Český tenisový svaz
Název:
Lokomotiva Cup
Datum:
20.-23.01.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (B - 600)
Kódové číslo:
206015
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607540815
E-mail:
mirovana@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
52
25
0
 
03.11.2017 17:02:44
2.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
17
 
06.11.2017 20:56:22
3.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
72
20
0
 
01.11.2017 08:53:19
4.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
20
0
 
01.11.2017 12:57:56
5.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
115
15
28
 
02.11.2017 10:58:44
6.
Jandová Nelly 11.08.1999 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
120
15
287
 
05.11.2017 19:48:47
7.
Brožová Simona 14.10.1997 LTC Humpolec
125
12
0
 
01.11.2017 11:09:08
8.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
25
 
18.11.2017 18:46:49
9.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
135
12
46
 
07.11.2017 18:43:42
10.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
154
12
83
 
03.11.2017 20:23:36
11.
Valoušková Eliška 19.01.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
170
12
49
 
11.11.2017 20:58:43
12.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
201
9
64
 
03.11.2017 23:50:49
13.
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé
215
9
297
 
09.11.2017 12:01:37
14.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
228
9
98
 
02.11.2017 16:40:30
15.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
279
9
29
 
11.11.2017 22:02:20
16.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 SK Aritma Praha
382
6
76
 
06.11.2017 17:22:58
17.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
451
6
52
 
08.11.2017 16:19:59
18.
Voráčková Pavla 09.11.1999 Sokol Horní Počernice
475
4
0
 
02.11.2017 17:46:49
19.
Machová Petra 16.02.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
554
4
12
 
12.11.2017 20:59:03
20.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
731
3
85
 
01.11.2017 11:51:06
21.
Michálková Alena 17.11.2002 TJ Spoje Praha
1031
1
233
 
01.11.2017 07:51:34