Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 03.-05.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vala Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pumprla Jiří | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Darmovzal Dominik | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Jindřich Tomáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krystyn Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Lukáš | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žvak Bruno | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Valigura Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zoubek Vojtěch | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Pozdenkov Petr | 6:0, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jordanov Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Kracík Matěj | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trčka Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | 6:1, 6:7, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Krmaschek Kryštof | | | 3:6, 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | 6:1, 4:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Boháč Daniel | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trefný Martin | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Niče Ondřej | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zeman David | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lušovský Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Buffa Petr | | | | | | 7:5, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stolarik Petr | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Vojtěch | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Bollog Jiří | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Marenčok Jan | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Přeček Michal | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mihoč Jakub | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bugel Daniel | 6:1, 3:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Rodák Jan | | | 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Pavelka Patrik | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holiš Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Mališ Filip | | | | | 6:7, 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pacholek Jakub Mgr. | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hustý Ladislav | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kobilík Václav | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | 3:6, 6:2, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Filo Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Wawrzyczek Andrej | | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lenoch Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Bálek Kryštof | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kahanek Kryštof | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Neděle: 8,30 hod.osmifinále mužů |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Vala Daniel | 33 | 30 | Kadora Jakub | 48 | 25 | Kracík Matěj | 50 | 25 | Holiš Štěpán | 116 | 15 | Buffa Petr | 122 | 15 | Jordanov Petr | 143 | 12 | Mališ Filip | 182 | 12 | Lušovský Michal | 192 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 146 |
Kódové číslo akce: 112970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vitásek Matouš | 20.10.1998 | SK Vitality Slezsko o.s. | Vrba Daniel | 23.07.1996 | Sokol Brno Žabovřesky | Poljak Martin | 12.08.1999 | TK Dolní Benešov | Sluka Daniel | 19.11.1996 | TO VOKD Ostrava-Poruba |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hustý Ladislav | 06.12.1996 | TC Brno. |
|