Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
03.-05.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TK TJ Baník Ostrava
Kódové číslo:
116970
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Schongutová Kateřina
Nádražní 62
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
596127872
Tel. (2):
777656697
Tel. (3):
596134939
E-mail:
gutkasch@volny.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
33
30
 
volná karta
17.03.2017 21:15:31
2.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
48
25
 
volná karta
03.05.2017 10:25:47
3.
Kracík Matěj 09.01.1991 VSK VŠB-TU Ostrava
50
25
 
volná karta
18.05.2017 15:59:02
4.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
81
20
 
volná karta
19.04.2017 21:38:09
5.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
116
15
28
volná karta
21.04.2017 08:25:59
6.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
122
15
 
volná karta
21.05.2017 14:59:04
7.
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk
143
12
 
volná karta
29.03.2017 13:05:57
8.
Mališ Filip 25.08.1998 TK SC OSTRAVA
182
12
43
volná karta
18.03.2017 15:50:55
9.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
192
12
8
volná karta
26.04.2017 13:34:46
10.
Šenk Filip 08.01.1999 Beskydský tenisový klub
222
9
48
volná karta
16.05.2017 15:22:09
11.
Boháč Daniel 07.11.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
249
9
 
volná karta
19.03.2017 13:10:28
12.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
310
6
 
volná karta
21.05.2017 17:36:43
13.
Filo Roman 14.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
318
6
59
volná karta
18.03.2017 18:45:07
14.
Zavřel Lukáš 07.01.1997 TK SC OSTRAVA
326
6
 
volná karta
11.04.2017 21:48:33
15.
Krystyn Vladimír 29.07.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí
337
6
 
volná karta
24.05.2017 00:51:02
16.
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
341
6
24
volná karta
26.05.2017 06:09:10
17.
Vitásek Matouš 20.10.1998 SK Vitality Slezsko o.s.
344
6
223
volná karta
05.04.2017 16:40:03
18.
Marenčok Jan 02.04.1992 TK TENNISPOINT FM
380
6
 
volná karta
24.05.2017 10:24:36
19.
Stolarik Petr 07.07.1998 VSK VŠB-TU Ostrava
407
6
258
volná karta
18.03.2017 21:23:28
20.
Bugel Daniel 25.07.1998 TK Slavia Orlová
558
4
104
volná karta
22.04.2017 15:19:28
21.
Pavelka Patrik 07.01.2000 TK TENNISPOINT FM
607
4
82
volná karta
24.05.2017 10:31:51
22.
Trčka Daniel 20.07.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí
617
4
733
volná karta
27.03.2017 17:29:49
23.
Pumprla Jiří 26.04.1998 Sokol Zábřeh
729
3
368
volná karta
18.05.2017 19:35:29
24.
Kahanek Kryštof 16.05.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí
818
3
89
volná karta
06.05.2017 16:52:47
25.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
897
3
104
volná karta
23.05.2017 17:35:33
26.
Trefný Martin 20.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1000
3
46
volná karta
16.04.2017 19:11:48
27.
Pacholek Jakub 01.04.1994 TK SC OSTRAVA
1030
1
 
volná karta
17.03.2017 09:36:35
28.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
1030
1
70
volná karta
19.03.2017 13:23:38
29.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
1030
1
135
volná karta
05.04.2017 21:45:22
30.
Postupa Jan 04.01.2000 TK SC OSTRAVA
1030
1
235
volná karta
10.04.2017 19:10:55
31.
Poljak Martin 12.08.1999 TK SC OSTRAVA
1030
1
149
volná karta
22.04.2017 17:12:07
32.
Sluka Daniel 19.11.1996 Sokol Bohumín
1030
1
 
volná karta
05.05.2017 12:08:34
33.
Zeman David 23.07.1997 Sokol Bohumín
1030
1
 
volná karta
09.05.2017 07:23:01
34.
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná
1030
1
240
volná karta
17.05.2017 17:02:17
35.
Rys Dominik 20.09.2002 SK LAMA o.s.
1030
1
373
volná karta
23.05.2017 18:57:55
36.
Kobilík Václav 25.09.1998 TK SC OSTRAVA
1030
1
635
volná karta
23.05.2017 20:14:54
37.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
1030
1
274
volná karta
23.05.2017 20:31:06
38.
Jindřich Tomáš 06.06.1996 TK Vítkovice 1926 z.s.
1030
1
 
volná karta
23.05.2017 21:54:24
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Czerny Daniel 14.04.1994 SK JC Sport Opava
1030
1
 
odhlášeno hráčem
08.04.2017 10:45:19
2.
Kracík Šimon 10.03.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
440
6
 
odhlášeno hráčem
09.05.2017 14:07:07
3.
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska
216
9
 
odhlášeno hráčem
25.05.2017 18:35:08