Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Vala Daniel
 
 
 
Bollog Jiří
6:3, 6:3
 
Vychopeň Vojtěch
6:3, 6:2
 
Valigůra Radim
7:6, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Podzemný Vojtěch
 
Boháč Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Pozdenkov Petr
0:6, 6:3, 6:3
 
Michenka Lukáš
scr.
 
Šlachta Cyril František
6:2, 6:1
 
Bartoš Adam
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Vrba Daniel
 
Holiš Štěpán
6:2, 2:1, scr.
 
 
 
Pacholek Jakub
6:0, 6:2
 
Zavřel Lukáš
6:0, 7:6
 
Klemens Filip
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Buffa Petr
 
Přeček Michal
6:0, 7:6
 
 
 
Konečný Adam
6:2, 1:0, scr.
 
Szturc Dominik
2:6, 6:2, 6:3
 
Vilč Martin
scr.
 
Opálka Matyas
6:2, 7:5
 
 
7:6, 6:1
 
Šimeček Martin
 
Mališ Filip
6:2, 6:2
 
 
 
Zoubek Vojtěch
6:0, 6:1
 
Rys Dominik
6:2, 6:4
 
Hrachovec Tomáš
6:0, 1:0, scr.
 
Schwan Robert
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Marenčok Jan
 
Wawrzyczek Andrej
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 5:7, 6:0
 
Sušeň Thomas
 
Jančík Jakub
6:0, 6:4
 
Sluka Daniel
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Kracík Matěj
 
Lušovský Michal
6:2, 2:6, 7:5
 
 
 
Hustý Ladislav
6:4, 6:2
 
Mihoč Jakub
7:6, 1:6, 7:5
 
Kuzník Pavel
7:6, 6:1
 
Bugel Daniel
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Filo Daniel
 
Filo Roman
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Machala Martin
 
Ščudlík Rudolf
6:3, 6:2
 
Dokoupil Přemysl
3:6, 7:5, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Kadora Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Svoboda Petr
Poznámka pořadatele: PONDĚLÍ:9,00 hod.semifinále dvouhry následuje finále. 11,00 čtyřhry
Počet účastníků44
NasazeníBH
Vala Daniel 2930
Kadora Jakub 3925
Holiš Štěpán 4725
Kracík Matěj 4925
Vrba Daniel 5720
Lušovský Michal 6020
Šimeček Martin 6720
Mališ Filip 7920
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 112970

Kracík Matěj - Vala Daniel
 
Rys Dominik - Vaněček Tomáš
6:2, 3:6, 1:0 (7)
 
Zoubek Vojtěch - Vychopeň Vojtěch
6:2, 6:2
 
Pacholek Jakub - Klemens Filip
6:4, 6:2
 
Boháč Daniel - Kadora Jakub
6:1, 6:2
 
Buffa Petr - Přeček Michal
6:4, 6:2
 
Jančík Jakub - Ščudlík Rudolf
6:2, 6:2
 
Sušeň Thomas - Bartoš Adam
scr.
 
Filo Roman - Zavřel Lukáš
6:2, 6:2
 
Filo Daniel - Mališ Filip
6:4, 6:1
 
Wawrzyczek Andrej - Konečný Adam
7:5, 6:1
 
Šimeček Martin - Lušovský Michal
6:4, 6:4
 
Szturc Dominik - Dokoupil Přemysl
scr.
 
Šlachta Cyril František - Hustý Ladislav
7:6, 6:4
 
Hrachovec Tomáš - Valigůra Radim
6:1, 6:2
 
Holiš Štěpán - Vrba Daniel
6:3, 6:1
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Vala Daniel 2930
Kadora Jakub 3925
Holiš Štěpán 4725
Kracík Matěj 4925
Vrba Daniel 5720
Lušovský Michal 6020
Šimeček Martin 6720
Mališ Filip 7920
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 114970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vaněček Tomáš05.04.1989TK SC OSTRAVA