Český tenisový svaz
Název:
A1 - Optim Tour
Datum:
03.-07.01.
Pořadatel:
TO SK Mělník (A - 900)
Kódové číslo:
206019
Dvorců + povrch:
3 play it
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Šátral Jan
Pražská 3405
276 01 Mělník
Tel. (1):
603 816 523
E-mail:
satraljan@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

POHÁR MĚSTA MĚLNÍKA 2020
První halový turnaj žen tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020
Celková dotace je 20 000 Kč.
Startovné:kvalifikace 500kč,hl.soutěž 900kč.

Turnaj bude probíhat v areálu TO SK Mělník, Pražská 3405
Povrch: 3 dvorce s umělou antukou- playrite
Doporučujeme sportovní obuv na antuku s výrazným vzorkem.

Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing.Jan Šátral – 603 816 523

-----------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly nejpozději
ve ČTVRTEK 2.ledna do 18 hodin, kdy je uzávěrka turnaje !!!

Pokud se hráčka prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
----------------------------------------------------------------------------

KVALIFIKACE:
Prezentace se koná telefonicky formou SMS ve čtvrtek 2.ledna do 18 hodin.
Osloveni budou poté případně i hráčky z řad náhradnic.
Kvalifikace začíná v pátek 3.ledna v 9:45 hodin osobní prezentací všech hráček.
Potom proběhne rozlosování kvalifikace a v 10h začneme hrát.

HLAVNÍ SOUTĚŽ:
Prezentace proběhne telefonicky formou SMS v pátek 3.ledna do 17 hodin.
SMS budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Možnost rozehrávky na kvalifikaci v pátek od 9:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
 
24.12.2019 09:54:20
2.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
 
19.12.2019 16:09:17
3.
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM OÁZA Říčany
38
25
 
 
23.12.2019 12:28:26
4.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
 
15.12.2019 19:44:16
5.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
01.11.2019 10:44:18
6.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
47
25
 
 
03.11.2019 16:53:37
7.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
 
08.12.2019 18:48:24
8.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
14.11.2019 10:25:49
9.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
15.12.2019 09:55:50
10.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
 
23.12.2019 11:39:38
11.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
24.11.2019 10:17:49
12.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
60
20
306
 
28.11.2019 17:40:30
13.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
09.11.2019 20:48:24
14.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
 
11.11.2019 15:30:24
15.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
67
20
 
 
05.11.2019 19:05:58
16.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
 
 
17.11.2019 14:36:30
17.
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice
71
20
142
 
15.12.2019 17:35:26
18.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
05.11.2019 23:08:03
19.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
01.11.2019 13:35:46
20.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
28.11.2019 07:19:10
21.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
10.12.2019 13:05:06
22.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
 
15.12.2019 15:57:14
23.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
07.11.2019 01:15:13
24.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
volná karta
05.11.2019 19:04:45
25.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
11.11.2019 20:10:33
26.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
volná karta ČTS
04.12.2019 10:44:41
27.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
volná karta
15.12.2019 15:56:46
28.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
219
9
29
volná karta ČTS
14.12.2019 22:11:39
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
79
20
76
prezentace
04.12.2019 19:37:26
2.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
prezentace
02.12.2019 15:43:58
3.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
prezentace
03.12.2019 13:47:12
4.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
prezentace
08.11.2019 17:43:03
5.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
prezentace
28.11.2019 17:34:09
6.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
93
15
40
volná karta ČTS prez
07.12.2019 14:22:25
7.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
prezentace
08.11.2019 08:29:37
8.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
100
15
86
prezentace
21.12.2019 22:40:36
9.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
prezentace
12.12.2019 12:42:08
10.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
prezentace
16.12.2019 17:30:00
11.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
prezentace
29.11.2019 21:34:53
12.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
120
15
53
prezentace
18.12.2019 19:37:17
13.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
volná karta prez.
27.11.2019 15:58:52
14.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
volná karta prez.
22.11.2019 09:13:30
15.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
222
9
28
prezentace
11.12.2019 14:21:09
16.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
volná karta ČTS prez
07.12.2019 14:44:12

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
112
15
155
 
29.11.2019 17:46:35
2.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
01.11.2019 09:38:36
3.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
12
71
 
08.11.2019 07:11:50
4.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
 
01.11.2019 12:13:31
5.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
150
12
80
 
20.12.2019 16:23:54
6.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
16.12.2019 19:10:35
7.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
01.11.2019 08:58:47
8.
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s.
174
12
197
 
06.12.2019 18:20:36
9.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
 
22.12.2019 19:45:08
10.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
 
20.11.2019 14:36:52
11.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
194
12
476
 
17.12.2019 15:44:27
12.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
231
9
59
 
08.11.2019 20:47:16
13.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
240
9
122
 
19.12.2019 09:18:48
14.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
20.12.2019 15:06:33
15.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
285
9
 
 
14.12.2019 14:16:36
16.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
290
9
203
 
01.11.2019 11:34:18
17.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
298
9
138
 
15.12.2019 19:33:09
18.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 Slavoj Stod
368
6
184
 
26.11.2019 18:09:46
19.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
963
1
241
 
02.11.2019 08:34:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
438
6
66
odhlášeno hráčem
18.12.2019 14:04:21
2.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
449
6
49
odhlášeno hráčem
19.12.2019 13:04:37
3.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
561
4
99
odhlášeno hráčem
21.12.2019 22:18:17
4.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
265
9
257
odhlášeno hráčem
22.12.2019 21:25:10
5.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
92
15
165
odhlášeno hráčem
25.12.2019 15:32:14
6.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 17:42:11
7.
Kolowrotkiewicz Jowana 23.06.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 18:57:20
8.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
50
25
4
odhlášeno hráčem
27.12.2019 19:07:09
9.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
odhlášeno hráčem
28.12.2019 10:37:12
10.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
205
9
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 11:49:50
11.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
123
15
76
odhlášeno hráčem
29.12.2019 19:57:58
12.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 13:00:00
13.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
355
6
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 14:20:31
14.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
odhlášeno hráčem
30.12.2019 14:54:31
15.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
130
12
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 21:38:16
16.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
31.12.2019 16:20:33
17.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
odhlášeno hráčem
31.12.2019 22:17:02
18.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
odhlášeno hráčem
01.01.2020 12:03:08
19.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
88
15
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 12:40:51
20.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
odhlášeno hráčem
01.01.2020 13:53:37
21.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
odhlášeno hráčem
02.01.2020 07:18:38