Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 300)
Místo konání:
Uherské Hradiště
Kódové číslo:
116940
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
68601 Staré Město
Tel. (1):
608686199
Tel. (2):
775701618
E-mail:
turnaje@tenisslovácko.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace 17 až 18 hod SMS 608 686199.
Místo konání Uherské Hradiště, U Moravy 827.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
volná karta
21.05.2019 11:14:04
2.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
 
volná karta
18.04.2019 18:13:36
3.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
volná karta
06.04.2019 10:07:08
4.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
153
12
 
volná karta
06.05.2019 13:38:22
5.
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov
162
12
88
volná karta
10.04.2019 17:47:40
6.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
168
12
 
volná karta
12.05.2019 18:26:52
7.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
176
12
171
volná karta
11.04.2019 17:27:06
8.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
222
9
27
volná karta
19.03.2019 14:35:56
9.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
250
9
29
volná karta
21.05.2019 10:34:10
10.
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice
269
9
 
volná karta
15.04.2019 23:18:19
11.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
282
9
 
volná karta
13.05.2019 22:17:00
12.
Ždimal Alexandr 14.10.1978 TK Brno Bosonohy,z.s.
290
9
 
volná karta
31.05.2019 13:09:55
13.
Křipský Filip 15.03.1998 SK Tenis Tišnov
311
6
 
volná karta
31.05.2019 13:10:44
14.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
316
6
141
volná karta
28.04.2019 06:56:50
15.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
356
6
 
volná karta
07.04.2019 22:45:51
16.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
545
4
65
volná karta
07.04.2019 16:31:04
17.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
561
4
104
volná karta
29.05.2019 12:44:14
18.
Hasoň Rostislav 19.07.1989 TJ Sokol Uherský Brod
589
4
 
volná karta
30.05.2019 12:29:12
19.
Boček Jan Alejandro 02.01.2001 Jiskra Otrokovice
602
4
263
volná karta
03.04.2019 18:36:54
20.
Sušeň Thomas 25.10.1993 TJ Brno-Komín
668
4
 
volná karta
28.05.2019 07:29:37
21.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
767
3
22
volná karta
29.05.2019 09:35:35
22.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
784
3
158
volná karta
09.04.2019 21:06:43
23.
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno
834
3
72
volná karta
03.04.2019 21:34:24
24.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
834
3
77
volná karta
27.05.2019 18:09:02
25.
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
834
3
507
volná karta
30.05.2019 12:29:27
26.
Mišťúrik David 24.09.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1021
3
109
volná karta
27.05.2019 18:09:35
27.
Odvárka Adam 25.06.2001 TJ Žďár nad Sázavou
1044
1
378
volná karta
16.03.2019 00:01:07
28.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
1044
1
 
volná karta
23.03.2019 22:18:07
29.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
1044
1
 
volná karta
22.04.2019 17:04:33
30.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
 
volná karta
11.05.2019 23:01:43
31.
Ryšánek Jan 18.04.2001 ŽLTC Brno
1044
1
261
volná karta
21.05.2019 11:39:06
32.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
447
volná karta
27.05.2019 09:32:54
33.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
511
volná karta
31.05.2019 16:45:43
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
236
9
98
odhlášeno hráčem
27.04.2019 11:08:33
2.
Šišolák Jaroslav 10.10.2001 LTC Hodonín
560
4
472
odhlášeno hráčem
10.05.2019 12:54:28
3.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
95
15
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 08:41:27
4.
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč
685
4
101
odhlášeno hráčem
19.05.2019 17:37:34
5.
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno
1044
1
191
odhlášeno hráčem
23.05.2019 19:17:11
6.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
654
4
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 09:17:19
7.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
241
9
92
odhlášeno hráčem
30.05.2019 19:47:02
8.
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec
377
6
322
odhlášeno hráčem
31.05.2019 00:23:04
9.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 Jiskra Otrokovice
406
6
144
odhlášeno hráčem
31.05.2019 05:11:05
10.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
222
9
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 08:40:45
11.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
1044
1
119
odhlášeno hráčem
31.05.2019 16:51:53