Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 500)
Místo konání:
Uherské Hradiště
Kódové číslo:
116940
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Radim Kutálek
U Moravy 827
68601 Uherské Hradiště
Tel. (1):
776553815
E-mail:
tkuh@tk-uh.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
 
18.05.2020 16:50:00
2.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
04.05.2020 11:52:15
3.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
62
20
 
 
25.05.2020 13:49:44
4.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
 
21.05.2020 06:10:37
5.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
89
15
 
 
21.05.2020 14:10:43
6.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
 
19.05.2020 21:28:03
7.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
 
18.05.2020 08:26:06
8.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
 
18.05.2020 08:16:07
9.
Coufal David 30.04.1997 Start Brno
143
12
 
 
09.06.2020 08:18:47
10.
Chmelík Oliver 22.03.2001 TC Brno.
153
12
81
 
01.04.2020 00:04:11
11.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
159
12
82
 
12.05.2020 20:38:28
12.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
165
12
 
 
06.05.2020 22:05:00
13.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
 
08.04.2020 23:04:57
14.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
187
12
40
 
19.05.2020 20:18:16
15.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
187
12
 
 
24.05.2020 08:55:18
16.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
187
12
 
 
24.05.2020 13:59:56
17.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
195
12
 
 
29.05.2020 13:24:44
18.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
200
9
 
 
16.05.2020 19:43:10
19.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
203
9
51
 
09.05.2020 09:22:19
20.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
224
9
327
 
19.05.2020 20:17:28
21.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
267
9
 
 
20.05.2020 12:58:22
22.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
291
9
74
 
08.06.2020 13:29:35
23.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 Jiskra Otrokovice
300
9
158
 
11.06.2020 17:17:38
24.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
302
9
37
 
04.05.2020 18:57:54
25.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
313
6
 
 
14.05.2020 17:46:45
26.
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany
315
6
170
 
05.05.2020 15:40:49
27.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
349
6
85
 
05.05.2020 12:24:37
28.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
436
6
44
 
08.06.2020 13:30:23
29.
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno
487
4
329
 
21.05.2020 17:35:19
30.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
515
4
 
 
21.05.2020 19:35:53
31.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
540
4
128
 
06.04.2020 19:57:23
32.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
603
4
91
 
30.05.2020 22:27:29
33.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
634
4
87
 
07.05.2020 23:33:30
34.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
679
4
39
 
12.06.2020 10:43:37
35.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
717
4
118
 
26.05.2020 09:37:08
36.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
717
4
9
 
09.06.2020 09:49:38
37.
Vysočan Filip 13.01.1990 SK Slatina
756
3
 
 
31.05.2020 15:57:24
38.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
756
3
33
 
09.06.2020 07:10:45
39.
Mišťúrik David 24.09.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
773
3
307
 
30.05.2020 16:38:42
40.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
822
3
343
 
02.06.2020 20:32:06
41.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
890
3
31
 
08.06.2020 13:30:01
42.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
908
3
273
 
09.06.2020 07:11:32
43.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
 
01.05.2020 17:23:38
44.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
510
 
04.05.2020 10:56:19
45.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
1032
1
186
 
05.05.2020 07:36:40
46.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
 
07.05.2020 15:36:01
47.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
183
 
09.05.2020 11:39:51
48.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
1032
1
260
 
11.05.2020 14:59:38
49.
Juřena Michal 12.09.1978 TK Zlín
1032
1
 
 
18.05.2020 19:25:00
50.
Mikušík Adam 24.06.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
729
 
19.05.2020 09:57:45
51.
Hložánek Radek 30.07.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
410
 
21.05.2020 11:36:00
52.
Cahlík Petr 12.01.1999 NTC Kyjov
1032
1
 
 
21.05.2020 13:11:33
53.
Daniš Radek 13.09.1997 TK Brno Bosonohy,z.s.
1032
1
 
 
26.05.2020 12:53:17
54.
Turčin Ondřej 27.10.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
646
 
27.05.2020 14:32:31
55.
Puk Viktor 02.03.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
629
 
08.06.2020 12:04:25
56.
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s.
1032
1
704
 
10.06.2020 20:51:54
57.
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 ŽLTC Brno
1032
1
388
 
12.06.2020 08:42:24
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
254
9
16
odhlášeno hráčem
04.06.2020 06:26:13
2.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
1032
1
121
odhlášeno hráčem
07.06.2020 08:07:16
3.
Gál Petr 14.11.1990 Sokol Lanžhot
184
12
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 09:04:38
4.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
822
3
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 19:32:50
5.
Zeman Radim 11.11.2001 TJ Brno-Komín
409
6
381
odhlášeno hráčem
11.06.2020 08:33:49
6.
Ryšánek Jan 18.04.2001 ŽLTC Brno
521
4
383
odhlášeno hráčem
11.06.2020 15:06:58
7.
Boček Jan Alejandro 02.01.2001 Jiskra Otrokovice
1032
1
510
odhlášeno hráčem
12.06.2020 13:19:10
8.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
237
9
18
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 13:35:30
9.
Jarůšek Jan 08.10.1999 TK Blansko
710
4
 
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 17:42:05