Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | západočeský | Datum: | 02.-04.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Potužák David | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Marek Šimon | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vavřík Roman | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kroupa Jan Mikuláš | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Makovec Radek | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Škrla Vojtěch | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kroupa Václav | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Boháček Martin | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Cintl Matěj | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vicenda Ondřej | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mareš Vojtěch | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | |
Danko Jan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hofmann Jiří | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Budík Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zapský Kryštof | | | | | 6:2, 7:6 |
| | | | | |
Cordt Daniel | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Klír Petr | | 6:2, 7:6 (5) | | | |
| | | | | |
Bureš Michal | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bolf David | | | 0:6, 7:6, 7:6 | | |
| | | | | |
Bureš Martin | 6:4, 1:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kraus Martin | | | | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | | | | 6:2, 4:6, 6:4 | |
| | | | | |
Jadlovský Jan | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Tocik Jan | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Limon Fernando | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bartoš Ondřej | | | 1:6, 7:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Česal Stanislav | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Trnka Přemysl | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ivona Jelínková |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Potužák David | 107 | 15 | Trnka Přemysl | 138 | 12 | Kraus Martin | 139 | 12 | Boháček Martin | 159 | 12 | Budík Ondřej | 198 | 9 | Jindra Pavel | 205 | 9 | Zapský Kryštof | 207 | 9 | Kroupa Václav | 211 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 112880 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Duba Ondřej | 09.04.2003 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | Kovářík Patrik | 05.11.1995 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bolf David | 21.11.1974 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | Cordt Daniel | 03.09.1997 | Tenisklub Cheb | Cintl Matěj | 29.11.1998 | Tenisklub Cheb | Kroupa Jan Mikuláš | 18.12.2002 | Tenisklub Cheb | Potužák David | 10.03.1995 | TCG Karlovy Vary | Valeš Daniel | 29.10.1975 | TO Sokol Plzeň Doudlevce | Blažek Vojtěch | 23.03.1985 | TK Škoda Plzeň z.s. | Luhan Karel | 11.04.1977 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
|