Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  03.-06.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Lamiová Klára
 
 
 
Tocháčková Tereza
1:6, 6:4, 1:0
 
Štětková Klára
6:0, 7:5
 
Kubíková Lucie Marie
6:0, 4:6, 1:0
 
Michálková Barbora
6:3, 7:5
 
Brožová Simona
6:4, 4:6, 1:0
 
Hranáčová Kristýna
6:3, 6:2
 
Bohatová Zuzana
6:3, 6:4
 
Kulichová Adéla
6:3, 6:2
 
Pešková Johana
6:1, 6:1
 
Kalousková Sylvie
6:2, 6:1
 
Sedláková Barbora
6:0, 6:0
 
Michálková Tereza
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Bezdíčková Hana
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: NEDĚLE SEMI V 10
Počet účastníků14
NasazeníBH
Lamiová Klára 9215
Bezdíčková Hana 11215
Kubíková Lucie Marie 12015
Kalousková Sylvie 12512
Bohatová Zuzana 13412
Tocháčková Tereza 13612
Brožová Simona 14212
Sedláková Barbora 17812
Kategorie : 5Součet BH: 105
Kódové číslo akce: 202018

Lamiová Klára - Bezdíčková Hana
 
 
 
Sedláková Barbora - Pešková Johana
6:3, 6:0
 
Michálková Barbora - Michálková Tereza
6:3, 6:3
 
Brožová Simona - Tocháčková Tereza
7:6, 7:5
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Kubíková Lucie Marie - Bohatová Zuzana
 
Poznámka pořadatele: PŘEDKOLO DNES , ZBYTEK ZÍTRA
Počet dvojic5
NasazeníBH
Lamiová Klára 9215
Bezdíčková Hana 11215
Kubíková Lucie Marie 12015
Bohatová Zuzana 13412
Tocháčková Tereza 13612
Brožová Simona 14212
Sedláková Barbora 17812
Pešková Johana 2409
Kategorie : 5Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 204018

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zemanová Ema19.08.2002SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bezdíčková Hana18.06.2001DTK Skuteč
Michálková Tereza06.04.2002Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Pešková Johana23.01.2002SK OAZA Praha
Bohatová Zuzana15.04.2001TJ Sokol Vysočany
Hranáčová Kristýna20.03.2004Severočeská tenisová o.s.
Kubíková Lucie Marie04.09.2003TK Neridé
Michálková Barbora03.04.2006LTC Mladá Boleslav z.s.