Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
03.-05.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 300)
Místo konání:
Uherské Hradiště
Kódové číslo:
116940
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vyoral Jiří
Sokolovská 502
686 01 Uherské Hradiště
Tel. (1):
604586681
E-mail:
vyoral502@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
31
30
 
 
28.04.2017 12:51:57
2.
Skácel Dan 30.12.1987 TC Brno.
54
20
 
 
15.05.2017 16:03:23
3.
Orlita Daniel 08.07.1997 TK AGROFERT Prostějov
65
20
 
 
23.05.2017 10:23:07
4.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
67
20
21
 
27.03.2017 14:39:56
5.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
74
20
 
 
21.03.2017 23:31:48
6.
Filo Daniel 23.04.1995 TK AGROFERT Prostějov
84
15
 
 
18.03.2017 18:43:18
7.
Tyllich Jakub 19.01.1995 TC Brno.
102
15
 
 
31.03.2017 07:49:44
8.
Daniš Radek 13.09.1997 TK Brno Bosonohy,z.s.
119
15
 
 
17.04.2017 21:17:50
9.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
152
12
52
 
10.05.2017 17:57:31
10.
Kojecký Jan 26.08.1972 TJ Brno-Komín
152
12
 
 
02.06.2017 10:39:05
11.
Novák Ondřej 26.08.1993 NTC Kyjov
156
12
 
 
16.03.2017 10:01:45
12.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Austerlitz
159
12
113
 
18.04.2017 18:10:24
13.
Bedáň Jan 24.04.1987 Sokol Brno Žabovřesky
200
9
 
 
16.05.2017 21:09:11
14.
Židlík Radek 12.08.1985 TJ Brno-Komín
205
9
 
 
02.06.2017 10:38:32
15.
Křipský Dominik 06.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
206
9
5
 
17.04.2017 20:15:45
16.
Studený Jan 14.07.1988 BTK Ingstav Brno
232
9
 
 
16.05.2017 18:30:24
17.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
237
9
10
 
19.05.2017 09:42:48
18.
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov
244
9
47
 
16.05.2017 13:35:48
19.
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
306
6
17
 
21.03.2017 16:25:52
20.
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno.
419
6
54
 
09.04.2017 11:32:46
21.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
500
4
 
 
01.04.2017 10:48:08
22.
Najman Lukáš 05.03.1992 TJ Sokol Uherský Brod
517
4
 
 
16.05.2017 21:44:44
23.
Hasoň Rostislav 19.07.1989 TJ Sokol Uherský Brod
729
3
 
 
15.03.2017 00:49:10
24.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
818
3
141
 
02.06.2017 06:39:10
25.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
915
3
144
 
03.04.2017 07:34:12
26.
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
915
3
96
 
28.04.2017 15:31:51
27.
Balajka Milan 07.06.1998 Jiskra Otrokovice
974
3
859
 
17.04.2017 18:31:54
28.
Huliák Jan 23.01.1982 TK Města Bučovice
1030
1
 
 
15.03.2017 21:07:30
29.
Kuryviál Martin 02.04.1986 Tenisový klub Vnorovy, o.s.
1030
1
 
 
19.03.2017 17:16:14
30.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
1030
1
179
 
27.03.2017 15:37:56
31.
Mišťúrik David 24.09.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1030
1
155
 
04.04.2017 22:53:01
32.
Dostál Petr 22.02.1988 Start Brno
1030
1
 
 
16.04.2017 14:22:51
33.
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
100
 
17.05.2017 08:15:41
34.
Perůtka Jan 08.04.1989 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
 
 
31.05.2017 19:59:21
35.
Kunický Dominik 12.08.1996 Sokol Lanžhot
1030
1
 
 
31.05.2017 20:00:20
36.
Gál Petr 14.11.1990 Sokol Lanžhot
1030
1
 
 
31.05.2017 20:00:51
37.
Macharáček Jan 06.11.1999 TK Zlín
1030
1
833
 
01.06.2017 11:54:29
38.
Boček Alejandro 02.01.2001 Jiskra Otrokovice
1030
1
624
 
02.06.2017 17:24:00
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice
1030
1
119
odhlášeno hráčem
06.05.2017 22:38:17
2.
Alturban Karel 12.07.1977 TK Drnovice
1030
1
 
odhlášeno hráčem
10.05.2017 08:51:20
3.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
1030
1
156
odhlášeno hráčem
22.05.2017 10:10:48
4.
Outulný Karel 09.10.1993 HTK Třebíč
1030
1
 
odhlášeno hráčem
23.05.2017 08:52:23
5.
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s.
140
12
 
odhlášeno hráčem
25.05.2017 00:34:19
6.
Michal Tomáš 20.09.1998 TK Drnovice
1030
1
356
odhlášeno hráčem
26.05.2017 21:51:11
7.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
1030
1
126
odhlášeno hráčem
27.05.2017 10:32:35
8.
Tlapák Adam 06.12.1999 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
525
odhlášeno hráčem
28.05.2017 10:39:45
9.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
373
6
98
odhlášeno hráčem
29.05.2017 20:55:25
10.
Pechala František 29.03.1999 TK AGROFERT Prostějov
149
12
12
odhlášeno hráčem
31.05.2017 16:28:55
11.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
1030
1
215
odhlášeno hráčem
31.05.2017 21:43:16
12.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
34
30
 
odhlášeno hráčem
01.06.2017 08:39:57
13.
Holub David 20.12.1997 TK Spartak Jihlava
107
15
 
odhlášeno hráčem
01.06.2017 20:21:06
14.
Rola Daniel 18.06.1993 TC Brno.
46
25
 
odhlášeno hráčem
02.06.2017 13:25:40
15.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
235
9
 
odhlášeno hráčem
02.06.2017 16:55:14