Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
03.-05.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 300)
Místo konání:
Uherské Hradiště
Kódové číslo:
116940
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vyoral Jiří
Sokolovská 502
686 01 Uherské Hradiště
Tel. (1):
604586681
E-mail:
vyoral502@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
31
30
 
 
28.04.2017 12:51:57
2.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
34
30
 
 
12.05.2017 18:11:20
3.
Rola Daniel 18.06.1993 TC Brno.
46
25
 
 
05.04.2017 15:15:11
4.
Skácel Dan 30.12.1987 TC Brno.
54
20
 
 
15.05.2017 16:03:23
5.
Orlita Daniel 08.07.1997 TK AGROFERT Prostějov
65
20
 
 
23.05.2017 10:23:07
6.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
67
20
21
 
27.03.2017 14:39:56
7.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
74
20
 
 
21.03.2017 23:31:48
8.
Filo Daniel 23.04.1995 TK AGROFERT Prostějov
84
15
 
 
18.03.2017 18:43:18
9.
Tyllich Jakub 19.01.1995 TC Brno.
102
15
 
 
31.03.2017 07:49:44
10.
Holub David 20.12.1997 TK Spartak Jihlava
107
15
 
 
01.05.2017 21:43:10
11.
Daniš Radek 13.09.1997 TK Brno Bosonohy,z.s.
119
15
 
 
17.04.2017 21:17:50
12.
Pechala František 29.03.1999 TK AGROFERT Prostějov
149
12
12
 
26.03.2017 00:00:47
13.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
152
12
52
 
10.05.2017 17:57:31
14.
Novák Ondřej 26.08.1993 NTC Kyjov
156
12
 
 
16.03.2017 10:01:45
15.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Austerlitz
159
12
113
 
18.04.2017 18:10:24
16.
Bedáň Jan 24.04.1987 Sokol Brno Žabovřesky
200
9
 
 
16.05.2017 21:09:11
17.
Křipský Dominik 06.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
206
9
5
 
17.04.2017 20:15:45
18.
Studený Jan 14.07.1988 BTK Ingstav Brno
232
9
 
 
16.05.2017 18:30:24
19.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
235
9
 
 
23.05.2017 19:22:12
20.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
237
9
10
 
19.05.2017 09:42:48
21.
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov
244
9
47
 
16.05.2017 13:35:48
22.
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
306
6
17
 
21.03.2017 16:25:52
23.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
373
6
98
 
19.03.2017 13:54:02
24.
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno.
419
6
54
 
09.04.2017 11:32:46
25.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
500
4
 
 
01.04.2017 10:48:08
26.
Najman Lukáš 05.03.1992 TJ Sokol Uherský Brod
517
4
 
 
16.05.2017 21:44:44
27.
Hasoň Rostislav 19.07.1989 TJ Sokol Uherský Brod
729
3
 
 
15.03.2017 00:49:10
28.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
915
3
144
 
03.04.2017 07:34:12
29.
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
915
3
96
 
28.04.2017 15:31:51
30.
Balajka Milan 07.06.1998 Jiskra Otrokovice
974
3
859
 
17.04.2017 18:31:54
31.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
1030
1
126
 
15.03.2017 00:52:26
32.
Michal Tomáš 20.09.1998 TK Drnovice
1030
1
356
 
15.03.2017 12:59:29
33.
Huliák Jan 23.01.1982 TK Města Bučovice
1030
1
 
 
15.03.2017 21:07:30
34.
Kuryviál Martin 02.04.1986 Tenisový klub Vnorovy, o.s.
1030
1
 
 
19.03.2017 17:16:14
35.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
1030
1
179
 
27.03.2017 15:37:56
36.
Mišťúrik David 24.09.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1030
1
155
 
04.04.2017 22:53:01
37.
Dostál Petr 22.02.1988 Start Brno
1030
1
 
 
16.04.2017 14:22:51
38.
Tlapák Adam 06.12.1999 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
525
 
16.04.2017 16:30:30
39.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
1030
1
215
 
01.05.2017 21:36:19
40.
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
100
 
17.05.2017 08:15:41

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice
1030
1
119
odhlášeno hráčem
06.05.2017 22:38:17
2.
Alturban Karel 12.07.1977 TK Drnovice
1030
1
 
odhlášeno hráčem
10.05.2017 08:51:20
3.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
1030
1
156
odhlášeno hráčem
22.05.2017 10:10:48
4.
Outulný Karel 09.10.1993 HTK Třebíč
1030
1
 
odhlášeno hráčem
23.05.2017 08:52:23
5.
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s.
140
12
 
odhlášeno hráčem
25.05.2017 00:34:19