Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lokomotiva Cup
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  20.-23.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Maříková Michaela
 
 
 
Jungwirthová Tereza
6:2, 6:1
 
Česalová Nelly
4:2, scr.
 
Smutná Martina
6:1, 6:2
 
Hlaváčová Kristýna
6:3, 6:1
 
Krtková Rudnická Růžena
6:4, 6:0
 
Baďurová Veronika
6:1, 6:4
 
Zeminová Markéta
3:6, 6:3, 6:0
 
Dibáková Ingrid
6:2, 6:1
 
Valoušková Eliška
1:6, 6:3, 6:1
 
Zýtová Julie
6:1, 1:6, 6:4
 
Králová Lucie
6:3, 6:1
 
Havlíčková Beáta
6:1, 6:1
 
Mamicová Kristýna
6:3, 6:3
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:0, 6:0
 
Vlčková Karolína
6:2, 6:4
 
Richterová Šárka
7:6 (3), 6:1
 
Machová Petra
6:2, 6:2
 
Dejnožková Tereza
2:6, 6:1, 6:2
 
Neradová Kamila
6:2, 6:1
 
Kulhánková Aneta
6:4, 6:2
 
Němcová Eliška
6:2, 4:6, 6:2
 
Slivová Markéta
6:3, 6:2
 
Malíková Klára
6:7 (5), 6:1, 4:2, scr.
 
Cmarová Lucie
6:2, 6:2
 
Horálková Veronika
6:0, 6:1
 
Třešková Tereza
6:4, 6:3
 
Pokorná Barbora
6:4, 3:6, 6:2
 
Vašíčková Adéla
7:5, 6:3
 
Vejdovcová Tereza
6:0, 6:1
 
Křtěnová Sonja
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Miroslav Váňa 607540815
Poznámka pořadatele: Program na sobotu 20.1.2018: 9.00: Jungwithová - Jandová; Smutná - Hlaváčová; Krtková Rudnická - Baďurová; Zeminová - Dibáková 10.00: Valoušková - Zýtová; Králová - Havlíčková; Mamicová - Sirotková; Vlčková - Richterová 11.00: Machová - Dejnožková; Neradová - Kulhánková; Němcová - Slivová; Malíková - Cmarová 12.30: Horálková - Třešková; Pokorná - Vašíčková; Vejdovcová - Křtěnová; Maříková - .... Možnost rozehrávky od 8:30. Přihlášky do čtyřhry do 14.00.
Počet účastníků31
NasazeníBH
Maříková Michaela 5225
Křtěnová Sonja 5320
Slivová Markéta 7020
Zeminová Markéta 7220
Sirotková Šarlota Sofie 7720
Malíková Klára 8020
Baďurová Veronika 8120
Vlčková Karolína 11515
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 202015

Maříková Michaela - Slivová Markéta
 
 
 
Krtková Rudnická Růžena - Černohlávková Vendula
scr.
 
Richterová Šárka - Vašíčková Adéla
6:2, 6:2
 
 
2:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Vlčková Karolína - Sirotková Šarlota Sofie
 
 
6:4, 6:2
 
Mamicová Kristýna - Dibáková Ingrid
 
 
6:4, 6:7 (4), 1:0 (10)
 
Hlaváčová Kristýna - Stuchlá Karolína
 
 
6:3, 6:2
 
Němcová Eliška - Baďurová Veronika
 
Valoušková Eliška - Jungwirthová Tereza
4:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Havlíčková Beáta - Machová Petra
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Zeminová Markéta - Malíková Klára
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Maříková Michaela 5225
Slivová Markéta 7020
Zeminová Markéta 7220
Sirotková Šarlota Sofie 7720
Malíková Klára 8020
Baďurová Veronika 8120
Stuchlá Karolína 9515
Vlčková Karolína 11515
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 204015

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Markvartová Anna28.04.2000TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stuchlá Karolína24.02.1994LTK Liberec
Černohlávková Vendula21.08.1985Top Tennis Academy