Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | západočeský | Datum: | 03.-05.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Polánka František | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vicenda Ondřej | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kraus Martin | 6:1, 3:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Daňo Daniel | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Beneš Josef | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Stehlík Jan | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Boháček Martin | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Budík Ondřej | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kotýk Martin | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kovářík Patrik | 6:7, 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Česal Stanislav | | | 6:2, 2:1, scr. | | |
| | | | | |
Miškovský Lukáš | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pivec Jakub | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Tocik Jan | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Abeldinov Patrik | | | | | 6:1, 2:1, scr. |
| | | | | |
Škrla Vojtěch | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vítek Jakub | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Cordt Daniel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bureš Martin | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Böttinger Ondřej | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Písařík David | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rinko Štěpán | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Trnka Přemysl | | | | 7:6 (4), 6:2 | |
| | | | | |
Šmíd Filip | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kozler Adam | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Benda Marek | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Kroupa Václav | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | 6:7, 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, scr. | | | |
| | | | | |
Potužák David | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jan Kučera |
Poznámka pořadatele: Polánka ukončil zápas pro bolest zad, stejně jako Budík a Kroupa. |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Polánka František | 58 | 20 | Potužák David | 60 | 20 | Rinko Štěpán | 68 | 20 | Budík Ondřej | 148 | 12 | Abeldinov Patrik | 165 | 12 | Tocik Jan | 188 | 12 | Boháček Martin | 213 | 9 | Trnka Přemysl | 214 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 114 |
Kódové číslo akce: 112880 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hofmann Jiří | 11.06.2001 | TCG Karlovy Vary |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Písařík David | 08.08.1991 | Lokomotiva Karlovy Vary | Miškovský Lukáš | 23.09.1993 | TCG Karlovy Vary | Budík Ondřej | 16.03.1994 | Lokomotiva Karlovy Vary | Daňo Daniel | 18.06.1989 | TCG Karlovy Vary | Luhan Karel | 11.04.1977 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
|