Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 500)
Místo konání:
TJ Baníik Ostrava
Kódové číslo:
116970
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ŠKERKO LIBOR
Vančurová 335/24
712 00 Ostrava 12
Tel. (1):
773745326
Tel. (2):
728479924
Tel. (3):
778753981
E-mail:
l.skerko@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Pokračování turnaje v neděli od 8:00 hodin, prezentace od 7.45 hodin.

Nasazení zápasů:
(začátek 8.00 hodin):
Rumler - Štaubert, Káňa - Malík, Kracík - Děrkas, Bartoš - Přeček, Jermář - Jančík, Horák - Kadora, Lušovský - Buffa, Wawrzyczek - Michnev.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
volná karta
26.05.2020 07:22:48
2.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
volná karta
27.05.2020 20:26:22
3.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
volná karta
27.05.2020 08:42:37
4.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
volná karta
20.05.2020 19:15:20
5.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
volná karta
02.06.2020 01:11:34
6.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
volná karta
28.05.2020 07:35:02
7.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK SC OSTRAVA
91
15
 
volná karta
19.05.2020 15:21:52
8.
Přeček Michal 24.06.1993 SK JC Sport Opava
110
15
 
volná karta
09.06.2020 12:04:09
9.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
volná karta
31.05.2020 12:47:51
10.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
volná karta
02.06.2020 22:38:12
11.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
150
12
53
volná karta
30.05.2020 16:35:44
12.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
12
 
volná karta
02.06.2020 15:52:37
13.
Štaubert Jiří 01.02.1993 TK Na Dolině o.s.
164
12
 
volná karta
28.05.2020 12:15:43
14.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
205
9
 
volná karta
01.06.2020 17:42:11
15.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
volná karta
28.05.2020 12:59:52
16.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
274
9
80
volná karta
07.05.2020 11:41:33
17.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
289
9
 
volná karta
01.06.2020 11:10:02
18.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
308
6
158
volná karta
31.05.2020 20:22:54
19.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
315
6
35
volná karta
04.05.2020 15:53:02
20.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
321
6
72
volná karta
01.06.2020 10:36:57
21.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
332
6
120
volná karta
04.06.2020 19:33:27
22.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
volná karta
16.05.2020 21:00:53
23.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
498
4
79
volná karta
01.06.2020 20:29:34
24.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
498
4
223
volná karta
10.06.2020 09:59:06
25.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
679
4
62
volná karta
09.06.2020 12:03:51
26.
Vaněček Tomáš 05.04.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
717
4
 
volná karta
30.05.2020 15:12:18
27.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
717
4
100
volná karta
31.05.2020 22:58:45
28.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
908
3
196
volná karta
15.05.2020 15:25:23
29.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
1031
3
137
volná karta
11.05.2020 13:16:52
30.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
1032
1
264
volná karta
01.04.2020 07:41:01
31.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
1032
1
95
volná karta
02.04.2020 16:03:53
32.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
volná karta
15.04.2020 15:12:44
33.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
1032
1
685
volná karta
04.05.2020 20:17:19
34.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
volná karta
06.05.2020 09:33:36
35.
Havránek Jakub 19.04.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
1032
1
404
volná karta
14.05.2020 08:46:27
36.
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec
1032
1
284
volná karta
17.05.2020 20:20:25
37.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
1032
1
396
volná karta
20.05.2020 15:04:47
38.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov
1032
1
318
volná karta
25.05.2020 07:03:37
39.
Šíp Ondřej 14.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1032
1
404
volná karta
26.05.2020 17:00:25
40.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1032
1
175
volná karta
27.05.2020 11:24:11
41.
Ing. Čása Libor 25.04.1964 TJ Baník Ostrava OKD
1032
1
 
volná karta
29.05.2020 10:17:31
42.
Kleibl Luděk 09.07.1963 TJ Baník Ostrava OKD
1032
1
 
volná karta
29.05.2020 10:17:56
43.
Večerka Radek 25.10.2001 Pašťa tenis, z.s.
1032
1
442
volná karta
04.06.2020 17:02:34
44.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
1032
1
190
volná karta
07.06.2020 14:06:59
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
28.05.2020 20:13:36
2.
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
650
4
 
 
25.05.2020 13:32:14
3.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
127
12
 
 
07.06.2020 08:35:28
4.
Hořelka Robert 16.01.1989 TK Na Dolině o.s.
401
6
 
 
10.06.2020 07:58:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1032
1
 
odhlášeno hráčem
25.04.2020 11:03:14
2.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
954
3
145
odhlášeno hráčem
03.06.2020 12:26:03
3.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
1032
1
184
odhlášeno hráčem
06.06.2020 10:51:58
4.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
odhlášeno pořadatelem
07.06.2020 09:01:54
5.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
08.06.2020 09:55:36
6.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
340
6
71
IS: lhůta 5 dní
08.06.2020 16:58:43
7.
Bako Jan 23.08.2005 TK SC OSTRAVA
1032
1
294
odhlášeno hráčem
10.06.2020 20:35:18
8.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
131
12
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 07:44:18
9.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
954
3
246
odhlášeno hráčem
12.06.2020 13:46:11