Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
jihočeský (P - 300)
Místo konání:
TK Tábor
Kódové číslo:
116860
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Němcová Pavla
K Vodopádu 1550
391 01 Tábor
Tel. (1):
602661989
E-mail:
bkt@bkt.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj rozšířen na 32 hráčů

Hlavní rozhodčí: Jan Fuka
Prezentace v pátek 12.6.2020 přes SMS na tel.777 198 349 ( 15-18 Hodin ). V 18:00 losování, poté bude zveřejněn los a program na sobotu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Němec Filip 21.01.1988 LTC Humpolec
83
15
 
 
12.05.2020 21:38:51
2.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
98
15
 
 
01.05.2020 15:03:42
3.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
120
15
 
 
24.05.2020 16:11:59
4.
Mikeš Adam 11.03.1999 TK Strakonice
128
12
 
 
27.05.2020 07:07:40
5.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
 
16.05.2020 11:44:47
6.
Procházka Pavel 07.12.1982 TK Strakonice
146
12
 
 
01.06.2020 19:56:13
7.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
155
12
 
 
29.04.2020 21:11:56
8.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
173
12
 
 
12.05.2020 09:24:08
9.
Chyba Lukáš 19.03.1994 LTC Humpolec
180
12
 
 
02.06.2020 16:03:32
10.
Dub David 09.08.1971 TK Pelhřimov
282
9
 
 
19.05.2020 14:12:39
11.
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s.
296
9
257
 
12.05.2020 22:45:59
12.
Švec Pavel 01.05.1987 TK Strakonice
321
6
 
 
31.05.2020 22:14:29
13.
Bouchner Aleš 18.01.2003 LTC Humpolec
362
6
277
 
11.04.2020 19:30:29
14.
Jirovský Jakub 02.10.1989 LTC Tábor 1903
419
6
 
 
12.05.2020 09:11:19
15.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
432
6
 
 
12.05.2020 09:24:37
16.
Pecháček Jonáš 15.12.2002 TK ZVVZ Milevsko
477
4
301
 
26.05.2020 21:17:12
17.
Fáček Erik 05.12.2004 LTC Tábor 1903
491
4
172
 
10.05.2020 20:46:20
18.
Hronza Zdeněk 14.12.1992 Jiskra Bechyně
491
4
 
 
06.06.2020 18:38:26
19.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
528
4
78
 
13.05.2020 17:43:23
20.
Vácha Daniel 08.12.1976 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
731
3
 
 
26.04.2020 13:21:00
21.
Mach Jan 05.05.2004 LTC České Budějovice,z.s.
773
3
150
 
17.05.2020 10:56:15
22.
Koutek Matěj 26.05.1999 LTC Tábor 1903
859
3
 
 
12.05.2020 09:24:57
23.
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
890
3
256
 
22.05.2020 16:19:37
24.
Dvořák Štěpán 10.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
1031
3
358
 
29.05.2020 16:23:51
25.
Fuka Jan 15.04.2005 LTC Tábor 1903
1032
1
629
 
10.05.2020 13:34:29
26.
Fuka Jan 16.12.1981 LTC Tábor 1903
1032
1
 
 
12.05.2020 09:11:36
27.
Andráško Vít 15.07.2000 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
1032
1
 
 
13.05.2020 10:43:58
28.
Žemlička Josef 22.12.2001 TJ TK Hluboká nad Vltavou
1032
1
767
 
13.05.2020 12:39:02
29.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1032
1
149
 
30.05.2020 20:25:52
30.
Kellner Jan 13.09.1982 LTC Tábor 1903
1032
1
 
volná karta
04.06.2020 20:12:51
31.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1032
1
131
 
08.06.2020 19:20:43
32.
Marn Alexander 28.01.2004 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1032
1
767
volná karta
11.06.2020 19:29:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
1032
1
361
odhlášeno hráčem
22.05.2020 20:25:45
2.
Kaiser František 02.07.1999 TJ Blatná
717
4
 
odhlášeno hráčem
27.05.2020 12:03:13
3.
Horák Tomáš 09.01.1998 TK Písek
639
4
 
odhlášeno hráčem
27.05.2020 12:03:26
4.
Straka Filip 25.06.1993 LTC Humpolec
701
4
 
odhlášeno hráčem
01.06.2020 09:27:56
5.
Moucha Marek 05.04.1989 TK Pelhřimov
978
3
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 19:00:44
6.
Šplíchal David 18.02.1995 LTC Tábor 1903
433
6
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 22:12:48
7.
Brázda Robin 29.03.1999 LTC Tábor 1903
509
4
 
odhlášeno hráčem
12.06.2020 11:06:16