Název: |
ITS Tennis Academy Olomouc |
Datum: |
21.-22.12. |
Pořadatel: |
ITS Tennis Club, z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
206017 |
Dvorců+povrch: |
4 koberec |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 16:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Pumprla Jiří |
: |
Na střelnici 42 |
: |
779 00 Olomouc |
Tel. (1): |
773192043 |
E-mail: |
pumprla@itstenis.cz |
Poznámka pořadatele:
Dvouhra se bude hrát na dva vítězné sety, třetí set super tibreak, bez pravidla NO-AD.
Čtyřhra také dva vítězné sety, třetí set super tibreak, platí zde NO-AD.
Pořadí zápasů na neděli 21.12.
9:00 Pumprla, Hrachovec, Dillenz, Kadláček, Hrabec, Nebojsa
10:30 Rumler, Babiencuc, Viktorinová, Heinzová, Břečková, Škrabalová, Sisková, Urbanová
11:30 Čižmářová, Kuncková
Před čtyřhrou proběhne mužské i ženské semifinále.
Hráči kteří hrají pouze čtyřhru N.B. 13:00. Pro lepší info volejte od 12:30.
N.B. 15:00 Kuncková,
Pro lepsší nfo o časech utkání volejte 773192043 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kuncková Martina |
15.04.2001 |
ŽLTC Brno |
148 |
12 |
134 |
|
10.11.2019 13:46:11 |
2. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
164 |
12 |
232 |
|
21.11.2019 09:27:31 |
3. |
Sisková Kateřina |
20.02.1974 |
Jiskra Otrokovice |
183 |
12 |
|
|
13.11.2019 21:47:23 |
4. |
Krahulíková Tereza |
16.08.2003 |
I.NTC Olomouc |
201 |
9 |
197 |
|
05.11.2019 13:25:25 |
5. |
Budinová Simona |
01.07.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
223 |
9 |
309 |
|
03.11.2019 15:18:09 |
6. |
Čižmářová Denisa |
24.07.2000 |
TK Zlín |
227 |
9 |
|
|
10.12.2019 22:31:18 |
7. |
Benešová Nicol |
16.09.2004 |
SK JC Sport Opava |
298 |
9 |
138 |
|
02.12.2019 07:33:23 |
8. |
Neumannová Nikola |
04.10.1999 |
HTK Třebíč |
431 |
6 |
|
|
09.11.2019 16:18:19 |
9. |
Škrabalová Gabriela |
31.10.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
469 |
4 |
149 |
|
07.12.2019 14:22:11 |
10. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
561 |
4 |
99 |
|
03.11.2019 10:58:01 |
11. |
Slívová Michaela |
18.09.1997 |
TC Holešov, o.s. |
561 |
4 |
|
|
19.11.2019 20:53:14 |
12. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
963 |
1 |
73 |
|
10.11.2019 21:35:23 |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Viktorinová Eliška |
24.03.2005 |
ITS Tennis Club, z.s. |
652 |
4 |
100 |
|
15.11.2019 18:36:41 |
2. |
Kučerová Nathaly |
17.08.2003 |
SK Véska |
963 |
1 |
|
|
09.11.2019 17:47:41 |
3. |
Sasinka Victoria |
14.11.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
963 |
1 |
101 |
|
13.11.2019 16:28:07 |
4. |
Szkorupová Aneta |
07.08.2002 |
ITS Tennis Club, z.s. |
963 |
1 |
380 |
|
13.11.2019 19:05:45 |
5. |
Vyroubalová Adéla |
17.09.2005 |
Pašťa tenis, z.s. |
963 |
1 |
383 |
|
04.12.2019 20:28:43 |
6. |
Škodáčková Katarína |
03.03.1996 |
TCV Strání |
963 |
1 |
|
|
09.12.2019 22:50:15 |
7. |
Ivanová Lucie |
07.07.2004 |
I.ČLTK Praha |
963 |
1 |
162 |
|
10.12.2019 11:54:24 |
8. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
963 |
1 |
|
|
20.12.2019 17:17:02 |
9. |
Břečková Nikola |
14.07.2001 |
ITS Tennis Club, z.s. |
40 |
25 |
|
|
20.12.2019 17:46:25 |
10. |
Pichrtová Rebeka |
16.07.2003 |
ITS Tennis Club, z.s. |
963 |
1 |
|
|
20.12.2019 17:50:30 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Heidekerová Lenka |
27.02.2002 |
TK Vyškov |
963 |
1 |
373 |
odhlášeno hráčem |
04.12.2019 17:26:59 |
2. |
Jusková Dagmar |
22.04.2004 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
419 |
6 |
186 |
odhlášeno hráčem |
08.12.2019 19:46:55 |
3. |
Žílová Petra |
08.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
378 |
6 |
147 |
odhlášeno hráčem |
10.12.2019 13:50:02 |
4. |
Güttlerová Viktorie |
25.05.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
963 |
1 |
116 |
odhlášeno hráčem |
11.12.2019 10:38:48 |
5. |
Kareisová Ludmila |
20.02.2002 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
525 |
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 10:34:01 |
6. |
Krejčí Kateřina |
10.03.2002 |
ŽLTC Brno |
561 |
4 |
230 |
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 20:04:44 |
7. |
Jantačová Elen |
16.08.2005 |
TJ Brno-Komín |
336 |
6 |
190 |
odhlášeno hráčem |
18.12.2019 11:02:59 |
8. |
Odleváková Zuzana |
10.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
107 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2019 19:17:33 |
9. |
Kulhánková Markéta |
23.09.2001 |
TK Gymnázium Uničov |
963 |
1 |
296 |
odhlášeno hráčem |
19.12.2019 07:51:35 |
10. |
Šafářová Zdena |
20.08.2003 |
I.ČLTK Praha |
155 |
12 |
52 |
odhlášeno pořadatelem |
19.12.2019 14:02:48 |
11. |
Němcová Veronika |
23.01.1982 |
ITS Tennis Club, z.s. |
809 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
20.12.2019 12:53:38 |
12. |
Jelínková Anna |
31.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
963 |
1 |
168 |
odhlášeno pořadatelem |
20.12.2019 12:53:50 |
|