Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
02.-04.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TJ Baníik Ostrava
Kódové číslo:
116970
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Schongutová Kateřina
Budečská 2
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
777656697
Tel. (2):
728479924
Tel. (3):
778753981
E-mail:
gutkasch@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Oblastní přebor bude sehrán na dvorcích TK SC Ostrava !!!!

Platná telefonní čísla:777656697 a 728479924
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
29
30
 
volná karta
17.03.2018 18:17:23
2.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
39
25
 
volná karta
19.03.2018 12:56:23
3.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
47
25
 
volná karta
17.05.2018 22:00:50
4.
Kracík Matěj 09.01.1991 VSK VŠB-TU Ostrava
49
25
 
volná karta
27.04.2018 12:45:09
5.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
57
20
 
volná karta
04.05.2018 17:50:41
6.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
60
20
8
volná karta
18.05.2018 17:22:46
7.
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
67
20
14
volná karta
08.05.2018 12:31:35
8.
Mališ Filip 25.08.1998 TK SC OSTRAVA
79
20
 
volná karta
08.05.2018 06:44:27
9.
Filo Daniel 23.04.1995 TK SC OSTRAVA
84
15
 
volná karta
22.04.2018 17:30:51
10.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
89
15
 
volná karta
24.05.2018 10:57:24
11.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
116
15
 
volná karta
20.03.2018 10:35:15
12.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
130
12
 
volná karta
20.05.2018 22:09:59
13.
Filo Roman 14.03.1999 SKP Ostrava-DATO
142
12
107
volná karta
22.04.2018 17:31:56
14.
Přeček Michal 24.06.1993 TK Vítkovice 1926 z.s.
171
12
 
volná karta
01.06.2018 14:44:44
15.
Marenčok Jan 02.04.1992 TK TENNISPOINT FM
211
9
 
volná karta
28.05.2018 16:54:29
16.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
247
9
38
volná karta
13.05.2018 20:35:23
17.
Sušeň Thomas 25.10.1993 T.J. Sokol Šumperk
247
9
 
volná karta
28.05.2018 07:20:50
18.
Zavřel Lukáš 07.01.1997 TK SC OSTRAVA
251
9
 
volná karta
29.04.2018 21:50:25
19.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
260
9
 
volná karta
21.05.2018 14:07:34
20.
Bugel Daniel 25.07.1998 TK Slavia Orlová
359
6
 
volná karta
03.05.2018 06:53:36
21.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
370
6
42
volná karta
07.04.2018 08:57:16
22.
Ščudlík Rudolf 13.05.1993 TO TJ Nový Jičín
433
6
 
volná karta
19.05.2018 13:32:37
23.
Konečný Adam 13.05.1987 Tennis Hill Havířov o.s.
483
4
 
volná karta
20.05.2018 22:57:02
24.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
541
4
100
volná karta
31.05.2018 08:01:52
25.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
736
3
95
volná karta
26.05.2018 00:53:10
26.
Vychopeň Vojtěch 11.08.1999 TJ Zbrojovka Vsetín
821
3
52
volná karta
19.05.2018 22:26:10
27.
Hustý Ladislav 06.12.1996 Beskydský tenisový klub
847
3
 
volná karta
05.05.2018 13:26:31
28.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
961
3
96
volná karta
22.05.2018 21:32:23
29.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
1035
1
70
volná karta
31.03.2018 08:55:39
30.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1035
1
42
volná karta
26.04.2018 17:14:32
31.
Szturc Dominik 20.07.2000 SK Vitality Slezsko o.s.
1035
1
311
volná karta
26.04.2018 19:50:55
32.
Pacholek Jakub 01.04.1994 TK SC OSTRAVA
1035
1
 
volná karta
08.05.2018 07:51:50
33.
Sluka Daniel 19.11.1996 TK SC OSTRAVA
1035
1
 
volná karta
08.05.2018 17:18:56
34.
Vilč Martin 22.09.1978 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1035
1
 
volná karta
09.05.2018 13:00:36
35.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
1035
1
90
volná karta
10.05.2018 17:04:31
36.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
1035
1
204
volná karta
13.05.2018 21:04:27
37.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
1035
1
504
volná karta
20.05.2018 20:21:45
38.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
1035
1
392
volná karta
23.05.2018 08:05:16
39.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov
1035
1
317
volná karta
27.05.2018 18:27:01
40.
Schwan Robert 15.06.1977 SK JC Sport Opava
1035
1
 
volná karta
28.05.2018 19:50:35
41.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
1035
1
193
volná karta
30.05.2018 10:20:38
42.
Kuzník Pavel 21.04.1999 SK LAMA o.s.
1035
1
872
volná karta
31.05.2018 17:33:58
43.
Michenka Lukáš 27.02.1994 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1035
1
 
volná karta
01.06.2018 10:37:59
44.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1035
1
355
volná karta
01.06.2018 14:41:54
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Srba František 11.09.2008 TO TJ Nový Jičín
1035
1
 
odhlášeno hráčem
17.03.2018 22:51:05
2.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
1035
1
301
odhlášeno hráčem
27.05.2018 21:02:32
3.
Bačo Stanislav 26.12.1993 TJ Zbrojovka Vsetín
260
9
 
odhlášeno hráčem
29.05.2018 07:57:46
4.
Pumprla Jiří 26.04.1998 Sokol Zábřeh
946
3
 
odhlášeno pořadatelem
29.05.2018 18:27:42
5.
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk
106
15
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 14:35:50
6.
Bena Libor 03.01.1986 TJ Baník Hrušov
1035
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 19:19:41
7.
Pobořil Jan 15.02.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí
198
9
 
odhlášeno hráčem
31.05.2018 21:06:21
8.
Trčka Daniel 20.07.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí
134
12
493
odhlášeno hráčem
31.05.2018 21:16:25