Název: |
A1 OPTIM TOUR Šnajdr stavby Cup 2021 |
Datum: |
08.-12.01. |
Pořadatel: |
TO SK Mělník (A - 900) |
Místo konání: |
SK Mělník |
Dotace: |
20 |
Kódové číslo: |
206018 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 09:30 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Šátral Jan |
Pražská 3405 | |
276 01 Mělník | |
Tel. (1): |
603 816 523 |
E-mail: |
satraljan@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebestová Ivana | 04.03.2001 | TK ARBREX-OSTRAVA | 26 |
25 |
23.11.2020 20:55:48 |
||
2. |
Kučmová Aneta | 23.05.2000 | TK AGROFERT Prostějov | 31 |
25 |
19.11.2020 10:20:36 |
||
3. |
Štruplová Julie | 16.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 39 |
20 |
6 |
28.12.2020 23:26:29 |
|
4. |
Nováková Karolína | 26.10.2002 | TK Slavia Plzeň | 40 |
20 |
52 |
06.11.2020 12:20:01 |
|
5. |
Kuchařová Michaela | 21.11.2001 | SK JC Sport Opava | 46 |
20 |
01.12.2020 16:58:44 |
||
6. |
Pektorová Hana | 12.02.1997 | TC Bajda Kroměříž | 47 |
20 |
22.12.2020 21:46:56 |
||
7. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 51 |
20 |
20 |
12.12.2020 14:06:14 |
|
8. |
Horáková Petra | 26.09.2001 | TK Zlín | 53 |
20 |
24.11.2020 21:08:41 |
||
9. |
Pokorná Barbora | 09.11.2001 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 58 |
15 |
04.11.2020 09:29:54 |
||
10. |
Vajsejtlová Tereza | 02.03.2002 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 59 |
15 |
141 |
05.12.2020 09:22:48 |
|
11. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 63 |
15 |
28 |
21.11.2020 23:49:47 |
|
12. |
Dohnalová Rozálie | 25.07.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 65 |
15 |
88 |
12.12.2020 19:03:23 |
|
13. |
Slivová Markéta | 27.10.1997 | Slavoj Český Brod | 77 |
15 |
23.11.2020 19:07:46 |
||
14. |
Heinzová Izabela | 11.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 79 |
15 |
384 |
20.11.2020 15:08:34 |
|
15. |
Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | 84 |
15 |
23.11.2020 15:56:38 |
||
16. |
Kalousková Sylvie | 08.10.2002 | SK Aritma Praha | 98 |
12 |
434 |
10.12.2020 12:03:41 |
|
17. |
Hejtmánková Sára | 17.03.2004 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 122 |
12 |
25 |
22.11.2020 18:06:51 |
|
18. |
Drukerová Liliana Tucky | 28.07.2002 | Sokol Říčany | 125 |
12 |
71 |
01.11.2020 14:33:29 |
|
19. |
Mihoková Petra | 04.11.2004 | TCG Karlovy Vary | 128 |
12 |
33 |
29.11.2020 16:46:31 |
|
20. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 148 |
9 |
37 |
30.11.2020 14:49:20 |
|
21. |
Hranáčová Kristýna | 20.03.2004 | TK Most | 161 |
9 |
19 |
28.11.2020 23:05:47 |
|
22. |
Damašková Kristýna | 21.07.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. | 181 |
9 |
66 |
01.11.2020 16:20:49 |
|
23. |
Michálková Barbora | 03.04.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 248 |
6 |
29 |
01.12.2020 13:36:21 |
|
24. |
Poláková Tereza | 15.06.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 268 |
6 |
58 |
04.12.2020 10:13:42 |
|
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | 454 |
4 |
113 |
25.12.2020 14:11:58 |
|
2. |
Bláhová Ema Albína | 15.09.2003 | Slavoj Český Brod | 575 |
3 |
84 |
09.12.2020 19:35:16 |
|
3. |
volná karta | volná karta |
||||||
4. |
volná karta | volná karta |
||||||
5. |
volná karta | volná karta |
||||||
6. |
volná karta | volná karta |