Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Meziokresní přebor PM, PS, RO
Pořadatel:  Sokol Plzeň Doudlevce
Datum:  21.-22.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Jindra Pavel
 
 
 
Roubal Pavel
6:2, 6:0
 
Gosler Karel
6:4, 6:2
 
Lukšík David
6:3, 6:2
 
 
 
Šmucler Radek
6:0, 6:0
 
 
 
Šmíd Filip
6:4, 6:3
 
 
 
Lehečka Jan
6:0, 6:1
 
Wais Vilém
6:4, 6:4
 
Větrovec Michal
6:1, 3:6, 6:2
 
 
 
Gosler Karel
6:2, 6:2
 
 
 
Šik Karel ing.
6:4, 6:4
 
 
 
Prokš Michal
6:0, 6:0
 
 
 
Křtěn Tomáš
6:2, 6:2
 
Gosler Marek
6:0, 6:2
 
 
7:5, 6:2
 
Barchánek Radim
 
Švík Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Čechura Lukáš
6:1, 6:3
 
 
 
Pavlis Jan
6:3, 6:1
 
Šik Michal
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Gosler Milan
 
Počet účastníků20
NasazeníBH
Jindra Pavel 2059
Gosler Milan 3046
Šmíd Filip 5244
Barchánek Radim 6704
Šmucler Radek 6904
Gosler Karel 8033
Šik Karel ing.9033
Švík Jan 9243
Kategorie : 4Součet BH: 36
Kódové číslo akce: 112892

Jindra Pavel - Blažek Vojtěch
 
 
 
Křtěn Tomáš - Roubal Pavel
6:3, 6:1
 
Lehečka Jan - Makovíny Štefan
6:1, 6:1
 
Gosler Karel - Švík Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Prokš Michal - Pavlis Jan
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Šik Michal - Šik Karel ing.
6:4, 6:4
 
 
 
Šmucler Radek - Barchánek Radim
6:3, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Čechura Lukáš - Vaidiš Viktor
 
 
7:6 (4), 2:6, 1:0 (7)
 
Gosler Milan - Gosler Marek
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Jindra Pavel 2059
Gosler Milan 3046
Blažek Vojtěch 4276
Barchánek Radim 6704
Šmucler Radek 6904
Gosler Karel 8033
Šik Karel ing.9033
Švík Jan 9243
Kategorie : 4Součet BH: 38
Kódové číslo akce: 114892

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Duba Ondřej09.04.2003TK Slavia Plzeň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Barchánek Radim06.02.1970Sokol Plzeň Doudlevce
Wais Vilém27.09.1972Sokol Plzeň Doudlevce
Gosler Karel21.01.1996Sokol Plzeň Doudlevce
Vaidiš Viktor02.06.1981TK Dýšina
Makovíny Štefan25.08.1978TK Kaznějov
Blažek Vojtěch23.03.1985TK Škoda Plzeň z.s.