
371
odhlášeno hráčem
19.01.2018 17:00:10
6.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
251
9
106
odhlášeno hráčem
21.01.2018 10:51:27
7.
Dudláková Dagmar 22.10.1990 TCG Karlovy Vary
28
30
 
odhlášeno hráčem
23.01.2018 11:34:35
8.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
197
9
39
odhlášeno hráčem
23.01.2018 12:23:08
9.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
31
30
 
odhlášeno hráčem
23.01.2018 16:35:36
10.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
17
odhlášeno hráčem
23.01.2018 17:56:14
11.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2018 15:48:59
12.
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s.
82
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2018 20:41:08
13.
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary
162
12
37
odhlášeno hráčem
25.01.2018 11:05:29
14.
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov
157
12
20
odhlášeno hráčem
26.01.2018 09:42:07
15.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
897
3
79
odhlášeno hráčem
26.01.2018 10:11:46
16.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
93
15
30
odhlášeno hráčem
26.01.2018 21:05:45
17.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
279
9
29
odhlášeno hráčem
27.01.2018 09:25:51
18.
Husáková Regina 18.01.1990 TK Neridé
178
12
 
odhlášeno hráčem
27.01.2018 11:17:45
19.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK OAZA Praha
282
9
48
odhlášeno hráčem
27.01.2018 12:56:11
20.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
47
25
 
odhlášeno hráčem
27.01.2018 17:39:10
21.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
53
20
 
odhlášeno hráčem
28.01.2018 17:39:15
22.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
116
15
43
odhlášeno hráčem
29.01.2018 11:25:23
23.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
236
9
24
odhlášeno hráčem
29.01.2018 21:39:30
24.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
299
9
35
odhlášeno hráčem
30.01.2018 14:01:54
25.
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha
42
25
 
odhlášeno hráčem
30.01.2018 14:25:17
26.
Krausová Eliška 26.02.1999 Lokomotiva Plzeň
75
20
291
odhlášeno hráčem
31.01.2018 09:54:26
27.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
180
12
553
odhlášeno hráčem
31.01.2018 10:18:44
28.
Kudelová Martina 05.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
20
112
odhlášeno pořadatelem
31.01.2018 10:50:33
29.
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha
30
30
70
odhlášeno pořadatelem
31.01.2018 11:13:48
30.
Třešková Tereza 04.04.1998 SK HAMR, z.s.
1031
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2018 14:11:52
31.
Machová Petra 16.02.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
554
4
12
odhlášeno hráčem
31.01.2018 20:01:11
32.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
145
12
40
odhlášeno hráčem
31.01.2018 20:08:01
33.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
12
60
odhlášeno hráčem
31.01.2018 21:02:40
34.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
64
20
326
odhlášeno hráčem
01.02.2018 06:48:46
35.
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha
99
15
247
odhlášeno hráčem
01.02.2018 09:28:37
36.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
147
12
 
odhlášeno hráčem
01.02.2018 10:01:27
37.
Krtková Rudnická Růžena 12.12.1986 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek
122
15
 
odhlášeno hráčem
01.02.2018 13:00:17
38.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
57
20
141
odhlášeno hráčem
01.02.2018 16:08:34
39.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
134
12
243
odhlášeno pořadatelem
01.02.2018 17:09:08
40.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
72
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2018 17:22:21
41.
Kvochová Kristýna 05.02.2000 TO SK Mělník
162
12
307
odhlášeno pořadatelem
01.02.2018 17:22:57
42.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
168
12
 
odhlášeno pořadatelem
01.02.2018 17:35:18
43.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
89
15
442
odhlášeno hráčem
01.02.2018 17:47:49